PDA

View Full Version : Бягство от затвора



iwss
07-29-2009, 10:00
Какво мислите за филма..?
Мислите ли,че смъртта на Майкъл Скофийлд е добър завършък?
Бихте ли искали да видите 5-ти сезон,но без Майкъл...? :grin:

D12Respect
07-29-2009, 10:12
Най-голямата сапунка. Ако беше свършил 1 сезон щеше да е един от най-добрите серияли в света. Но естествено искат кинти и още кинти и накрая се превърна като в сапунка.Сара е мъртва сара е жива.Майка му е жива.... и тн.

Hysteric_Bitch
07-29-2009, 10:40
Първи и втори сезон са много добри, но после вече става....
Момчето е много, много, много симпатично (първите два сезона).
Този сериал съм го гледала по цели нощи- по 3-4 серии наведнъж и вече после след Панама затъпя до безкрай.
А тази Сара, гаджето, как се ядосвам, какъв неприятен човек. Имам чувството че постоянно си чешеше ръцете с наведена глава, много мудна и просто неприята. И никва такава, той какъв мъж заслепява, а онази една никва на нищо не мяза.

ducii
08-01-2009, 13:05
Любимият ми сериал. Първи сезон е велик! После малко го направиха бозав, но си имаше моменти, в които те държаха в напрежение. Тъпо стана, че Майкъл умря, но сериалът все пак се води драма. 8)

fuck_brainpants
08-01-2009, 13:24
Доста добре се справиха със смъртта на Майкъл... :) един от любимите ми серияли :)

lipstik
08-01-2009, 17:05
Като я гледах тази серия накрая останах така :shock: .Изобщо не мога да повярвам,че има филм в койтоумря главния герой,не съм го очаквала точно в този...

D12Respect
08-01-2009, 20:06
Тва не ти е сапунка в която всички заживяват щастливо до края на живота си

Romance
08-01-2009, 20:21
Е къв ще е тоя 5ти сезон без него?!
Знам, че това е само сериал, но много ме е яд, че пича спаси задниците на всички по 10 пъти и накрая умря..

loveUpeps4o
08-01-2009, 20:21
Ми за мен първи сезон беше най-силния. Иначе като цяло сериала е дъ бест. Два пъти гледах финала и ревах :D

teenems
08-01-2009, 20:23
а днес в последния епизод какво стана ?
някой гледа ли го ?
аз не успях да го гледам
и
сега си го търся от някъде
но не този в който Майкъл умира
а там
Последното бягство ?

моля вии :twisted:

Romance
08-01-2009, 20:27
^ ебавате ли се или верно сте толкова зле
http://zamunda.net/details.php?id=180263&hit=1

и тук Майкъл умира.

D12Respect
08-01-2009, 20:36
Е къв ще е тоя 5ти сезон без него?!
Знам, че това е само сериал, но много ме е яд, че пича спаси задниците на всички по 10 пъти и накрая умря..
Къв 5ти сезон? Нормален ли си? Серияла свърши

Romance
08-01-2009, 20:41
^

Бихте ли искали да видите 5-ти сезон,но без Майкъл...? :grin:
Айде чети и не ми отговаряй глупости.

crust5
08-01-2009, 20:43
Ма тва дет го даваха сега,епизод ли е или отделен филм ? Шот и аз го гледах,макар че въобще не съм фен.

teenems
08-01-2009, 20:46
^ ебавате ли се или верно сте толкова зле
http://zamunda.net/details.php?id=180263&hit=1

и тук Майкъл умира.

и кое му е злето ?
но мерси все пак :-)

lastdaywithme
08-01-2009, 21:55
Това беше най- тъпия завеършек на СЕРИАЛ, който съм гледала... Няма как да има 5 сезон, защото тогава няма кой да има да им мисли бягствата ... Незнам какъв беше смисъла първо да го лекуват а после какво? Той изведнъж да умре... Той беше ангелче :( :( :( :(

D12Respect
08-01-2009, 22:34
Това беше най- тъпия завеършек на СЕРИАЛ, който съм гледала... Няма как да има 5 сезон, защото тогава няма кой да има да им мисли бягствата ... Незнам какъв беше смисъла първо да го лекуват а после какво? Той изведнъж да умре... Той беше ангелче :( :( :( :(
Че той пича дето игреше Майкъл искаше героя му да умре

teenems
08-02-2009, 08:27
Това беше най- тъпия завеършек на СЕРИАЛ, който съм гледала... Няма как да има 5 сезон, защото тогава няма кой да има да им мисли бягствата ... Незнам какъв беше смисъла първо да го лекуват а после какво? Той изведнъж да умре... Той беше ангелче :( :( :( :(
Че той пича дето игреше Майкъл искаше героя му да умре


ем тъпо стана
той мега умния
и ги спасява 445656 пъти
и накрая точно той да умре :x

mobsita
08-16-2009, 18:34
Първи и втори сезон са много добри, но после вече става....
Момчето е много, много, много симпатично (първите два сезона).
Този сериал съм го гледала по цели нощи- по 3-4 серии наведнъж и вече после след Панама затъпя до безкрай.
А тази Сара, гаджето, как се ядосвам, какъв неприятен човек. Имам чувството че постоянно си чешеше ръцете с наведена глава, много мудна и просто неприята. И никва такава, той какъв мъж заслепява, а онази една никва на нищо не мяза.

Оооо, да! И аз така мисля! Първи и втори сезон бяха толкова напрегнати, гледала съм от сутрин до вечер сериите. Бях полудояла по този сериал - знаех всичко за всеки един актьор, имах многоооо плакати, снимки, изрезки.. дори се включих към всички всевъзможни фенклубове. Но този трети сезон си беше пълна боза. От там нататък филмът просто стана блудкав. И тази простотия с болестта на Майкъл :-x :-x Много изпростя!
А бягството от първия сезон е като бягството от затвора Алкатраз (от там има много опити, но само един се счита за успешен)

BaiboCo
08-16-2009, 21:31
еми квото и да си говорим тоя сериал стана пълна БОЗА накрая.. края (а и последния сезон като цяло) бяха зверски тъпи ( може би трябваше още 5 филма за завършек..?!!?)

elena_k
08-18-2009, 06:44
Ми за мен първи сезон беше най-силния. Иначе като цяло сериала е дъ бест. Два пъти гледах финала и ревах :D И аз така.. 8-)

alwaysnforever
08-18-2009, 13:37
Първия и втория сезон ми харесаха най-много..после стана боза.
Иначе го изгледах докрай ии..завършека ми хареса :)
Все пак не всичко в живота завършва с хепи енд.

d3jaVu
08-19-2009, 10:57
Много го харесвах,ама вече по едно време стана много бозав :( :( .Тва накрая малко тъпо дойде че Майкъл умира защото той им спасява задниците на сички лекуват го а-у и накрая да умре.. :(

BaBsYyY_SeXyYy
08-19-2009, 12:23
Яяя... някой ще разкаже ли накратко какво стана в последните серии на последния сезон, който го даваха по нова телевизия, защото не можах да го гледам (на море бях)... Какво е станалооо???

adskoty
09-07-2009, 11:23
Майкъл Скофийлд :cry: Защоо свърши така гадноо искам още с Майкъл :cry: :cry: :cry: Това със смърта му не ми хареса края трябва да е щастлив :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

shaddy
09-09-2009, 11:56
Любимият ми сериал. Първи сезон е велик! После малко го направиха бозав, но си имаше моменти, в които те държаха в напрежение. Тъпо стана, че Майкъл умря, но сериалът все пак се води драма. 8)

Missky
09-09-2009, 17:21
Страхотен филм със страхотен край.

Като искате хепи енд,бегайте да гледате сапунките на бабите ви.