PDA

View Full Version : Приятелство с;ед любовта?!



lilqna323
07-29-2009, 10:24
таа мойта история е дълга около година ве4е но ще съм кратка .. таа бившия ми приятел беше първата истинска и голяма любов, явно той не го разбра скъсахме след месеци любов с изречението ( не те оби4ам ве4е) това страшно мн ме нарани защото това за мене някак си озна4аваше 4е изобто не ме е оби4ал ( в каква прекрасна лъжа съм живаля) след като скъсахме реших да се отдръпна от живота му и изобщо да не се занимавам с негоо но първата любов не се забравя никога .. в на4алото се държахме гадно един към друг, дори се обиждахме после не се познавахме.. а сега искам да сме фр та неможе ли след тази голяма любов да се роди едно голямо приятелство след като 4увствата са огаснали след като всеки си има свой живот, много искам да съм човека в който намира приятелят но той ту се държи добре с мен ту изобщо не ми обръща внимание.. и нз как да подходя към него за да разбере 4е искам да сме приятели за да разбере 4е не искам нищо ве4е от него само да излизаме да си говорим да си споделяме ..аз нямам на идеа дали имам голями шансове но вие как мислите дали може да има истински приятелство след една любов :?

Nooby
07-29-2009, 10:30
Mnogo qsno che moje.Preglutni si gordostta i bqgai da si obshtuvate.Ako tova ne te ustroiva, chakai si nqkoi ot foruma da vi spriqteli i shte si ok....uspeh

Kukumqvka
07-29-2009, 10:36
Ами възможно е.Ако наистина вече няма по-задълбочени чувства

Dgaduin
07-29-2009, 10:36
Първо - слагай чат пат някоя главна буква или точка ;]
Второ - защо да няма приятелство - от стари любовници ( гаджета ако искаш ) стават едни от най- добрите приятели. Аз лично съм в добри отношения с повечето си бивши ( има няколко непоправими случая ). Така че да може, просто трябв да положиш малко усилия и да обмислиш какво точно искаш - дали да сте добри приятели или някой ден пак да излизате заедно - имай предвид че подхода в двата случая е абсолютно различен.

NeZaPoznat
07-29-2009, 11:02
Не ! Такова нещо като "да си останем приятели" няма.


Прочети последните постове в тази тема:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=259617

Ще намериш някои отговори ...

l0lz
07-29-2009, 11:03
:razz:

fire_cat
07-29-2009, 11:08
Случвало се е при някоя двойка като се разделят после да станат приятели... Гадно е, че те е наранил и сега постоянно променя държанието си, но е хубаво, че ти не изпитваш лоши чувства и си готова само да си споделяте, защото държиш на него. Ако наистина напълно си го забравила - можеш направо да му предложиш да бъдете приятели, но ако ти откаже - направо го остави. Вече си му предложила и това е. Като не иска - няма проблем.

GossipGirl89
07-29-2009, 11:08
Аз от личен опит съм се убедила, че не е възможно. Но при всеки е различно :) Пробвай да поговориш с него на тая тема

niku
07-29-2009, 11:12
Естествено, че може да има приятелство след любовта.. Аз лично имам такъв случай.. Иначе за да му покажеш, че искате да сте приятели просто не изневерявай на себе си

lilqna323
07-29-2009, 11:45
ще се опитам да му покажа че не крия лоши чувства към него, и че искам да сме приятели .. или да не го овъртам толкова и направо да го питам дали иска/може да сме приятели ..

SunSmile
07-29-2009, 12:05
Абе за кво задължително трябва да ти остава приятел?! Помниш хубавите моменти и това, че ти е бил първата любов и толкова. Кво ще се натискаш да го караш да сте приятели, ако той не иска?! Не винаги трябва да е твоята, свиквай! Остави нещата така. Ако и двамата решите да сте приятели, проблем няма. Но когато единия не си надвие на ината над другия... няма да стане! Остави нещата така! 'Борбата" под каквато и да е форма според мен е безсмислена!


* пише Угаснал! И сложните думи започващи с НЕ като не мога, не знам, не искам, т.е след 'не' има глагол се пишат раздалено! Когато след 'не' думата не е глагол се пишат заедно, например незнаеща, неможеща, неморален...!

AnincetoSexy
07-29-2009, 12:22
Това категорично съм сигурна че го няма .. 8-)
След това оставят само лошите спомени от раздялата ..

ItalianMafia
07-29-2009, 12:25
НЕ! Абсолютно съм сигурна, че не е възможно!

Hilary_
07-29-2009, 12:52
Ако наистина е имало силни чувства между вас няма как да стане ... :?

pLqmi92
07-29-2009, 13:27
Това категорично съм сигурна че го няма .. 8-)
След това оставят само лошите спомени от раздялата ..

и аз съм на ъсщото мнение. .. ;)

blabalbla
07-29-2009, 13:32
най вероятно не съжелявам :(

elsy
07-29-2009, 13:54
Еми, поговори с него и му кажи, че вече не изпитваш нищо и искаш просто да запазите добри отношения блабла и виж кво ще стане...
Макар че според мен малко трудно...

selens
07-29-2009, 14:00
Невъзможно е според мен,по-добре не се и опитвай накрая пак ти ще си наранена,дори и ти да преглътнеш гордоста си неможеш да бъдеш сигурна,че той ще може да го направи. :?

devi
07-29-2009, 14:22
Защо да е невъзможно? Моят най-добър приятел и единствения човек, на който знам че винаги мога да разчитам е именно 1 от бившите ми! Разбираме си се перфектно. Като се замисля като скъсам с някой и после винаги ставаме супер добри и близки приятели.

ThePowerOfLove
07-29-2009, 14:37
Според мен е много трудно и не съм била свидетел на такова нещо :? Или се разделят с някой велик скандал или просто единия е още влюбен и не става..

fenasf
07-29-2009, 17:01
ако единия обърне резбата след края на връзката, e възможно.

storex
07-29-2009, 17:16
Според мен няма да е лоша и тема 'Приятелството да се превърне в любов - да или не?' :)