PDA

View Full Version : Проблем ..



lazzza
07-29-2009, 11:41
значи ситуацията е следната : Аз съм момиче от скоро без приятел и онзи ден отидох в квартала на една приятелка и тя ме запозна с доста хора .. обаче един ми направи впечатление . първоначално не усетих накъде отиват нещата ама след около 2 дена се осъзнах и разбрах че много яко съм хлътнала . Въпросната ми приятелка не ми даде нито скайпа му нито нищо но те са си писали и той питал за мене ии ми взел скайпа . Започнахме да си пишеме аз му признах че го харесвам и че искам да съм с него той също каза че го привличам но не може да направи нищо тъй като си има приятелка от 2 години ( той е на 18 ) .. тогава аз бях съкрушена .. той каза че иска да се видим и да поговорим и аз естествено се съгласих . незнам днес трябва да се видим и незнам какво да правя .. дали има бъдеще или просто да се откажа аа забравих той казва че я обича което мисля че е достатъчно за да реша да се откажа .. мерси

NeZaPoznat
07-29-2009, 11:48
значи ситуацията е следната : Аз съм момиче от скоро без приятел и онзи ден отидох в квартала на една приятелка и тя ме запозна с доста хора .. обаче един ми направи впечатление . първоначално не усетих накъде отиват нещата ама след около 2 дена се осъзнах и разбрах че много яко съм хлътнала . Въпросната ми приятелка не ми даде нито скайпа му нито нищо но те са си писали и той питал за мене ии ми взел скайпа . Започнахме да си пишеме аз му признах че го харесвам и че искам да съм с него той също каза че го привличам но не може да направи нищо тъй като си има приятелка от 2 години ( той е на 18 ) .. тогава аз бях съкрушена .. той каза че иска да се видим и да поговорим и аз естествено се съгласих . незнам днес трябва да се видим и незнам какво да правя .. дали има бъдеще или просто да се откажа аа забравих той казва че я обича което мисля че е достатъчно за да реша да се откажа .. мерси

Естествено ... а ако тръгнеш с него дали ще е 'естествено' някоя друга да се среща с него ?!
Или да ти кръшкат на теб не е 'естествено' :?

l0lz
07-29-2009, 11:49
значи ситуацията е следната : Аз съм момиче от скоро без приятел и онзи ден отидох в квартала на една приятелка и тя ме запозна с доста хора .. обаче един ми направи впечатление . първоначално не усетих накъде отиват нещата ама след около 2 дена се осъзнах и разбрах че много яко съм хлътнала . Въпросната ми приятелка не ми даде нито скайпа му нито нищо но те са си писали и той питал за мене ии ми взел скайпа . Започнахме да си пишеме аз му признах че го харесвам и че искам да съм с него той също каза че го привличам но не може да направи нищо тъй като си има приятелка от 2 години ( той е на 18 ) .. тогава аз бях съкрушена .. той каза че иска да се видим и да поговорим и аз естествено се съгласих . незнам днес трябва да се видим и незнам какво да правя .. дали има бъдеще или просто да се откажа аа забравих той казва че я обича което мисля че е достатъчно за да реша да се откажа .. мерси

Откажи се, не им разваляй връзката и си потърси друг, щото е гадно от твоя страна.. :?

SunSmile
07-29-2009, 11:50
Има връзка от 2 години... което никак не е малко. Ти си помисли дали си заслужава да разбиеш или ти да си повода за раздялата, ако не би му дала това, което търси. За да е с теб 5-6 месеца и да прекрати 2-годишна връзка... е пълна глупост. изчакай малко, дай си време и на теб и на него. разбери и се убеди наистина какво искаш, нека и той помисли и тогава решете какво да правите!


* и да ти кажа нещо... думите като не мога, не зная... т.е. след не има глагол се пишат като 2 думи! Когато е неморално, неприлично ... т.е. след НЕ не е глагол се пишат като една дума! * :)

elsy
07-29-2009, 11:51
От 2 години са заедно и той казва, че я обича... за кво говорим

l0lz
07-29-2009, 11:52
Има връзка от 2 години... което никак не е малко. Ти си помисли дали си заслужава да разбиеш или ти да си повода за раздялата, ако не би му дала това, което търси. За да е с теб 5-6 месеца и да прекрати 2-годишна връзка... е пълна глупост. изчакай малко, дай си време и на теб и на него. разбери и се убеди наистина какво искаш, нека и той помисли и тогава решете какво да правите!


* и да ти кажа нещо... думите като не мога, не зная... т.е. след не има глагол се пишат като 2 думи! Когато е неморално, неприлично ... т.е. след НЕ не е глагол се пишат като една дума! * :)

Е тва е.. Един образован българин в тоя форум. Адмирации. :)

NOBU
07-29-2009, 13:11
Цели 2 години ! Сигурно вече е настъпило време за промяна. Ако опиташ най-малко може нищо да не стане, най-много може да избере теб.

fire_cat
07-29-2009, 13:27
Изчакай и виж как ще се развият нещата с връзката му. Ако не избере теб - тогава просто го остави. Недей да очакваш повече, защото все пак той си има приятелка и не бива да заставаш между тях.

Bellatrix
07-29-2009, 13:28
Щом е тръгнал да кръшка, няма значение дали кръшка с нея или с някоя друга... Най-вероятно всичко в 2-годишната му връзка вече е приключило пък дори и неофициално.

Съвет: все пак не опитвай. Щом е склонен на изневери, няма откъде да знаеш, че няма да го направи и на теб...

blabalbla
07-29-2009, 13:28
може да са си омръзнали 2 години все пак,но щом той ти е казал ,че я обича .. няма просто смисъл :)

Faces
07-29-2009, 13:29
Иска да те изпраска толкова ли е трудно да се сетиш сама :?

NOBU
07-29-2009, 13:31
може да са си омръзнали 2 години все пак,но щом той ти е казал ,че я обича .. няма просто смисъл :)

ОК, тогава защо иска да излязат ? От любопитство ? Мисля, че той иска промяна.

NOBU
07-29-2009, 13:38
Иска да те изпраска толкова ли е трудно да се сетиш сама :?


Може и физическа промяна да иска . Все пак сме млади, а си говорим за връзки. Все едно всички под 18 се събират, защото характерите им съвпадат . "lazzza" сигурно също го е харесала по характера, а не по тялото или статуса :D.

Праскайте се на воля.

PurpleDream
07-29-2009, 13:50
ъъ не трябва ли след като приказваш с него да решиш кво да правиш.... :-o

selens
07-29-2009, 14:07
По-добре първо изчакай да видиш как им се развива връзката и тогава предприеми нещо. :)

GaBiIi__
07-29-2009, 15:01
Изчакай и виж как ще се развият нещата с връзката му. Ако не избере теб - тогава просто го остави. Недей да очакваш повече, защото все пак той си има приятелка и не бива да заставаш между тях.
е те са заедно 2 години ясно е как са се развили има ли смисъл тя да разваля всичко ?

Hilary_
07-29-2009, 15:08
Ми мацка по-добре се откажи .. само ще се вкараш в допълнителни филми ... :? :?

Sladurchoo
07-29-2009, 15:24
Ами да .. по-добре изчакай да видиш как се развива връзката им .. но все пак се обичат и са заедно от 2 години .. едва ли ще я зареже ей така ..

sladur4etyYy
07-29-2009, 15:49
всички казвате на нея да не му разваля две- годишната връзка, щото била сериозна. ама защо на никой не му прави впечатление, че МОМЧЕТО ПЪРВО е поискало скайпа на авторката, питам аз. само не му казвайте, че изпитва приятелски чувства :D :D той пръв е потърсил контакт, значи има интерес. та явно не е особено сериозен, авторке, така че с него едва ли ще се получи. гледай само да не се опита да те разиграва и да му се вържеш, че става лошо.

ItalianMafia
07-29-2009, 15:54
Аман от такива дето си нямат друга работа освен да развалят чужди връзки! :-x :-x (ай да не те обиждам)
Той обича приятелката си!.. Каквото и да ти каже или да направи това няма да се промени! Нито ще я остави заради теб, нито нищо.. Ще бъдеш унижена (използвана) и изоставена ако той е толкова несъобразителен, че да го направи..
А ти си глупачка ако си позволяваш да разваляш връзка градена две години.. Замисли се малко как би се почувствала ти на мястото на неговата приятелка.. Мамка му, момичета сме, трябва да се поддържаме!
Остави хората на мира и си намери някой необвързан!!!

ThePowerOfLove
07-29-2009, 16:07
Обича приятелката си, с която е от 2 години и въпреки всичко ти е писал и иска да се видите? Или не я обича, или просто иска да се разнообрази 2-3 пъти с тебе. Щом е склонен към изневяра, ако евентуално между вас се получи нещо, откъде ще си сигурна, че не ти изневерява? Ти си решаваш какво да правиш..
Може и просто да иска да ти каже, че няма да се получи и т.н.. абе виж как ще мине срещата и тогава си прави изводите :)

Nakadah
07-29-2009, 16:07
баце
проблеми секви

lazzza
07-29-2009, 22:44
амии да но аз не му се обадих и не се видяхме защото реших че така ще е по - добре за мен . Може да съм постъпила тъпо може да кажете всичко но просто така го почувствах .. Не му се обадих както трябваше и той след това ми беше 'сърдит' малко .. а колкото до приятелката му той заминава при нея след 9 дни .. тя е в чужбина но когато го попитах къде ще ходи той каза няма значение .. после моята приятелка го беше питала пък и в квартала се знае и се оказа че отивал при приятелката си .. смисъл че когато сме заедно и го попитам нещо за нея той отбягва темата .. нещо не схващам но съм решила да го оставя да прави каквото иска ..

IndependentGirl
07-29-2009, 22:52
Аман от такива дето си нямат друга работа освен да развалят чужди връзки! :-x :-x (ай да не те обиждам)
Той обича приятелката си!.. Каквото и да ти каже или да направи това няма да се промени! Нито ще я остави заради теб, нито нищо.. Ще бъдеш унижена (използвана) и изоставена ако той е толкова несъобразителен, че да го направи..
А ти си глупачка ако си позволяваш да разваляш връзка градена две години.. Замисли се малко как би се почувствала ти на мястото на неговата приятелка.. Мамка му, момичета сме, трябва да се поддържаме!
Остави хората на мира и си намери някой необвързан!!!

Съгласна съм... ;-)

IndependentGirl
07-29-2009, 22:57
амии да но аз не му се обадих и не се видяхме защото реших че така ще е по - добре за мен . Може да съм постъпила тъпо може да кажете всичко но просто така го почувствах .. Не му се обадих както трябваше и той след това ми беше 'сърдит' малко .. а колкото до приятелката му той заминава при нея след 9 дни .. тя е в чужбина но когато го попитах къде ще ходи той каза няма значение .. после моята приятелка го беше питала пък и в квартала се знае и се оказа че отивал при приятелката си .. смисъл че когато сме заедно и го попитам нещо за нея той отбягва темата .. нещо не схващам но съм решила да го оставя да прави каквото иска ..

Еми ето.. човека си има 2-годишна връзка и си обича приятелката и ще си замине при нея.. така, че няма смисъл да си даваш напразни надежди и правилно си постъпила като си му отказала да се видите.. :wink:

Aicken
07-30-2009, 05:55
ми естествено че ще се съгласиш да се видите докато той е от 2 години с друга много ясно , естествено...