PDA

View Full Version : хари потър



mimsssssss
07-29-2009, 12:31
как ви се стори филма?във връзка с тази тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=263731
правя анкета

BrainlessROCKBABY
07-29-2009, 12:36
връСка, а?

Hysteric_Bitch
07-29-2009, 12:42
А тоя пес какъв е??

BrainlessROCKBABY
07-29-2009, 12:49
мда, във връзка с КОЯ тема, по-точно??

mimsssssss
07-29-2009, 13:05
:-D ми тая за нечистокръвния принц и какви са ни наблюденията.
п.п.мн сте умни и вярно можете да поправяте правописни грешки ама не се заяждайте все пак

ItalianMafia
07-29-2009, 13:23
А тоя пес какъв е??
И аз това се чудя :neutral:

По темата: На мен филма много ми хареса, определено се бяха постарали и останах очарована.. Очаквах изпълнен с напрежение филм, а беше доста забавен и носещ ведро настроение.. Някои неща, като началото например, са добра измислени и много неща липсват.. С Джини общо взето абсолютно нищо интересно, в книгата бяха толкова хубава двойка, а във филма не им е обърнато абсолютно никакво внимание.. Края ме разочарова, защото една смърт заслужава да бъде почетена, в книгата е представено всичко и щеше да бъде прекрасно да можем да се сбогуваме подобаващо със герои като този.. Също така, друго нещо което ме разочарова е, че в книгата Хари тъгува по Сириус... Това къде остана във филма? ..
Има какво да се иска, но все пак не беше зле..

LittleFashionista
07-29-2009, 13:25
още не съм го гледала 8-)

PurpleDream
07-29-2009, 13:34
още не съм го гледала 8-)

не ти и трябва повярвай ми-няма да ти хареса

PurpleDream
07-29-2009, 13:35
А тоя пес какъв е??
И аз това се чудя :neutral:

По темата: На мен филма много ми хареса, определено се бяха постарали и останах очарована.. Очаквах изпълнен с напрежение филм, а беше доста забавен и носещ ведро настроение.. Някои неща, като началото например, са добра измислени и много неща липсват.. С Джини общо взето абсолютно нищо интересно, в книгата бяха толкова хубава двойка, а във филма не им е обърнато абсолютно никакво внимание.. Края ме разочарова, защото една смърт заслужава да бъде почетена, в книгата е представено всичко и щеше да бъде прекрасно да можем да се сбогуваме подобаващо със герои като този.. Също така, друго нещо което ме разочарова е, че в книгата Хари тъгува по Сириус... Това къде остана във филма? ..
Има какво да се иска, но все пак не беше зле..


не беше зле ли...тва беше най-тъпия филм от поредицата до сега,нз какъв ще е 7,но се надявам да е по-добър....6ти е отвратителен...а аз си мислех,че 5тия са осрали-той е направо цвете в сравнение с 6тия.... :?

LittleFashionista
07-29-2009, 13:41
А тоя пес какъв е??
И аз това се чудя :neutral:

По темата: На мен филма много ми хареса, определено се бяха постарали и останах очарована.. Очаквах изпълнен с напрежение филм, а беше доста забавен и носещ ведро настроение.. Някои неща, като началото например, са добра измислени и много неща липсват.. С Джини общо взето абсолютно нищо интересно, в книгата бяха толкова хубава двойка, а във филма не им е обърнато абсолютно никакво внимание.. Края ме разочарова, защото една смърт заслужава да бъде почетена, в книгата е представено всичко и щеше да бъде прекрасно да можем да се сбогуваме подобаващо със герои като този.. Също така, друго нещо което ме разочарова е, че в книгата Хари тъгува по Сириус... Това къде остана във филма? ..
Има какво да се иска, но все пак не беше зле..


не беше зле ли...тва беше най-тъпия филм от поредицата до сега,нз какъв ще е 7,но се надявам да е по-добър....6ти е отвратителен...а аз си мислех,че 5тия са осрали-той е направо цвете в сравнение с 6тия.... :? и 7 ще осерът
става все по-зле и по-зле

PurpleDream
07-29-2009, 13:43
м да и аз започвам да се убеждавам в това,след като гледах 6тия....да се надяваме поне,че щом 7мия ще е на 2 части да се постараят да е както трябва....

mimsssssss
07-29-2009, 14:32
според мен 1 и 2 са най добри.след това смениха режисьора и целия филм се осра.а и тоя стария актьор на дъмбълдор повече ме кефеше имаше няква по мила физиономия,а тоя новия старец е някъв никъв :-D .добре че са тея книги та да има на какво да се радваме

LiRRRa
07-29-2009, 15:22
За мен филма е жесток!!

Вярно, пропуснати са някои моменти, но пък са изпъкнали на преден план по-важните части от книгата...
От една страна филма е много забавен и те разсейва от сивото ежедневие, от друга се предусеща ужасът и страха...

За мен е най-добрия филм от всички филми до сега.... 8)

Nam3less3
07-29-2009, 15:23
За мен филма е жесток!!

Вярно, пропуснати са някои моменти, но пък са изпъкнали на преден план по-важните части от книгата...
От една страна филма е много забавен и те разсейва от сивото ежедневие, от друга се предусеща ужасът и страха...

За мен е най-добрия филм от всички филми до сега.... 8) +1
И сюжетът наближава кулминацията(7мата книга), интересно е да се гледа това.

ItalianMafia
07-29-2009, 15:23
За мен филма е жесток!!

Вярно, пропуснати са някои моменти, но пък са изпъкнали на преден план по-важните части от книгата...
От една страна филма е много забавен и те разсейва от сивото ежедневие, от друга се предусеща ужасът и страха...

За мен е най-добрия филм от всички филми до сега.... 8)
И аз мисля така.. На мен много ми хареса .. ;-)

LiRRRa
07-29-2009, 15:27
Абсолютно.

Хем не е някакъв тегав филм, изпълнен с ужаси и мистерии...
Хем се усеща притеснението витаещо във въздуха, страха в очите на хората, как всяка крачка и всеки ход е премерен... :)

mimsssssss
07-29-2009, 16:05
За мен филма е жесток!!

Вярно, пропуснати са някои моменти, но пък са изпъкнали на преден план по-важните части от книгата...
От една страна филма е много забавен и те разсейва от сивото ежедневие, от друга се предусеща ужасът и страха...

За мен е най-добрия филм от всички филми до сега.... 8)

е стига де ти сериозно ли ?изобщо не се опитвам да ти променя мнението просто тва дето каза че изпъкват по важните моменти е къде е главната битка като това е най важния момент и смърта на дъмбълдор е стига де бахси.сега че имаше хубави моменти с любов да съгласна съм ама чак толкова пропуски немога да повярвам.който е чел книгата просто знае за какво става въпрос

LiRRRa
07-29-2009, 16:30
Еми аз съм чела книгата над 5 пъти... знания не ми липсват...
Сюжета достатъчно добре го знам...

И напълно реално осъзнавам, че в нито един филм по книга не може да се обхване всичко, камо ли дори всичко важно!!
Според мен филма обхваща важните моменти, за да е добре направен прехода от този към следващия филм, ефектите са добре направени,актьорската игра е невероятна.

Мнението няма да ми го промениш, вярно.Щом филма на теб не ти харесва, окей.За мен филма е невероятно добър!!

cookie_master
07-29-2009, 17:54
Чесно казано останах разочарована.Тоя филм го качах 1 година и накрая едно голямо нищо :-x .Приятелката ми с която ходихме да го гледаме,накрая замери екрана с колата си защото много се ядоса :lol: .Колкото до книгата:На светлинни години е от филма :?

AlIzeA
07-29-2009, 18:35
Невероятен филм :grin:

PurpleDream
07-29-2009, 20:35
пфф извинявайте ама това дето казват че "...но пък са изпъкнали на преден план по-важните части от книгата..." са пълни глупости,кое е изпъкнало просто по-важните моменти са ги показали във филма пренебрегвайки много други и дори не са си направили труда и тези по важни моменти да ги направят като хората...във филма са нахвърляли сцените,измислилиса си няколко неща...дори не са ги навързали като хората...егати режисьора...някой беше писал,че 1,2 филма са най-добри,съгласна съм ,но и третия не е лош...а и това за актьора който играе Дъмбълдор и за него съм съгласна,че покойният Ричард Харис влизаше страхотно в ролята-той направо беше катооо Дъмбълдор от книгата...знам че всеки си има мнение,но просто не разбирам с какво толкова ви е впечатлил филма... :? :-o

LiRRRa
07-29-2009, 21:14
Ами мен филма ме впечатли с много неща и по много начини, харесва ми най-много от всички други части и 1вата и 2рата хич не ми харесват на мен...
Явно просто всичко опира до предпочитане, интерес, вкус...
Всеки търси нещо различно във филма...
Аз главно търся тръпка, търся вълшебното докосване...
И го получавам най-вече в последните два филма...
Пък и ако вие бяхте на мястото на Девид Йетс едва ли ще успеете да направите нещо повече.В нинакъв случай не може да бъде обхванато всичко, дори всичко важно не може... А да разделят и този филм на две... Не, мерси.
Който си е чел книгите, ще разбере филма, който не ги е чел, прав му път.

И все пак, всеки си има собствен интерес, лично мнение. :wink:

PurpleDream
07-29-2009, 21:16
не да събере всичко от книгата,но поне да навърже моментите както трябва със смисъл и да не си измисля сцени...

LiRRRa
07-29-2009, 21:20
Коя сцена е била измислена?

Забелязах само, че примерно Луна открива Хари, не Тонкс както е в книгата, но тази подробност не ми пречи...Филма ме грабна и не е оставил място за малките подробности не играещи кой знае каква важна роля...

Та, какво друго?

PurpleDream
07-29-2009, 21:29
ъъъ ако не си забелязала във филма са пробите по куидич на които се явява Рон ,а всъщност са в 5та книга...освен това къде във 6та книга смъртожадни нападат Хралупата????... иии мисля че имаше още,но сега не се сещам..да не говорим и за многото други малко промени като тази която ти спомена

GossipGirl89
07-29-2009, 21:53
Не ми харесва изобщо шестия филм. Толкова много време го чаках, а останах страшно разочарована! :-x Не съм чела книгата, но от моя приятелка разбрах, че супер много неща са пропуснати! А пък и без да я чета общо взето всичко ми беше предсказуемо освен смъртта на Дъмбалдор - признавам си, че това не го очаквах :D Гола вода тая шеста част... Дано седмата да е по-добре, че срамота финала да е лошо направен! :x

mimsssssss
07-29-2009, 22:03
ъъъ ако не си забелязала във филма са пробите по куидич на които се явява Рон ,а всъщност са в 5та книга...освен това къде във 6та книга смъртожадни нападат Хралупата????... иии мисля че имаше още,но сега не се сещам..да не говорим и за многото други малко промени като тази която ти спомена

също и за феликс когато хари дава на рон в книгата пише че ги вижда хърмаяни а на филма беше тая луна,всичко за тоя гардероб и малфой е измислено няма никви ябълки и птички :D абе пълни глупости и най вече сцената със смърта на дъмбълдор ....

п.п. тва за режисьора,за 1и 2 филма и за дъмбълдрор си чела мойто мнение.
п.п.абе пълен провал взеха да стават тея филми и орязват сцените отвсякъде щото ги били принудили филма да е по кратък.е как властелина на пръстените е по дълъг,матрицата,пърл харбър...абе резил голям резил

PurpleDream
07-29-2009, 22:07
ъъъ ако не си забелязала във филма са пробите по куидич на които се явява Рон ,а всъщност са в 5та книга...освен това къде във 6та книга смъртожадни нападат Хралупата????... иии мисля че имаше още,но сега не се сещам..да не говорим и за многото други малко промени като тази която ти спомена

също и за феликс когато хари дава на рон в книгата пише че ги вижда хърмаяни а на филма беше тая луна,всичко за тоя гардероб и малфой е измислено няма никви ябълки и птички :D абе пълни глупости и най вече сцената със смърта на дъмбълдор ....

п.п. тва за режисьора,за 1и 2 филма и за дъмбълдрор си чела мойто мнение.
п.п.абе пълен провал взеха да стават тея филми и орязват сцените отвсякъде щото ги били принудили филма да е по кратък.е как властелина на пръстените е по дълъг,матрицата,пърл харбър...абе резил голям резил


нааапълно съм съгласна,който квото да ми говори 6тия филм е боклук....най ме издразни когато Хари и Слъгхорн са при Хагрид,Хагрид и Слъгхор пеят и като млъкнат Хари им пляска...!!!що за глупост е това...!?!?!?!?!?!?!?! :x

psdsquared
07-30-2009, 08:40
С две думи правим заключение - Тъп филм . Поне според мен :)

PurpleDream
07-30-2009, 12:17
С две думи правим заключение - Тъп филм . Поне според мен :)
\:D/

LiRRRa
07-30-2009, 20:00
ъъъ ако не си забелязала във филма са пробите по куидич на които се явява Рон ,а всъщност са в 5та книга...освен това къде във 6та книга смъртожадни нападат Хралупата????... иии мисля че имаше още,но сега не се сещам..да не говорим и за многото други малко промени като тази която ти спомена

Мда, така е, но точно за това казах, че е хубаво направен прехода към следващия филм... Вярно е че са разместили някои неща, но аз нямам против.Тези, които са чели книгата са наясно.На мен филма ми доставя страшно удоволствие да го гледам.Точно това очаквах и си го получих, за което благодаря.

TrustNobody
08-01-2009, 12:06
[quote="psdsquared"]С две думи правим заключение - Тъп филм .[/quotе]

cookie_master
08-01-2009, 20:14
Хора,не могат да направят филма така,че да се хареса на всички.Всяко нещо си има фенове и анти-фенове.Да,съгласна съм,че са изпуснати толкова важни неща,но станалото станало.Сега да се молим,че седмия филм щом е на две части ще е по-добър 8-)

mimsssssss
08-01-2009, 20:17
Хора,не могат да направят филма така,че да се хареса на всички.Всяко нещо си има фенове и анти-фенове.Да,съгласна съм,че са изпуснати толкова важни неща,но станалото станало.Сега да се молим,че седмия филм щом е на две части ще е по-добър 8-)

:smt059 молим се че иначе вече някой ще :smt068 :smt068 :smt068

LiRRRa
08-02-2009, 12:00
Разбира се, че ще е добър.
Актьорите вече са професионалисти.
Екипът и режисьорът нямат равни, тъй че се надявам да стане брилянтен.

TrustNobody
08-02-2009, 20:45
^ dream on.
сигурно ще прескочат даровете,няма да се учудя ;д

PurpleDream
08-02-2009, 20:50
Разбира се, че ще е добър.
Актьорите вече са професионалисти.
Екипът и режисьорът нямат равни, тъй че се надявам да стане брилянтен.

актьорите винаги са си били на много добро ниво,за разлика от режисьора на 5 и 6 филм :?

emin3mchet0
08-03-2009, 18:02
На мен ми хареса :-) Супер филмче въпреки, че очаквах край :-D

elito6754
08-03-2009, 19:51
Хубав филм е, днес го гледах.

vampire_girl_
08-03-2009, 21:32
Много ми хареса,но ако не бях чела книгите - най-малкото,много неща нямаше да са ми съвсем ясни.

В анкетата няма да гласувам. ;P

playerman
08-26-2009, 10:52
кой от сичките филми хари потър , ако е за последния кърти попринцип сички къртат

RupertGrintFenka
08-26-2009, 15:47
ВСИЧКО В ХП ЗА МЕН Е... СВЕЩЕНО... ^^

lovercho93
08-26-2009, 18:25
ne beshe koi znae kakvo filma..celiq ekshyn beshe ostaven za sledvashtata chast..lichno spored men svyrshi na nikade.

PS. mn se izvinqvam za kirilicata, pisha ot GSM.