PDA

View Full Version : кучета



mimsssssss
07-29-2009, 12:36
продавам всякакви кучета и кученца на достъпни цени.търся само сериозни хора.има богата разновидност на породи.който иска да ми пише на лично ще се разберем там.

mimsssssss
07-29-2009, 13:23
Улична порода има ли?

:lol:

mimsssssss
07-29-2009, 18:00
никой ли няма заинтересован?никой не си турси домашен любимец ?интересно

Jus7DreamBoy
07-29-2009, 18:33
никой ли няма заинтересован?никой не си турси домашен любимец ?интересно хаххахах какъв бизнес правиш за милиони и аз тва правех ама ми писна иначе си е доходно на една сделка се вадят поне аз вадих 100-200 лв :) Успех!

Nakadah
07-29-2009, 19:33
продавам всякакви кучета и кученца на достъпни цени.търся само сериозни хора.има богата разновидност на породи.който иска да ми пише на лично ще се разберем там.

излизаш на улицата
хващаш всички боклуци
и после ги продаваш
хитро !!!

mimsssssss
07-29-2009, 19:56
никой ли няма заинтересован?никой не си турси домашен любимец ?интересно хаххахах какъв бизнес правиш за милиони и аз тва правех ама ми писна иначе си е доходно на една сделка се вадят поне аз вадих 100-200 лв :) Успех!

вярно си е.още повече ако продаваш хубави кучета по изискване на клиента,защотот той остава доволен и ти трупаш точки той каже на някой и аиде хоп :)

mimsssssss
07-30-2009, 11:44
:)

Smite
07-30-2009, 13:05
немска овчарка ?

mimsssssss
07-30-2009, 22:57
немска овчарка ?

писах ти на лично :)

Smite
07-31-2009, 12:28
мдам :grin: :grin:

mimsssssss
07-31-2009, 17:05
:)

Nakadah
07-31-2009, 17:28
давай давай
скоро може и да не останат помяри на улицата
и какво ще продаваш тогава :-o

mimsssssss
07-31-2009, 17:45
^кви помяри кви улици кво нещо бе човек.кучетата с който се занимавам са си от развъдник а и който не го хареса го връща плащането става на ръка като се види животното.аиде стига флуди темата и стига дава мнения който не са по нея.

Nakadah
07-31-2009, 17:49
^кви помяри кви улици кво нещо бе човек.кучетата с който се занимавам са си от развъдник а и който не го хареса го връща плащането става на ръка като се види животното.аиде стига флуди темата и стига дава мнения който не са по нея.

споко
ще си трая че са песове :)

decode
08-08-2009, 17:22
а питбулчета имаш ли?ако можеш пиши на лично,че аз още не се оправям :)

LiLGrizzly
08-13-2009, 15:02
А долматинец ? :)

Spider4eto
08-13-2009, 15:50
А откъде да сме сигурни, че въпросните кученца имат добро родословие?

mimsssssss
08-13-2009, 16:25
а питбулчета имаш ли?ако можеш пиши на лично,че аз още не се оправям :)
съжалявам нямам

mimsssssss
08-13-2009, 16:25
А долматинец ? :)
в момента има ако искаш пиши на лично

mimsssssss
08-13-2009, 16:26
А откъде да сме сигурни, че въпросните кученца имат добро родословие?
ако искаш куче с родословие питай в някой магазин :D

Spider4eto
08-13-2009, 16:30
А хъски? И ако да, кви пари?

mimsssssss
08-13-2009, 17:22
А хъски? И ако да, кви пари?
отговорих ти на лично.ако имаш дръги въпроси задавай ги на лс

Violenza
08-14-2009, 18:28
Законна ли е въпросната твоя дейност?

mimsssssss
08-14-2009, 20:29
Законна ли е въпросната твоя дейност?
абсолютно.какво ти дава право да мислиш че не е ?кучетата са си с паспорт със всичко.ти ако си вземеш куче от комшията и му дадеш 100лв законно ли е?ами да.щом не са крадени и имаш документи за тях всичко е законно.

time2rock
08-15-2009, 01:09
А откъде да сме сигурни, че въпросните кученца имат добро родословие?
ако искаш куче с родословие питай в някой магазин :D
Ъм...това шега ли беше? Не съм чувала за магазин,който продава животни с родословие. Те там кучетата седят в малки клетки без да мърдат,ти искаш и родословие. Родословие в развъдник. Но само документа е минимум 100 лв.
Не се заяждам,просто искам да поясня нещата.Ако бъркам,някой да ме поправи :)

Violenza
08-15-2009, 04:50
ха..
добре, ако искам да си взема куче, как ще го получа?

Forester
08-15-2009, 14:03
Надали някой сериозен човек ще си предлага кучетата във форум.
За всяка порода си има развъдници. Ако купя от теб от къде ще съм сигурна, че не са болни от нещо, или че имат наследствени болести?
Никога не бих купила куче от теб!
Нищо лично, но въобще не уважавам този вид търговия!

mimsssssss
08-15-2009, 21:26
за всяко куче с родословие както каза се заплаща.във всеки зоо магазин могат да ти намерят куче с родословие ако си поръчаш,в развъдник също.
темата съм я пъснала тъй като много често чета че някой иска някое куче а аз се занимвам точно с това.
системата е такава.обаждам ви се и ви питам порода,пол и други белези който искате.примерно хъски сини очи,шарка сиво и бяло,да е под 2месеца,женско.до 1-2 седмици ще получите отговор за цена и всичко.след това кучето ви се докарва до вас.вие го взимате със паспорт,всички документи се оправят на ръка пред вас плащате си и човека си заминава.

Violenza
08-16-2009, 06:12
т.е. аз мога да си взема куче от теб, за да го бия, държа гладно и жадно и накрая да го захвърля на улицата, но какво от това, нали ти взимаш парите?

mimsssssss
08-16-2009, 11:27
т.е. аз мога да си взема куче от теб, за да го бия, държа гладно и жадно и накрая да го захвърля на улицата, но какво от това, нали ти взимаш парите?
тва може да го прави всеки независимо откъде е купено кучето.лично аз познавам човек,който изкупува котенца за да си пуска кучето и да го тренира...направо нямам думи,ама такъв е живота и пидбулите искат обучение.

Forester
08-16-2009, 12:50
Хахахаха. Ти чела ли си въобще стандарта на породите, които развъждаш? Дааа, типичното - хъскито е истинско хъски ако е със сини очи и бяло-сива/бяло-черна окраска! Ами ако аз искам хъски с кафява окраска и кафеви очи, и ти ми продадеш примерно такова, аз от къде ще съм сигурна, че прадядо му не е някой пинчер? Пази, боже!

И напротив - ако си сериозен човек, ще ходиш от време - на време да проверяваш как е кутрето ти! Да речем - на 2 седмици. Нали ти искаш най-доброто за твоите бебета? Както гледам, за теб важното е да получиш парите, а какво става с кученцата..... "абе, какво ми пука, нали ми платиха".

п.с. Хаха, и се пише пиТбул.

Violenza
08-19-2009, 09:56
т.е. аз мога да си взема куче от теб, за да го бия, държа гладно и жадно и накрая да го захвърля на улицата, но какво от това, нали ти взимаш парите?
тва може да го прави всеки независимо откъде е купено кучето.лично аз познавам човек,който изкупува котенца за да си пуска кучето и да го тренира...направо нямам думи,ама такъв е живота и пидбулите искат обучение.
Не е вярно. Когато аз си взех куче от развъдник, развъдчика първо държеше да се запознае с мен, да разбере дали съм имала куче преди това, какви са намеренията ми, дали имам физическата възможност да гледам това куче и какви са условията, в които ще живее. С него се чуваме през няколко месеца и всеки път му пращам снимки, разказвам му за кучето и т.н., дори си правим срещи с другите кучета от развъдника. Ето това е човек, който може да развъжда кучета. Той не го прави за парите, а заради любовта си към тях. И дори и след продажбата продължава да се интересува за животното. А такива като теб дори не бива да са стопани на кучета, още по-малко да развъждат...

marystyle
09-11-2009, 10:47
mimsssssss бихте ли ми погледнали ЛС-то плс

wartus
09-13-2009, 19:32
кажи ми цената на лабрадорите ако имаш де :oops: