PDA

View Full Version : Найс



Riot
07-29-2009, 14:47

SWASTIKA
07-29-2009, 15:16
Нормално е. :)

breathless
07-29-2009, 15:29
о.О Брат ми е на 4 и не го виждам скоро да започне да чете, само някои букви разпознава.
Иначе браво на детенцето, но на мен не ми се вижда много нормално.

Riot
07-29-2009, 15:36

Riot
07-29-2009, 15:44
е той кат достигне тая възраст аз ще съм мъртвец
доста ни е разликата ;D

Riot
07-29-2009, 15:50
Като стане колкото мен аз ще съм чичко минал четиридесетте

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-29-2009, 19:11
Щом чете на 3 ...значи, че мама и тати му обръщат достъчно внимание и се грижат много добре за него ... няма да има и проблеми в училище ... имаш един готин племенник ... купувай му мн книжки ей! ;]

Wrathchild
07-29-2009, 22:34
Това е много хубаво. Все по-малко деца четат, а дано детенцето задържи този свой интерес и го доразвие.

slaveto1989
07-30-2009, 07:59
При развитието на децата в тая насока няма нормално и ненормално,няма стереотипи. Има индивидуализъм. :)

KimBerLy1912
07-30-2009, 08:59
Тва наистина е найс :D

jghgh
07-30-2009, 09:25
Не е чак толкова найс, белег за интелигентност е... А тя не се цени.
Представям си това умно момченце с какви олигофрени ще се среща в живота си, и тъй като е над тях ще може да вижда в какъв прост свят живее, където такива като него са единици. :)

Не искам да съм лоша, просто и аз в детската четох гладко доста преди другите деца - около 4-5годишна възраст. Не само че тъпите лапета ми завиждаха, ами и по-късно си имах проблеми с "недорасли" връстници. В даскало отново се откроявах с по-добри интелектуални възможности, които са ме карали на 7 години да се чувствам неразбрана от недораслите ми /по-скоро аз съм хипернадрасла, нвм/ ми връстници, които само се лигавят и с които не можех да отворя "сериозна" тема.
о_0
Не му го пожелавам! Няма по-тъпо от това едно хлапенце 3-4-5ти клас (примерно) да е обременено от своята дарба, да се чувства неразбрано и не съвсем на място сред дебилчетата:)
Не искам така да става при него, желая му да е жив и здрав, и все така умничък, и да си живее добре сред социума.
Дано интелекта не му изиграе лоша шега и няма проблеми заради това, че е различен и не е тъп като коркова тапа ;) Дано просто е способно момче, но дано да не изпитва подобни чувства на моите, когато бях по-малка. Щото са тварещи.

OtherDimension
07-30-2009, 09:32
от едно четене му определи живота на детето
ти си болен мозък

MaLty
07-30-2009, 09:48
Хехее бахти готиното хлапе :) Иначе нормално е..аз четях на 5 :D Гушни го от мен :)

jghgh
07-30-2009, 20:17
OtherDimension, гръмни се. Просто предположих.

Ти не си болен мозък, но със сигурност едва дишаш от злоба. (:

EcTeTa
07-30-2009, 22:04
тоя раздел няма смисъл , ако ще се правят подобни на тая дебилни теми , аз до сега една тема не съм видял с която да се похвалите като по-зрели...Какво значение има на колко чете брат ? Може да е аутист ня хя хя хя хя базик ае със здраве.

Nakadah
07-30-2009, 22:41
тоя раздел няма смисъл , ако ще се правят подобни на тая дебилни теми , аз до сега една тема не съм видял с която да се похвалите като по-зрели...Какво значение има на колко чете брат ? Може да е аутист ня хя хя хя хя базик ае със здраве.

Напротив има смисъл радела и си е много хубав, без детските мисли на някой и лигавите им мнения. Тук не е целта да се хвалиш като си зрял, пък и ние по-големите не сме толкова узрели, просто сме по-добре мислещи от някой други в форума... Тук обсъждаме теми, който са сериозни за нас и който са доста по-различни от раздел "секс", "кофата" или пък някой друг... Като не ти харесва има други раздели пиши си там...

П.С. И нас ни интр. че едно бебе на 3 год. чете по-хубаво сигурно и от тебе... защото не всички бебета се раждат с тази дарба. :)

Потребители, разглеждащи този форум: smileforyou12
а си мислех че тука няма деца...
:razz:

EcTeTa
07-30-2009, 23:54
тоя раздел няма смисъл , ако ще се правят подобни на тая дебилни теми , аз до сега една тема не съм видял с която да се похвалите като по-зрели...Какво значение има на колко чете брат ? Може да е аутист ня хя хя хя хя базик ае със здраве.



П.С. И нас ни интр. че едно бебе на 3 год. чете по-хубаво сигурно и от тебе... защото не всички бебета се раждат с тази дарба. :)лол лол значи ти потребител с nickname Kissmyass и оголен задник на аватара заявяваш , че 3 годишно дете чете по-добре от мен и при това, това му е идеята на годините да съзряваш и прозираш се повече и да се отчуждаваш от инфантилните по-млади времена.Не честно ти идея си нямаш нали ?От части ти е простено , защото както на всички е известно жените не са хора и не са равноправни на мъжа , да това е което исках да кажа

OtherDimension
08-03-2009, 20:26
OtherDimension, гръмни се. Просто предположих.

Ти не си болен мозък, но със сигурност едва дишаш от злоба. (:
не ти ли е казвано да не съдиш по себе си?
това, че в детската градина и училище си била тотална сдухла и са те мачкали, не значи, че ще се случи същото с детето?

май злобата е у теб, джъгъхънйъ.. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-05-2009, 05:12
Кой ми взе злобата! Да си признае ... ! Да ме обискирам по без долни гащи!