PDA

View Full Version : Караш се с 1 , сички се сърдят



profear
07-29-2009, 13:53
Здравейте!! Значи аз и един фр се скарахме даже оште малко и до бой штеше да се стигне !!! и нали ние си стоим 3 момчета и там нешто се закачахме и ето на стана караница голяма (пусувахме се и такива) и нали сме 3 момчета и нали ние се посуваме там и другото момче започва да защитава това с което се карам нз зашто като се има в предвит че той започна първи тази караница и нали тфа момче застана веднага на негова страна и просто нз защо може би защото мму е по добър фр !!! и нали аре прибрах се сичко 0к и ислизам аз вчера да ги видя и те там се събрали компанията момчета и аз нали отивам и тея др без ништо да сам им напраел почват да се ебават с мене заштото момчето което играеше ролята на защитник им е казало.. и нали сички спр ме изнервиха и нз защо как стаа тоя номер бе тфа момче нека го наречем защитника нали има някакв си по голям респект а аз нямам такъф да кажем да се държи съпер добре с тях даржи се нормално кат го изнервят ги посува абе с секи се държи както си знае !!! и откаде този респект как го е получил бе ? нали не е някаф дето ги бие наред той кажи речи се бие колкото мене аз даже може и да го набия !!! ама нз държи се спр наперено и всички сме на 1 възраст там почти сички аз тъка се държа с пишлеменцата които са с 2-3 години по малки от мен !!! нз .. кфо да прая да почвам да се заяждам и аз ли просто искам и мене тъка да ме оважават нз просто дано да сте ме разбрали и моля без тъпи постове и да ми викате тос ебахти тапака и нешто от тоз род !!! просто ВСИЧКИ ВИНАГИ СА НА НЕГОВА СТРАНА !!!

sunset_light
07-29-2009, 14:08
Да те Оважават?

faststep
07-29-2009, 15:26
нз .. кфо да прая
...учителката ти по БЕЛ е за каторга. 8-[

djuki
07-29-2009, 17:11
ами ... нищо не разбрах от историята ти ! Казваш едно после се връщаш към друго думи от типа на "нали " навсякъде , но ако не бъркам отиди се извини на оня и проблема ти е решен

Nakadah
07-29-2009, 17:20
ами ... нищо не разбрах от историята ти !

аз па дори не я четох

ILoweSea
07-29-2009, 17:35
Мда. И аз нищо не разбрах. :-o

Di
07-29-2009, 17:43
ами ... нищо не разбрах от историята ти !

аз па дори не я четох
+1 :D

ThePowerOfLove
07-29-2009, 17:53
Просто го набий :D

RaZzer
07-29-2009, 19:38
Хъ... много си деградирал, няма майтап... За тебе няма ли пунктуационни знаци и правописни правила? :?

Иначе кво толкова се палиш - ще ти се еб*ват 2-3 дни и ще спрат... Недей се впряга...

И вземи да си преразгледаш приоритетите... Вместо да преценяваш кого можеш да биеш и кого не, вземи си "набий" в главата нещо от учебника по български език за 4ти клас! :)

ifilin4ica
07-29-2009, 20:09
бтв.... на колко си :lol:

LambOfGod
07-29-2009, 20:09
Стига сте ми тикали в лицето тези телетъбиси! Казах ви, че не пуша мусака, защото хладилникът ми има ташаци!

vampirekiss
07-29-2009, 22:09
Тъпа работа.И аз съм в тълпата,които не са разбрали изобщо за какво става въпрос.

Съветче-Авторе,оправи си Language bar-а.

Azael
07-30-2009, 04:03
да видим дали съм разбрала: скарал си се с някакво момче и останалите (момчета) от компанията ти са го защитили, и ти се чудиш защо са го направили, и от къде е този респект? първо помисли дали не е прав, защото може и в теб да е вината - ако си от онзи тип, който не признава своите грешки. ако не е това, значи въобще не си го слагай. уважението, и приятелството въобще, е нещо, което се гради с години и за миг просто може да рухне, но ти не се надявай на това. просто се постарай да се държиш добре с останалите и мисля, че ще изградиш точно този респект, който желаеш. колкото до тези момчета, аз не бих се занимавала.

fenche22
07-30-2009, 07:32
Значи първо наистина не те знам на колко си ама от написаното трудно се разбира какво искаш да ни обясниш :? По въпроса..както казаха по-горе вероятно момчето е право в случая и затова са на негова страна.Смятам и че би трябвало да се замислиш,дали е правилно да се държиш с "пишлеменцата" така,ти каза че били 2-3 години по-малки от теб,пък се отнасяш с тях по този начин,сякаш са по-малко хора.И какво?Виновни са че са се родили по-късно от теб ли?В случая виждаш какво им е на тях, и не е хубаво да се държат така с теб,нали?Иначе е възможно да си предизвикал с някои свои постъпки това отношение и сега затова така,отиди при момчето с което сте се скарали да се разберете и готово.. :)

Tempest
07-30-2009, 08:43
иди го напОсувай и него, ама не майка, ам на кораба-майка... ако напишеш грамотно за какво точно сте се карали... ще е мноооооого добре