PDA

View Full Version : Новото училище



fenkaaa
07-29-2009, 15:32
И така..с желание ли влизате в новото училище,как мислите ще ви се отрази ( тук включваме както материала,така и новите запознанства и т.н)

YouCantStopMe
07-29-2009, 16:37
Естествено,че влизам с желание.Надявам се всичко да е наред.Не знам още какво ще е,с какви хора ще се запозная,дали ще ме приемат и т.н,но ще разбера рано или късно.

justt
07-29-2009, 16:41
Естествено,че влизам с желание.Надявам се всичко да е наред.Не знам още какво ще е,с какви хора ще се запозная,дали ще ме приемат и т.н,но ще разбера рано или късно.

LiRRRa
07-29-2009, 16:44
Естествено,че влизам с желание.Надявам се всичко да е наред.Не знам още какво ще е,с какви хора ще се запозная,дали ще ме приемат и т.н,но ще разбера рано или късно.

+ 1

Nakadah
07-29-2009, 17:04
споко
като ти набият по 2-3 шамара
и ти ще имаш желание

Mastta
07-29-2009, 18:01
споко
като ти набият по 2-3 шамара
и ти ще имаш желание :lol: :lol: :lol:

Black_Fyed_Peas
07-29-2009, 20:08
с голямо желание влизам и се радвам страшно многоо :grin:

faststep
07-30-2009, 07:03
И така..с желание ли влизате в новото училище,как мислите ще ви се отрази ( тук включваме както материала,така и новите запознанства и т.н)
Има още месец и половина до началото на даскало, но се вълнувам, любопитен съм с какви хора ще се запозная, какви учители ще имам и мисля,че в новото училище ще си прекарам страхотно. :smt001

Ungear
07-30-2009, 07:24
ПАРТИИИИИИИИИ ШЕ ИМА ЯКО ПАРТИИИИИИИИИ В НОВОТО ДАСКАЛО УУУУУУУУУУУУ :grin:

Tempest
07-30-2009, 08:50
аз не влязох с желание в даскалото... смисъл - в него исках да уча, ама като знаех, че в предишното даскало бях олигофрен и ме беше страх да не ме бъзикат другите... пък то стана точно обратното - тия, дето са били голямата раота, бяха предмет на ебавка ;) и ми стана хубаво да ходя на даскало, дори и сега малко ми се ходи (нищо че ше съм 11 клас), ама идва август и въобще не ми се мисли за даскало :P

guinessgirl
07-30-2009, 12:23
хааха,аз влязох с желание,и сега тази година излизам с още по-голямо желание.. :grin:
просто не ми допаднаха нито учителите,нито метода им на преподаване,дори самата сграда...


и сега,ще бъда в друга гимназия,и няяямам търпение да започнем,защото искам да уча френски,да видя дали ще ми допаднат преподавателите...
съучениците ми грам не ме интересуват,не смятам да поддържам контакти с тях :D (аз съм най-гадният съученик,който може да се падне някому,хаха,в 73то така ми казаха)

sp33der
07-30-2009, 13:09
с голямо желание влизам и се радвам страшно многоо :grin:
+1

ElinoOor
07-30-2009, 15:09
мне.. определено като видях къде съм приета ми замръзна усмивката..
..но не е толкова зле.. :-o

ValzZi
07-31-2009, 16:21
аз влязох миналата година с усмивка на идиот и след две седмици ми се ревеше .. само че .. е не се плашете в началото е спр странно обаче после става много забавно .,, заплитат се първите интриги нагаждате се по моежду си кой кого ще мрази кой с кого ще е .. и най важния съвет който ще ви дам *от опит* ако някой/някоя почне да се заяжда с вас по добре отворете един път уста по голяма от нейната вместо 5 години да мълчите след това .. аз така скастрих една че повече не смее да ми каже здр .. апък аз иначе съм много тих,добричак човечец :oops: :-D

dream94
08-01-2009, 12:43
нямам търпение :grin: :grin: :grin:

Fabregas14
08-02-2009, 18:30
не

monkata95s
08-02-2009, 21:33
Ами аз съм доволна . Приеха ме от 1 класиране с 1 желание . Познавам яко много хора от училището . Притесняваме това , че съм с немски , а никога не съм го учила . Попринцип исках да уча ветеринарна медицина , но не ме пуснаха родителите , защото знаеха , че в друг град на квартира ще се умъртвим от пиене и пушене . Май се падам в един клас със един приятел с който ще се размазваме . Ще праиме мазало май (то и даскалото не е от-най свесните де ... )

Hurtmore
08-02-2009, 21:57
Имам няква тръпка относно новото даскало, ходи ми се, ама имам лееки притеснения относно съучениците =]

elysunny
08-03-2009, 08:50
Чесно казано и аз не знам. Притеснено ми е дали ще се приобщя в новия клас, какви оценки ще изкарвам и т.н. Но най-притеснено ми е как ще се качвам по стълбите :lol: И така... Дано всичко да мине по вода, а не да се налага да се карам с някой, че ще стана много лошаа :-D

Sladurchoo
08-03-2009, 10:56
Имам няква тръпка относно новото даскало, ходи ми се, ама имам лееки притеснения относно съучениците =]


И аз съм така .. аам мисля, че с теб ще сме в едно даскало .. :-D

ByK
08-03-2009, 15:22
С огромно желание :grin:

adizitk1
08-04-2009, 17:10
Еми може да се каже, че е с желание, да. :) Обаче адски се притеснявам! :(

eManyeLa
08-06-2009, 15:59
Определено се вълнувам от срещата с новите съучениции, учители.. :)
Притеснявам се как ше се разбирам със съучениците, защото аз съм малко инат човек.. 8-)
Но като цяло съм положително настроен и нямам търпение. :)

Все едно мене си слушам 8-)

TheNewReligion
08-06-2009, 16:07
Влизам с желание, естествено, но едва ли ще е толкова приятно, колкото изглежда сега.

PurpleDream
08-06-2009, 16:28
поредната заешка тема....от кво толкова се плашите бе?от новите запознанства с различни хора ли?...пу то цяло лято това ще се чете,за новото даскало,после като почнем даскало още 19203 теми как е минал първия учебен ден и как е новия клас.....писна миии направете си една теме и си пишете в нея,защо задръствате форума с едни и същи теми ??

adizitk1
08-06-2009, 23:14
поредната заешка тема....от кво толкова се плашите бе?от новите запознанства с различни хора ли?...пу то цяло лято това ще се чете,за новото даскало,после като почнем даскало още 19203 теми как е минал първия учебен ден и как е новия клас.....писна миии направете си една теме и си пишете в нея,защо задръствате форума с едни и същи теми ??
:D това е от вълнениеее :D :-)

PurpleDream
08-06-2009, 23:50
дреме ми на оная работа,нямам намерение цяла година да чета колко са развълнувани и другите им глупости

sladur4etyYy
08-07-2009, 00:43
поредната заешка тема....от кво толкова се плашите бе?от новите запознанства с различни хора ли?...пу то цяло лято това ще се чете,за новото даскало,после като почнем даскало още 19203 теми как е минал първия учебен ден и как е новия клас.....писна миии направете си една теме и си пишете в нея,защо задръствате форума с едни и същи теми ??

точно тва щях да напиша, айде спрете се малко, бе! ясно, че се вълнувате, ама сте превзели целия раздел :x