PDA

View Full Version : Работа в автомивка.



stefity
07-29-2009, 16:38
Здравейте. Значи, виждам, че има много непълнолетни, които работят по автомивките, но съм виждала само момчета. Та мисълта ми е, дали наемат и момичета, или работата е твърде... как да кажа, тежка и едно момиче няма да се справи с нея. :) Мерси предварително

Swinkenhoffer
07-29-2009, 16:43
о, да.. момиче по къси панталонки, омазано с пяна и с гъба в ръце.
определено няма да ти е леко. 8-)

аз затова се измъкнах от практика тва лято. виждам ги до университета автомонтьорите, които мият и коли, как точат лиги като минем с колежките. :D пък кво ли остава да се набуташ там да бачкаш.

storex
07-29-2009, 16:50
Само ще събираш погледи на загорели мъжаги и според мен няма да се чувстваш комфортно, но пък ако това искаш, почвай работа :0

stefity
07-29-2009, 17:11
Уф.... :Д Мамка му, това ми беше надеждата вече... ама дали наистина ще е толкова зле момиче да работи там... :Д смисъл, дали не се намират и нормални автомивки :Д
8-)

bulgarche
07-29-2009, 17:51
Много филми сте гледали. Почти въ всички атвомивки служителите са с гащиризони и обувки.

Една позната работише в автомивка.


Стефке, ако искаш да търкаш с прозорците се откажи, по-добре пробвай по светофарите, малцинствата там чистят прозорци, не по фирмите.

SexYLipS
07-29-2009, 17:59
най много да им увеличиш оборота :lol:

Romance
07-29-2009, 18:06
От лични наблюдения мога да ти кажа, че работата изобщо не е толкова лесна и забавна колкото изглежда и изобщо не е за момиче.
По - добре си намери нещо друго.

Canis_Dirus
07-29-2009, 18:38
автомонтьорите, които мият и коли, как точат лиги като минем с колежките. :D пък кво ли остава да се набуташ там да бачкаш.
Автомонтьор със златни ръце,
ще ремонтирам всичко по теб.
Автомонтьор, супер разбирач,
ще те работя аз от сутрин до здрач.

:smt112 :smt112

tuzaro
07-29-2009, 18:58
сиганино, ходи на плажа продавай царевица и гервеци, и без тва цялата рода ти е там. На автомивката изобщо не е лесно, само така изглежда...

stefity
07-29-2009, 19:23
сиганино, ходи на плажа продавай царевица и гервеци, и без тва цялата рода ти е там. На автомивката изобщо не е лесно, само така изглежда...

А ти защо не отидеш в харема си при своите малолетни курвички, защото явно само те ти се връзват на лапешкия акъл... Едва ли някога ще излезеш от измисленият си розов свят, като в действителност си в калта, ама спокойно, то на свинете това им е присъщо. :)

По темата - Питах за този вид работа само защото все още нямам години за нещо повече и помолих за нормално мнение по въпроса дали наистина има шанс момиче да работи там, но явно съм направила грешката да смятам, че поне един път няма да има гадни изцепки с мненията. Говорите колко бил пропаднал форума и какви ли не глупаци пишели в него и още какво ли не... но знаете ли, вие сами го правите такъв. :) С такива нападки сами отказвате някой да пише тук, или ако пише, то е невъзможно да е нещо сериозно. Благодаря все пак...