PDA

View Full Version : Какъв е проблема ??



suitable
07-29-2009, 16:58
Преди няколко дни идваха да ми сменят модема - на БТК съм, обаче от както го смениха и не мога да влизам в един сайт (aha.bg). Когато се опитам да влезна и ми изписва това (http://img266.imageshack.us/i/btkproblem.jpg/) - поддържам Mozilla-та си update-ната до последната версия и няма как web browser-а да ми е остарял. Забелязал съм, че някои от снимките в сайтовете не ми зареждат също. Питам се, а и вас - какъв е проблема ?

doomkillerr
07-29-2009, 17:25
Нали са ти дали телефон за справки към БТК? Най-добре съобщи проблема на тях! :)

EDIT: А с "Internet Explorer" пак ли имаш същия проблем да попитам?

suitable
07-30-2009, 14:32
Ами явно ще трябва да им се обадя пак.. те горките им писна да изкачват петте етажа ама.. : / ..няма как.. абе аз пробвах със Google Chrome - ползвам си го като алтернативен browser, обаче и с него не стана..

PepSsSi
07-30-2009, 14:59
Охх пич, тоя твой проблем вече го виждам поне за 10 път. Много от мойте познати имат подобни бъгове с тези "нови" модеми на БТК. Ако се надяваш на БТК да ти помогне ще чакаш поне 2 месеца. Препоръчвам следното (до сега е помагало безотказно) : отваряш животното (модема) и гледаш за една малка платка със сериен код, махаш лепенката ,защото иначе не можеш да я откачип, а после я откачаш. Отиваш в най-близкият компютърен магазин, казваш им какво си направил и веднага ще ти помогнат.

suitable
07-30-2009, 17:29
..мерси, но то си се оправи от самосебе си.. : ))

doomkillerr
07-30-2009, 17:37
..мерси, но то си се оправи от самосебе си.. : ))

Явно още не се е бил "разработил" модема - нали все пак е чисто нов!!! :razz:

П.С. - Това е просто шегичка... да не се засегнеш нещо! :wink:

suitable
07-30-2009, 17:41
хаха.. еми аз не видях от кое по-точно трябва да се засегна, но както и да е.. хаха.. пък то дори може и да има някаква логика в това, което каза ти.. :Рр