PDA

View Full Version : Завръщането на Шумахер ?



kosder
07-29-2009, 18:26
http://www.skysports.com/story/0,19528,12433_5460365,00.html
Как мислите дали е вярно...Силно се надявам това да е истина,въпреки че не очаквам много от Шуми,но все пак самото завръщане ще е "празник"..


п.с:Според мен няма да се завърне :(

djuki
07-29-2009, 21:01
не мисля , че ще се върне ! веднъж вече се е отказал няма смисъл да се връща пък и вече не е много млад ...

fenche22
07-30-2009, 09:43
Ааааааа...върна сееееее,върна сееееее!!!!!! :grin: Казаха го по новините преди малко,просто откачих!!! :grin:
А някой знае ли до кога Шуми ще замества Фелипе? :)

hamilcar
07-30-2009, 10:48
Ааааааа...върна сееееее,върна сееееее!!!!!! :grin: Казаха го по новините преди малко,просто откачих!!! :grin:
А някой знае ли до кога Шуми ще замества Фелипе? :)

Докато се възстанови.

fenche22
07-30-2009, 17:35
Като гледам бразилеца сериозно се е заел със задачата да не ни даде да видим Шуми..дано му остави поне едно състезание та да си спомним какво беше Формула 1 преди няколко години и кой беше царя тогава 8)

vampirekiss
07-30-2009, 21:16
Този Шумахер ме кефи на макс.Дано пак им ''нарита задниците''.

music_pirate
07-30-2009, 22:39
то тази година стана супер объркана тази формула : ) ... ще го видим какво ще направи .. но определено няма да обърне класирането

OtherDimension
07-31-2009, 08:08
яко маркетинг...

ke4o
07-31-2009, 13:56
незнам дали шуми ще направи нещо...въпреки че спря да се състезава във формулата...но не и в други автомобилни състезаия...ще му трябва време за да влезне в кондиция

тва е като да си бил добро баикарче навремето...след като си зел книжка , качил си се на колата и след 10 години ти дават колело...ае пусни се по рампата :) ](*,) ... " Цецоооооо"

ANEw
07-31-2009, 20:45
Ооо, ако се завърне за постоянно ще бъде много интересно да гледаме надпревара между него и Валентино Роси, когато мине във Ф1. :)

elsy
08-02-2009, 15:05
А някой знае ли до кога Шуми ще замества Фелипе? :)
До края на сезона май

fenche22
08-02-2009, 17:01
А някой знае ли до кога Шуми ще замества Фелипе? :)
До края на сезона май

Като гледам бразилеца се е наел бързо да се завръща ,но явно е лошо наранен и няма да успее.

elsy
08-02-2009, 17:41
А някой знае ли до кога Шуми ще замества Фелипе? :)
До края на сезона май

Като гледам бразилеца се е наел бързо да се завръща ,но явно е лошо наранен и няма да успее.
да :lol:

beliqsmok
08-02-2009, 22:45
Ще се завърне колкото да замести Маса докато се възстанови :wink:

NqkfaNikakva21
08-03-2009, 10:32
нямам търпение, бееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Шумииии :-) :-) :-) :-) :-)


искам да го видяяяяя пакккккккк ... както предиииииииии :grin: :grin: :grin: :)

missionimpossible
08-04-2009, 14:59
краля се върна ! мачкай Шумиии :smt071 :smt071

amk933
08-04-2009, 20:30
Изобщо не го харесвам, но някак-си ще го изтърпя до края на сезона. И не знам какво толкова се вкарвате във филми. Да се върнел да станело като преди 3 години, та да сме го видели как сритва задници. Е точно преди три години Алонсо му срита задника, че и два пъти подред. Не, че не му признавам 7-те титли, ама човек трябва да знае кога да спре. Не като баба Лили да умре на сцената. Алонсо е моят човек или всеки, който е против Хамилтън, когото ненавиждам. Иначе щом Шуми ви кефи, радвайте му се - няма лошо! Но не искам да го гледам и догодина. Нагледах му се при последните му загуби, в който не показа и капка спортменство, виждайки, че губи! ;)

fenche22
08-05-2009, 08:23
Изобщо не го харесвам, но някак-си ще го изтърпя до края на сезона. И не знам какво толкова се вкарвате във филми. Да се върнел да станело като преди 3 години, та да сме го видели как сритва задници. Е точно преди три години Алонсо му срита задника, че и два пъти подред. Не, че не му признавам 7-те титли, ама човек трябва да знае кога да спре. Не като баба Лили да умре на сцената. Алонсо е моят човек или всеки, който е против Хамилтън, когото ненавиждам. Иначе щом Шуми ви кефи, радвайте му се - няма лошо! Но не искам да го гледам и догодина. Нагледах му се при последните му загуби, в който не показа и капка спортменство, виждайки, че губи! ;)


Честно казано повечето които харесват Шуми (+1),ненавиждат Хамилтън :)

amk933
08-05-2009, 22:08
А почти всички от тези като мен, които харесват Алонсо мразят Хамилтън и МакЛарън. За мен идеалната комбинация е Ферари + Алонсо. :)

Nafarforii
08-12-2009, 12:32
Шумахер няма да се завръща... Жалко :(

bmwsasho
08-13-2009, 10:58
Доколкото разбрах няма да се връща...

storex
08-14-2009, 01:02
Изобщо не го харесвам, но някак-си ще го изтърпя до края на сезона. И не знам какво толкова се вкарвате във филми. Да се върнел да станело като преди 3 години, та да сме го видели как сритва задници. Е точно преди три години Алонсо му срита задника, че и два пъти подред. Не, че не му признавам 7-те титли, ама човек трябва да знае кога да спре. Не като баба Лили да умре на сцената. Алонсо е моят човек или всеки, който е против Хамилтън, когото ненавиждам. Иначе щом Шуми ви кефи, радвайте му се - няма лошо! Но не искам да го гледам и догодина. Нагледах му се при последните му загуби, в който не показа и капка спортменство, виждайки, че губи! ;)
Все едно аз съм го написал това (с изключение на това, че не съм от Алонсо, а от Райконен, но преди няколко години ме кефеше Алонсо много), подкрепям те на 100% :grin: