PDA

View Full Version : Punisherr, къде видя т.11?



jghgh
07-29-2009, 18:57
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер в категории различни от "Кофата". Подобни теми или мнения, ще бъдат премествани, заключвани или изтривани по преценка на модераторите.


Съгласна съм да ми бъде заключена темата с вече несъществуващото стихотворение, но не и с точка 11 о_0 Някак си тва ме обижда.

Нито е несериозно, нито нищо. Обратното даже. Имаше стихотворение, но тъй като някакъв дебил го разпространи из своя блог се принудих да го изтрия, че да няма други подобни ексцесии.

Струва ми се, че изобщо не си чела, просто си видяла че няма произведение и хоп!, ключа. Нямам нищо против, но нека не е т.11




Може да съм дребнава, но тази твоя намеса не ми хареса. Или поне начинът по който е изпълнена. 8-)





Благодаря.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-29-2009, 19:01
намесата си беше на място ...

jghgh
07-29-2009, 19:08
Е, защо с точка 11? :(
Все едно съм се гъбаркала... а не трябваше да става така.
Не бих искала темите ми да се заключват с такава точка.

В момента може и да се държа като децата, но ми стана неприятно от заключената тема - само защото съм махнала "стиха" и айде вече - ключ. И то с т. 11. Какво му е несериозното. По-добре "Заключвам по моя преценка", нещо от тоя сорт - определено щях да се съглася.

Както и да е. 0_0 Не на т. 11.





/пък и без тва ми се струва че й е пораснала работата с новия пост (:/

Blab
07-29-2009, 19:11
Всъщност, и аз реагирах така, като видях как я е заключила, но още не съм преживяла отделянето на "Лично творчество" от "Изкуство" и още нещо:Д

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-29-2009, 19:14
Лесли, Лесли .... каручка ... каручка

Blab
07-29-2009, 19:19
малелеее

Punisherrr
08-03-2009, 07:34
Ами извинявам се,че съм те засегнала,но така прецених просто,след като темата вече се състои от ..нищо..(ако не се лъжа това беше случката :-o ) Модерирам темата според това какво съдържа сега,а не какво е пишело преди. ;)
Това за новия ми пост и порастването на работата ще го подмина,защото тези ги чувам от деня, в който ме направиха модератор... ;) Разбирам,че тези звездички под nick-а ми ме правят надута пуйка за всички,засегнати от действията ми,но... кво да се прави ;)