PDA

View Full Version : Музика за купон



MaLkaTa_LaDy
07-29-2009, 19:19
Хора, можете ли да ми кажете някаква музика, която да мога да пускам на купон... Имам предвид да се слуша от всеки. Аз имам адски много ретро песнички, значи трябва да е от така наречения ПОП.
П.п. Пфуууу не слушам такава музика! :D

Nam3less3
07-29-2009, 19:32
Какви са тия всеки? Ако събираш сякви хора, или поп-фолк или просто поп трябва да е, то и оттам му идва името. Как я пускаш, не е нужно да теглиш нищо, някой, който знае, просто може да влезе в youtube/vbox7 и да я пусне.

psychopath
07-29-2009, 20:27
Оставяш гостите да се обслужват сами. 8-)

psdsquared
07-29-2009, 20:34
Хаус ! Универсална музика за купон :)

Nam3less3
07-29-2009, 20:35
Хаус ! Универсална музика за купон :)По принцип съм съгласен, но в българските кръчми и на маса е по-подходяща чалгата. Но за домашно може и хаус на всеки да пускаш.

vampirekiss
07-29-2009, 22:30
ами пускаш The voice или City слушкяш час-два песните и каквото ти хареса си го дърпаш от нета.Би трябвало да се разкършат на някоя денс конпилация.Иначе може и чалгичката да свърши работа

PurpleDream
07-29-2009, 22:32
на чалга,хаус и ретрто се избухва най-яко според мен,но наистина влизат в vbox7 и да си пускат квото има харесва :)

bog4eto
07-30-2009, 00:28
Аз,ако правя купон ще е само с мои хора,от компанията,а всички сме яко хип-хоп фенове,така че е ясно кво ще пусна.

Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-o

psychopath
07-30-2009, 00:47
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

bog4eto
07-30-2009, 00:49
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)

psychopath
07-30-2009, 00:50
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

bog4eto
07-30-2009, 00:55
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

Охх :lol: Обикновено имаме приятели,защото с тях имаме общи интереси=>имаме за кво да говорим..примерно един луд металист и една супер запалена чалгарка ква тема на разговор ще намерят? 8-) Тва имам предвид ;)

psychopath
07-30-2009, 01:01
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

Охх :lol: Обикновено имаме приятели,защото с тях имаме общи интереси=>имаме за кво да говорим..примерно един луд металист и една супер запалена чалгарка ква тема на разговор ще намерят? 8-) Тва имам предвид ;)Темите за разговор се изчерпват с музика? :D
За общите интереси съм съгласен, но нима взаимоотношенията на хората се градят въз основата на музиката? 8-)

пс- аз съм си сложил Преслава на аватара, за да имам обща тема за разговор с едрогърдите чалгарки. 8)

Nam3less3
07-30-2009, 01:02
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

Охх :lol: Обикновено имаме приятели,защото с тях имаме общи интереси=>имаме за кво да говорим..примерно един луд металист и една супер запалена чалгарка ква тема на разговор ще намерят? 8-) Тва имам предвид ;)Това няма значение. Когато се събират различни хора, се слуша общоприет стил, най-близък до тях, като чалгата или хаус.

bog4eto
07-30-2009, 01:06
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

Охх :lol: Обикновено имаме приятели,защото с тях имаме общи интереси=>имаме за кво да говорим..примерно един луд металист и една супер запалена чалгарка ква тема на разговор ще намерят? 8-) Тва имам предвид ;)Темите за разговор се изчерпват с музика? :D
За общите интереси съм съгласен, но нима взаимоотношенията на хората се градят въз основата на музиката? 8-)

пс- аз съм си сложил Преслава на аватара, за да имам обща тема за разговор с едрогърдите чалгарки. 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не казвам,че се изчерпва с музиката,но просто нещата са си вързани.. ;) Примерно аз слушам хип-хоп и не ми се вярва да намеря някаква обща тема с тези,които слушат чалга,най-вече,защото имаме доооста различни разбирания ;)

psychopath
07-30-2009, 01:14
Че при вас няма ли си един точен стил,на който всички да се кефите?Хаус?Чалга?Техно? :-oА трябва ли да има? :)

Обикновено трябва да има някви общи интереси,сеш се? ;)обясни ако обичаш :)

Охх :lol: Обикновено имаме приятели,защото с тях имаме общи интереси=>имаме за кво да говорим..примерно един луд металист и една супер запалена чалгарка ква тема на разговор ще намерят? 8-) Тва имам предвид ;)Темите за разговор се изчерпват с музика? :D
За общите интереси съм съгласен, но нима взаимоотношенията на хората се градят въз основата на музиката? 8-)

пс- аз съм си сложил Преслава на аватара, за да имам обща тема за разговор с едрогърдите чалгарки. 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не казвам,че се изчерпва с музиката,но просто нещата са си вързани.. ;) Примерно аз слушам хип-хоп и не ми се вярва да намеря някаква обща тема с тези,които слушат чалга,най-вече,защото имаме доооста различни разбирания ;)Е какво ли знам аз...аз съм просто една музикална курва. 8-)

niku
07-30-2009, 11:16
Хауса е скучен според мен.. за купони предимно Dance

BrainlessROCKBABY
07-30-2009, 11:57
Вчера по MTV Dance пуснаха ремикс на Josh Wink.

http://www.youtube.com/watch?v=MwILfPvpsH0&feature=fvw

Aко искаш купон като този.. <33

kradinero
07-30-2009, 12:07
Ем... за разбиване ~ House :D

balon4eee
07-31-2009, 09:48
МИНИМАЛ ! ХИП-ХОП В МАЛКИ ЧАСТИ ИНАЧЕ ДА КИБИЧИ МИНИМАЛА 8-)

sp33der
07-31-2009, 11:28
Kid Beyond - Mothership

ArrowsOfDeath
07-31-2009, 14:01
Щом всякви ще сте събрани, най-добре пускай песните, които въртят по City/The Voice.