PDA

View Full Version : Ring of Fire



graceless
07-29-2009, 21:49
Айде
Ъ
Така,как възприемате огнения пръстен като символика,като знак,както възприемаме червената ябълка като отровната и т.н
Гори ли любовта...
Вие имате ли Ring of Fire?

myNameIsImmortal
07-29-2009, 21:54
аз пък обичам на Джони, песента "Hurt"
I hurt myself today to see if I still feel, I focus on the pain the only thing that's real..

Огнен пръстен, който или ти стои добре на пръста, или ти стяга и пари..

bog4eto
07-29-2009, 21:54
Знам,че любовта може да е нещо наистина изгарящо,ако не е споделена..една такава любов си е живо мъчение..честно казано,всички тия филми на ужасите бледнеят пред това да изпиташ тва чувство и да бъдеш отхвърлен.. :?

Страхотна песен :)

Python5
07-29-2009, 22:12
Ок, изкефил си се на някаква песен. Има тема за песни (60 страници), знам, че малките дечица искате внимание, но не спамете с теми.

graceless
07-29-2009, 22:16
Ок, изкефил си се на някаква песен. Има тема за песни (60 страници), знам, че малките дечица искате внимание, но не спамете с теми.
И кое му е спаменето?
Песента е велика,а не хит за 1 седмица с некфи гъзове и темата е КАК ВЪЗПРИЕМАТЕ ОГНЕНИЯ ПРЪСТЕН,ПЛАМЪКА НА ЛЮБОВТА!

Python5
07-29-2009, 22:21
Никак не възприемам "огнения пръстен, пламъка на любовта". Това е някаква псевдо символика, която сам си си измислил за да заблуждаваш малката си главичка, че си много мъдър и възвишен.

PurpleDream
07-29-2009, 22:25
Никак не възприемам "огнения пръстен, пламъка на любовта". Това е някаква псевдо символика, която сам си си измислил за да заблуждаваш малката си главичка, че си много мъдър и възвишен.

+1
във всеки раздел ли ще пуснеш тема за Джони Кеш? :D

graceless
07-29-2009, 22:29
Никак не възприемам "огнения пръстен, пламъка на любовта". Това е някаква псевдо символика, която сам си си измислил за да заблуждаваш малката си главичка, че си много мъдър и възвишен.

+1
във всеки раздел ли ще пуснеш тема за Джони Кеш? :D
къв ти е проблема?Че четеш ония тъпи псевдо лирически Здрачове? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PurpleDream
07-29-2009, 22:30
Никак не възприемам "огнения пръстен, пламъка на любовта". Това е някаква псевдо символика, която сам си си измислил за да заблуждаваш малката си главичка, че си много мъдър и възвишен.

+1
във всеки раздел ли ще пуснеш тема за Джони Кеш? :D
къв ти е проблема?Че четеш ония тъпи псевдо лирически Здрачове? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

нямам проблем просто питам,а на теб къв ти е проблема кво чета? 8-)

Kukumqvka
07-29-2009, 22:31
Ей ако не сдърпате няма сте вие ! Ии пак казвам всеки си е прав сам за себе си ! Айде стига .. успокойте страстите 8-)

PurpleDream
07-29-2009, 22:38
Ей ако не сдърпате няма сте вие ! Ии пак казвам всеки си е прав сам за себе си ! Айде стига .. успокойте страстите 8-)

ти пък..ще кажеш че всеки ден се караме :D

Python5
07-29-2009, 22:42
Кукумявке, след последната тема по-добре не се намесвай :).

И не, не се караме. Никога не го правим. Това е едностранна хранилка. Ако се карахме, тогава опонента ни би прилагал валидни аргументи в подкрепа на тезата си. Това, в този форум рядко го виждам.

Kukumqvka
07-29-2009, 22:43
О.К няма .. изглежда не съм много навътре с нещата :lol:

Dgaduin
07-29-2009, 22:47
О.К няма .. изглежда не съм много навътре с нещата :lol:Ще го впишем в хрониката че си се опитала :D

Kukumqvka
07-29-2009, 22:48
О.К няма .. изглежда не съм много навътре с нещата :lol:Ще го впишем в хрониката че си се опитала :D

8-) .. хмм дано третия ми път е на късмет

Aicken
07-30-2009, 05:44
Айде
Ъ
Така,как възприемате огнения пръстен като символика,като знак,както възприемаме червената ябълка като отровната и т.н
Гори ли любовта...
Вие имате ли Ring of Fire?


на маика ти в путката