PDA

View Full Version : След голямата любов



alex861
07-30-2009, 08:08
Един въпрос ме измъчва.Има ли приятелство след голямата любов и ако има къде отива ревноста?

vampirekiss
07-30-2009, 08:12
Не се залъгвайте.Приятелствата след връзка са рядкост,а и са твърде крехки.

Ревност?А защо да ревнуваш някого,ако вече нямаш чувства към него?

maybelline
07-30-2009, 08:23
Няма приятелство след връзка. Ако има, значи единият се опитва да си върне другия. Никога не става така двамата да нямат чувства и да са си френдс. И единият си хваща гадже, другият го ревнува, почват едни сълзи и емоции...
А знаеш ли колко е досадно гаджето ти да си има бивш/а, който/която минава по параграф "останахме приятели"? По-добре зарежи тая работа.

Hilary_
07-30-2009, 08:24
Преди няколко часа видях същата тема .. :? :?

И не няма приятелство и не може да има след като е имало такива силни чувства .. :-o

NeZaPoznat
07-30-2009, 08:26
Съгласен съм с предните мнения.
Само да уточня - не наричайте ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ тази която е свършила. По-правилно е да се нарича ПОСЛЕДНАТА ЛЮБОВ.

п.п. Кръчмарска мъдрост :D

Aicken
07-30-2009, 08:29
:-o просто невъзможно или ако е възможно то ще е между некви откачени хора

FiRe_LaDy
07-30-2009, 08:38
Имам бивши,които и до днес са ми големи приятели и мога да разчитам на тя за почти всичко,но не е било голямата любов и т.н. .... и нито аз нито някой от тях е целял с приятелството ни да си върне другия.Иначе,ако е бил голямата ми любов едва ли ще ми е лесно да го приема за приятел,а ревността ще ме обвзема винаги,когато го видя с друга.

alex861
07-30-2009, 08:42
Имам бивши,които и до днес са ми големи приятели и мога да разчитам на тя за почти всичко,но не е било голямата любов и т.н. .... и нито аз нито някой от тях е целял с приятелството ни да си върне другия.Иначе,ако е бил голямата ми любов едва ли ще ми е лесно да го приема за приятел,а ревността ще ме обвзема винаги,когато го видя с друга.
И аз мисля точно така.......

maybelline
07-30-2009, 08:43
Имам бивши,които и до днес са ми големи приятели и мога да разчитам на тя за почти всичко,но не е било голямата любов и т.н. .... и нито аз нито някой от тях е целял с приятелството ни да си върне другия.Иначе,ако е бил голямата ми любов едва ли ще ми е лесно да го приема за приятел,а ревността ще ме обвзема винаги,когато го видя с друга.
И аз мисля точно така.......

И аз едно време мислех така...

Nadelina
07-30-2009, 11:02
Едва ли, ако някога (не дай си Боже) се разделя с Голямата си любов, ще мога да бъда приятелка с него. Не знам дали знаете стихотворението на Блага Димитрова - Добри познати, но то е еднозначен отговор на този въпрос.

Amateur
07-30-2009, 11:53
Приятелства след връзка са много голяма рядкост!

devi
07-30-2009, 12:32
За голямата си любов е по-правилно да говорите след 40 години, когато гледате трезво на нещата и когато можете да погледнете назад и да си кажете "това беше любовта на живота ми". На 15/16 годишна възраст е лудост да се говори за истинска любов. По това време просто някой хора испитват наистина силна любов, но дали ще е най-силната от всички все още не знаем. Случва се да има приятелство след раздялата. Така е и м/у мен и най-добрия ми приятел. Е вярно аз винаги ще го обичам малко по-силно от приятелския начин, но и не искам да си го връщам. От 5/6 години го имам повече от всяка друга като истински приятел на който винаги мога да разчитам и го чувствам като брат и искам завинаги да си запазим същите отношения. След голямата "ама наистина истинската" любов може да има приятелство. Майка ми и баща ми се разведоха преди 6/7 години поради доста сериозни причини (много се нараниха един друг), но времето лекува всичко и в момента са си най-добри приятели. Разговаряла съм с баща ми и той твърди, че майка ми винаги ще си остане най-добрия му приятел, но просто няма да се сагласи да са отново заедно. Изводът е, че след голямата (истинската) любов може да има приятелство. Някой хора просто са много малки и на тази възраст все още не са испитали този вид любов, а се самозаблуждават, че са.

ravita
07-30-2009, 13:27
Охх ами едва ли ще прекъснеш "голямата любов " без причина нали ? Едва ли ще се разделите без болка ? А според теб човек може ли да гледа безразлично ( камо ли приятелски ) след подобна болка (каквато всъщтност е загубата на толкова скъп човек )? Според мен не . Не мога да си представя приятелство след такава ситуация ! Ревност има докато не намериш някой за който ти пука повече ! Тоест следващата голяма любов . :D

RaZzer
07-30-2009, 13:31
Едва ли, ако някога (не дай си Боже) се разделя с Голямата си любов, ще мога да бъда приятелка с него. Не знам дали знаете стихотворението на Блага Димитрова - Добри познати, но то е еднозначен отговор на този въпрос.

Изследователи твърдят, че след пускането на твоето мнение търсенето на стихосбирки на Блага Димитрова по интернет и в библиотеките е нарастнало 3-кратно... 8-)

l0lz
07-30-2009, 13:45
Щом сте скъсали, тва не е "Голямата любов".

sentient_
07-30-2009, 13:58
Един въпрос ме измъчва.Има ли приятелство след голямата любов и ако има къде отива ревноста?
TVURDO NQMA!!! I KOITO TVARDI 4E IMA LAJE ILI SE ZALAGVA SAM