PDA

View Full Version : страна работа



alonsooo
07-30-2009, 09:20
значи имаM Една fr от града на моята леля амо се познавXамE нищо важно но си разменихме skype и си пaснахме далеч смее eдин от др и и си 4ATIxMe доста по skype , тя липсваше за известно време ходи за малко в чужбина на почивка (3 weeks)... ся се връща и ще бъдем известно време заедно .. : но live c NEя езика ми се вързва мн се притеснявам :-o иняма да мога да обеля и една дума от притеснениe...
мм предложете за кво да си лафим за да не се изложа ( недейте ми казва да бъда себе си щото ако отначало тръгне oK , минава притеснението и ще бъда себе си ) предложете някоя хубава тема ( знам за каква музика и харесва,филми и подобни ) : нo искам нещо по оригинално за добро впечатление :) и като я видя какво да и кажа ? не искам да се паникьосвам и да мълчa зяпайKи :( :( :(

Плс хелп ...

Hilary_
07-30-2009, 09:26
.. разкажи й виц :lol: :lol:

Ми питай я къде обича да ходи? Какво обича да прави ? :-o

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:28
Помоли я да ти разкаже по дати и часове за 3 ВЕЕКС ХОЛИДЕЙ-я :D

golqmumnik
07-30-2009, 09:31
Говорете си за проекта Венера,глобалното затопляне,икономическата криза,новите процесори на Интел и т.н.

alonsooo
07-30-2009, 09:31
.. разкажи й виц :lol: :lol:

Ми питай я къде обича да ходи? Какво обича да прави ? :-o


ми аз ги знам тея неща :) : искам нещо отначало като я видя да тръгне разговора да мине притеснението и вс ше е ok

alonsooo
07-30-2009, 09:32
Говорете си за проекта Венера,глобалното затопляне,икономическата криза,новите процесори на Интел и т.н.


да я впечатля казах не искам да съм скучен

MimmZzZchYyY
07-30-2009, 09:34
миии можеш да започнеш с това, че се е разхубавила... всеки обича четките... 8) ..след това можеш да я попиташ как е минала почивката, запознала ли се е с нови хора, какви места е посетила, имало ли е яки мочета тамм :D ..ии ако тя се разприказва, вече бъди себе си :) ако мълчи като пън.. можеш да и предложиш да се разходите заедно, да отидете на кино на някои филм, който ще ви изкефи и двете или нещо подобно :P ти я познаваш доре и знаеш какво ще и се хареса :)

alonsooo
07-30-2009, 09:39
интересно тва е супер , HO сме двама! (BOY AND GIRL )... :)

MimmZzZchYyY
07-30-2009, 09:40
двамата* :D

MimmZzZchYyY
07-30-2009, 09:42
иии после да разказваш как е минало :-D

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:42
интересно тва е супер , HO сме двама! (BOY AND GIRL )... :)

Ами двама ще сте - то да си говориш сам ... :D :D :D

alonsooo
07-30-2009, 09:43
мм няма ли някой момиче да сподели какво би и харесало да чуе ,или кво тя е изживяла и е харесало мн :)


просо ще сме някъде където където няма да имаMe мн възможности да прайм различни неща

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:48
мм няма ли някой момиче да сподели какво би и харесало да чуе ,или кво тя е изживяла и е харесало мн :)


просо ще сме някъде където където няма да имаMe мн възможности да прайм различни неща

Аз не съм накой момиче но просо ше ти река че да се фанеш и да си измислиш теми за разговор с мацката.

На някой момиче ще и е убаво да и приказва за моди
На друг момиче - за манджи.
На трети момиче - за клюки.
Ний отде да знайм какъв момиче е твойто ?! :?

l0lz
07-30-2009, 09:53
Много страна работа.. :(

Hilary_
07-30-2009, 09:56
.. разкажи й виц :lol: :lol:

Ми питай я къде обича да ходи? Какво обича да прави ? :-o


ми аз ги знам тея неща :) : искам нещо отначало като я видя да тръгне разговора да мине притеснението и вс ше е ok

Еее не може в началото изобщо да го няма притеснението и всичко останало.. щом ги знаеш тия неща няма от какво да се притесняваш ... :wink: успех ..

258
07-30-2009, 10:01
Представи си, че си пишете по Скайп и и кажи каквото би и написал ;)

alonsooo
07-30-2009, 10:18
ем в skype има време да мисля кво да кажа :) не е същото ,и сме си казали мн неща в skype че не мога да измисля необсадена тема :)

alonsooo
07-30-2009, 10:20
.. разкажи й виц :lol: :lol:

Ми питай я къде обича да ходи? Какво обича да прави ? :-o


ми аз ги знам тея неща :) : искам нещо отначало като я видя да тръгне разговора да мине притеснението и вс ше е ok

Еее не може в началото изобщо да го няма притеснението и всичко останало.. щом ги знаеш тия неща няма от какво да се притесняваш ... :wink: успех ..


ем при основание че аз съм супер спокоен човек притеснение = паника , не е като нормалното притеснени

RaZzer
07-30-2009, 10:36
Само не се прави изкуствено на интересен както опитваш да го правиш в първото си мнение (да смесваш езиците с цел да звучиш небрежно и подобни), щото дразни...

По проблема: разкажете си кой какво е правил за 3те седмици, в които я е нямало и от там ще се разклоните на няколко други теми, които ще дойдат спонтанно, после ще се успокоиш и ще бъдеш себе си