PDA

View Full Version : Ужасно притеснена :(



eoreo
07-30-2009, 09:40
здр ... вчера вс приятеля ми правихме секс но презерватива се скъса а като го чухме чв изпука веднага спряхме и той си го извади. Каза ми че преди да се спука се бил изпуснал малко в него нокогато го е намествал спермата се е стекла и е излязла :shock: .. та въпросите ми са два :
1 - има ли опастност да е станал гафа ?
2 - ако взема тест днес дали ще може да ми даде точен резултат ?
Благодаря на всички предварително.

l0lz
07-30-2009, 09:44
Офф.. Да, станал е гафа, а колкото до тестовете, има вероятност 4/100 да покаже точен резултат.. http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

xplay
07-30-2009, 09:46
Да, може да е станал гафа.
Теста се прави 7-14 ден след акта.
Ако си сигурна, че гафа е станал пий ЕСКАПЕЛЕ възможно най-бързо.
ОБРАЗОВАЙ СЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА ПРАВИШ СЕКС СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ!!!

Extremescream
07-30-2009, 09:47
здр ... вчера вс приятеля ми правихме секс но презерватива се скъса а като го чухме чв изпука веднага спряхме и той си го извади. Каза ми че преди да се спука се бил изпуснал малко в него нокогато го е намествал спермата се е стекла и е излязла :shock: .. та въпросите ми са два :
1 - има ли опастност да е станал гафа ?
2 - ако взема тест днес дали ще може да ми даде точен резултат ?
Благодаря на всички предварително.

Оф,ако има Господ,то с каква съвест създава такива хора?
1.Да,има шанс
2.Прочети малко за тестовете за бременност,после прави секс

kalpazanka
07-30-2009, 09:49
здр ... вчера вс приятеля ми правихме секс но презерватива се скъса а като го чухме чв изпука веднага спряхме и той си го извади. Каза ми че преди да се спука се бил изпуснал малко в него нокогато го е намествал спермата се е стекла и е излязла :shock: .. та въпросите ми са два :
1 - има ли опастност да е станал гафа ?
Чакай да метна едно Таро да видя в кой ден от МЦ си и кога ти е овулацията!

2 - ако взема тест днес дали ще може да ми даде точен резултат ?
Благодаря на всички предварително.
Не, няма да отчете вярно.

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:50
А! Сефте !! :D

Extremescream
07-30-2009, 09:56
А! Сефте !! :D

Toва е за МИДАТА.
Къде е тръгнало това момиче да прави секс,като не знае как действа тест за бременност.Трябва да сме благодарни,че поне знае какво е презерватив и как се използва

golqmumnik
07-30-2009, 10:05
А дали е поставен правилно капута,като се махне въздуха от резервоарчето или просто е "турен"?

Amateur
07-30-2009, 11:47
Ескапеле 30-тина лева е!

YourPoison
07-30-2009, 12:08
А! Сефте !! :D

Toва е за МИДАТА.
Къде е тръгнало това момиче да прави секс,като не знае как действа тест за бременност.Трябва да сме благодарни,че поне знае какво е презерватив и как се използва
да.. :D

KILLna7_
07-30-2009, 12:10
да си жива и здрава да си го гледаш със здраве :booooomb:

ianchety
07-30-2009, 12:21
със сигурност е станал гафа просто няма как да не е станал за това вземи мерки и не се чуди теста веднага може да ти даде резултата 8-[ потърси по бързо помощ защото нямаш никакво време

xplay
07-30-2009, 12:24
със сигурност е станал гафа просто няма как да не е станал за това вземи мерки и не се чуди теста веднага може да ти даде резултата 8-[ потърси по бързо помощ защото нямаш никакво време

Още един необразован ... :? :?

SoFarSoG00d
07-30-2009, 13:31
Естествено,че има вероятност да е станал гаф.
Вземи си хапче за спешна контрацепция и това е.

t0d1t0
07-30-2009, 14:30
със сигурност е станал гафа просто няма как да не е станал за това вземи мерки и не се чуди теста веднага може да ти даде резултата 8-[ потърси по бързо помощ защото нямаш никакво време
ти си много зле ... :?
Малей ... Толкова "компетентни хора" има... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NeverTheSame
07-30-2009, 16:33
що се ебете като разпрани след като не знаете как да се предпазвате и ако недай си Боже станат такива гафове как да процедирате? а? а? а?

то бива бива малумни и....ъм...необразовани хора,че просто :x
как очакваш да ти покаже нещо тоя тест след като ВСЕ ОЩЕ не си бременна?
правила си секс вчера...то да не е работа за един ден това.
а шанса да се сдобиеш с нова душица след 9 месеца определено го има за това най-добре пий хапче и друг път внимавай ;)

portokalka1994
07-30-2009, 19:38
Купувай ескапел!Трябва да го вземеш до два дена след рисковия акт...

Apricottt
08-03-2009, 09:32
Да, може да е станал гафа.
Теста се прави 7-14 ден след акта.
Ако си сигурна, че гафа е станал пий ЕСКАПЕЛЕ възможно най-бързо.
ОБРАЗОВАЙ СЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА ПРАВИШ СЕКС СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ!!!
Ай спри с твойте глупости да се образоват отначало всеки е неопитен и всичко с времето си и ти не си била мн опитна отначало.....
А по темата...станал е гафа

babyt0o12
08-03-2009, 09:45
А! Сефте !! :D
:D

beliqsmok
08-03-2009, 09:46
А! Сефте !! :D
:D
:lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol:

Rayzak
08-03-2009, 23:19
Офф.. Да, станал е гафа, а колкото до тестовете, има вероятност 4/100 да покаже точен резултат.. http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif
от каде пък си толко сигурен,че е станал :? а .... глупав си има жени които немогат цял живот да забременеят нестава ей така... но има вероятност...чукам на дърво да мине всичко както трябва и да няма гафове ...