PDA

View Full Version : Всички ли са такива?



devi
07-30-2009, 12:54
Е скъсах с поредното момче, което обичах много, но явно не се оказа човека за мен. Не мога да ви разбера вас момчетата всички ли кръшкате все някога? Най-дългата ми връзка беше 2 години и за щастие момчето не ми изневери, но като се замисля е имало време и по-нататака да го направи, ако бяхме останали заедно. Последните ми 2 връзки бяха супер неуспешни. Едната беше най-кратката от всички (едва месец и 10 дена) и накрая момчето ме скъса (за 1ви път в живота ми) и ме замени с друга след като натрупа опит с мен (преди мен не се беше целувал-секс не сме правили) та и той кръшна. Сега последното ми гадже се оказа, че през тези 5 месеца от както сме били заедно е пращал любовни смси на десетки момичета и с коя ли не ми е изневерявал и свалял. Бях потресена, понеже по нищо не личеше до сега, а и аз всичко съм му давала когато си е тук. Проблема е, че той не учи в България, но какво съм виновна аз за това. Чудно ми е наистина ли всички момчета/мъже (без значение дали на 15 или на 40) рано или късно кръшкат? (отговорете ми с риск да ми разбиете мечтите :D )

ПП: Ако може някой по-възрастен да ми отговори или да си добавите възрастта до коментара, за да направя една съпоставка как мислят отделните хора според опита и годините си.

Hilary_
07-30-2009, 13:00
Да всички са такива ... :? :?

П.С. Когато намеря момчето, което няма да кръшне ще ти кажа ... :? :?

l0lz
07-30-2009, 13:01
Kръшкаме, да!
А вие всичките сте света вода ненапита, нали?
Ай моля ти се..
Tва, че оня е бил боклук, не означава, че всички сме такива. =)

Priceless
07-30-2009, 13:04
НЕЕЕ !!!

Някои са по-зле ... :?

Hilary_
07-30-2009, 13:06
НЕЕЕ !!!

Някои са по-зле ... :?

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

А така шмати ... добре им го каза!! :lol: :lol:

NeZaPoznat
07-30-2009, 13:22
Е скъсах с поредното момче, което обичах много, но явно не се оказа човека за мен. Не мога да ви разбера вас момчетата всички ли кръшкате все някога? Най-дългата ми връзка беше 2 години и за щастие момчето не ми изневери, но като се замисля е имало време и по-нататака да го направи, ако бяхме останали заедно. Последните ми 2 връзки бяха супер неуспешни. Едната беше най-кратката от всички (едва месец и 10 дена) и накрая момчето ме скъса (за 1ви път в живота ми) и ме замени с друга след като натрупа опит с мен (преди мен не се беше целувал-секс не сме правили) та и той кръшна. Сега последното ми гадже се оказа, че през тези 5 месеца от както сме били заедно е пращал любовни смси на десетки момичета и с коя ли не ми е изневерявал и свалял. Бях потресена, понеже по нищо не личеше до сега, а и аз всичко съм му давала когато си е тук. Проблема е, че той не учи в България, но какво съм виновна аз за това. Чудно ми е наистина ли всички момчета/мъже (без значение дали на 15 или на 40) рано или късно кръшкат? (отговорете ми с риск да ми разбиете мечтите :D )

ПП: Ако може някой по-възрастен да ми отговори или да си добавите възрастта до коментара, за да направя една съпоставка как мислят отделните хора според опита и годините си.

Кръшкаме с други момичета - от вашия вид така да се каже:D
Питай тях защо ни пускат :D Ние си знаем защо си искаме :D

RaZzer
07-30-2009, 13:34
Това, че някои момичета попадат в такива среди, където момчетата се вживяват на много желани и кръшкат не означава, че всички момчета са така... :rool: Пък и да не се обидиш, може просто да се е случило така - не те познавам и не мога да кажа какво момиче си... ама тва за кръшкането на момчетата не е валидно за всички. :)

Bellatrix
07-30-2009, 13:47
Не всички. Голяма част да, но същото важи и за много момичета. :(
Има к*рвари, има и к*рви...
Пола няма значение що се отнася до любовта и изневерите. Зависи от възпитанието и човека.

myHeartIsOnlyForYou
07-30-2009, 13:51
Bellatrix ми взе думите от ...клавиатурата :lol:

selens
07-30-2009, 13:58
Поне аз не познавам такова момче 8-) но и момичетата не са по назад,аз лично съм кръшакала и не съжалявам,когато всичко се е изчерпало.. :? но и бившето ми гадже не остана по-назад,така че сме квит. :D

barzev
07-30-2009, 14:00
ЕЕ не всички кръшкаме. Е само веднъж, ноо... :oops: Иначе са малко тези дето кръшкат много.. Явно само ти си ги намираш често :razz:

smiirnoff
07-30-2009, 14:03
дори не прочетох цялата тема .. да , всички са такива и никой не може да ме убеди в противното ! :?

.. и момичетата и момчетата кръшкат .. Всички ;д .. да дигнат ръце тея дето не са кръшкали ;д
... опаа , няма такива ;дд :lol: :lol: :lol:

Fill
07-30-2009, 14:09
Е скъсах с поредното момче, което обичах много, но явно не се оказа човека за мен. Не мога да ви разбера вас момчетата всички ли кръшкате все някога? Най-дългата ми връзка беше 2 години и за щастие момчето не ми изневери, но като се замисля е имало време и по-нататака да го направи, ако бяхме останали заедно. Последните ми 2 връзки бяха супер неуспешни. Едната беше най-кратката от всички (едва месец и 10 дена) и накрая момчето ме скъса (за 1ви път в живота ми) и ме замени с друга след като натрупа опит с мен (преди мен не се беше целувал-секс не сме правили) та и той кръшна. Сега последното ми гадже се оказа, че през тези 5 месеца от както сме били заедно е пращал любовни смси на десетки момичета и с коя ли не ми е изневерявал и свалял. Бях потресена, понеже по нищо не личеше до сега, а и аз всичко съм му давала когато си е тук. Проблема е, че той не учи в България, но какво съм виновна аз за това. Чудно ми е наистина ли всички момчета/мъже (без значение дали на 15 или на 40) рано или късно кръшкат? (отговорете ми с риск да ми разбиете мечтите :D )

ПП: Ако може някой по-възрастен да ми отговори или да си добавите възрастта до коментара, за да направя една съпоставка как мислят отделните хора според опита и годините си.

Аз съм на 22. Приятелката ми (8 месеца сме заедно) и до сега си ме мисли за женкар, както и предишните. Слабостта са ми момичетата, така е, но всичко омръзва. На някои съм кръшкал, но на сегашната и някое друго изключение не съм. То се осеща и ако е писано става. За да изневериш на човека до себе си, значи нещо ти липсва. На тези, които съм изневерявал съм го правил, когато виждам, че връзката ни вече отива на кино и всичко е въпрос на време. Случвало ми се е и адски много да харесам някое момиче и просто да прехвърчи нещо по между ни и да стане за една вечер, но така се е случило.

За мен има разлика между това да спиш с един човек и от това да обичаш някого. Ако му изневериш само физически ок, но ако му изневериш с главния мозък по-добре сложи край и точка. Отнася се и за двата пола.

При по-малките (12-17) без значение момче-момиче, те не знаят какво искат. Днес искат Иванчо, а утре Петканка и обратното. Така че не взимай нещата рисърце. За всичко си има време, просто трябва всички да минем по този път с изневеряването, влюбването, нараняването и т.н. Поздрави :P

п.п. Един човек (Х) изневерили веднъж на друг (Х1), ще го направи отново на същия (Х1). Не писано правило. Не се лъжете, ако гаджето ви ви изневери и каже после "Повече няма", напротив, ще има 8)

kreyze
07-30-2009, 14:10
Поне аз не познавам такова момче 8-) но и момичетата не са по назад,аз лично съм кръшакала и не съжалявам,когато всичко се е изчерпало.. :? но и бившето ми гадже не остана по-назад,така че сме квит. :D
А дали познаваш такова момиче ? Аз лично също не познавам момиче което да не кръшка !

... опаа , няма такива ;дд :lol: :lol: :lol: Аз дигам ръка ,никога не съм го правил 8)

Nadelina
07-30-2009, 14:45
Нито едно момче до сега не ми е изневерявало. Може би попадаш на момчета, които не искат връзка, а забавление. Или връзките ти никога не са били пълноценни.

3oPuTy
07-30-2009, 14:58
Не всички кръшкат ;)
Имала съм няколко по-сериозни връзки и никое от момчетата не ми е изневерявало.Познавам и доста момчета,които също никога не са изневерявали на половинките си :)

coolkiss
07-30-2009, 15:38
да всички са такива... и жените също се оглеждат постоянно... генетично е - не сме моногамни.

Nakadah
07-30-2009, 17:05
баба ми е различка

devi
07-30-2009, 17:34
На мен 2 пъти ми се е случвало да ми кръшкат момчета-всички останали са били супер хора (не някви надути, а съвсем обикновенни и готини хора).Имала съм супер връзки и винаги след това сме си оставали супер добри приятели като изключим тези двамцата (те просто не си струват). Не ходя в среди на женкара, чалгари, кифли и тем подобни. Всичките ми приятели винаги са били малко куку като мене за дето слушат метъл и тем подобни. Забелязала съм, че тези хора са супер верни. Проблема ми е, че обичам да си оставям време м/у отделните връзки, за да мога да забравя предишното момче и през това време се чувствам много самотна и ставам оязвима за непознати момчета, които ме дръпват в страни и ме заговарят и тем подобни (от липса на човек до себе си). От там се сдобих с тези 2 кръшкащи екземпляра.

Иначето на мен само 1 път ми се е случвало да кръшкам и то след като гаджето ми получи нещо като раздвоение на личноста (стои пред мен и ми говори първо от свое име, а после се мисли за майка си, понеже знае, че много я обичам :D) За мен нещата бяха свършили, но не исках да го натоварвам точно в този момент (смятам, че много му се беше насъбрало).

Нз и аз какво да мисля вече. Сигурна съм само за 1 човек на този свят, че не би кръшнал на което и да е момиче, но неговия случей е обсебваща любов. Май извода е, че 99,9% изневеряват. Абе ще взема някой ден да последвам съвета на 1 от най-добрите ми приятели Тони и да стана лесбийка. Той ще бъде много доволен. :D

Punisherrr
07-30-2009, 18:22
Ох ''всички това''...''всички онова''...
Няма такова нещо! Стига сте си съчинявали ''правила'' .... :?
Мен защо не ми е кръшкал?? И съм 1 000 000 % сигурна,че не би го направил. Това,че излизате с глупаци не прави ВСИЧКИ живи същества такива.
Както има такива момчета,така има и такива момичета. Работата е в ЧОВЕКА!

FeelMyPain
07-30-2009, 18:29
Ако момичето е готино и само ни се предлага, ние приемаме.
Такава ни е природата.
Друг е въпроса, че вие си го търсите.
Защо ни обвинявате тогава?

П.П. Досега не съм видял коментар на пунишер, който да не е с ужасно грешно мислене. :lol:

SunShinePearl
07-30-2009, 18:31
Не всички. Голяма част да, но същото важи и за много момичета. :(
Има к*рвари, има и к*рви...
Пола няма значение що се отнася до любовта и изневерите. Зависи от възпитанието и човека.

''Зависи от възпитанието'' според мен не зависи мн мн от възпитанието всеки човек е различен и мен са ме възпитавали да съм девица :D но... честно казано изневерявала съм и съм правела мн други неща които родителите ми никога не биха си представили :-D
а относно темата .... всякакви хора има! както момичета изневеряват така и момчетата

Punisherrr
07-30-2009, 18:41
Ако момичето е готино и само ни се предлага, ние приемаме.
Такава ни е природата.
Друг е въпроса, че вие си го търсите.
Защо ни обвинявате тогава?

П.П. Досега не съм видял коментар на пунишер, който да не е с ужасно грешно мислене. :lol:

И ти си един велик мислител обаче...

Ако мислиш,че си намерил с кой да се заяждаш и да спориш - не си.
Радвай си се на ''мъдрите'' мнения и приятна вечер. ;)

FeelMyPain
07-30-2009, 18:45
Не съм се заяждал, просто изразих мнение.
Имам право да кажа, че не съм съгласен с теб, нали така?
Просто убеждения от рода на: 1 000 000 % сигурна,че не би ми изневерил. - за мен са глупави.Никога не може да си сигурен в това нещо.
Дори не можеш да си сигурна, дали не го прави в момента, а какво остава за бъдещето.
Не искам да се заяждам с когото и да е било. :)

Ilikeliljon
07-30-2009, 18:52
Ако момичето е готино и само ни се предлага, ние приемаме.
Такава ни е природата.
Друг е въпроса, че вие си го търсите.
Защо ни обвинявате тогава?

П.П. Досега не съм видял коментар на пунишер, който да не е с ужасно грешно мислене. :lol:

Такава ни е природата, шегуваш ли се :lol: :lol: :lol: Стига сте издигали в култ секса по дяволите, какво означава вие си го търсите? Това секса за една вечер е тъпа работа и кой кого обвинява. Тая война между половете няма ли да спре най-накрая?!?!

ПП Един от критериите за истината е, че тя не е догматична, всеки, който отхвърля направо нечие мнение без да даде достатъчно разумна основа си е догматичен (визирам послеписа ти за Пунишер). Айде помисли малко върху това. :-o :-o

FeelMyPain
07-30-2009, 18:57
В следващия си пост обясних, защо не съм съгласен с нея => пак се обаждаш неподготвен.

Още не съм срещнал момче, който да каже НЕ на момичето на мечтите си(Наоми,Джоли,Преслава - всеки си има различно момиче на мечтите си).
Ти ли си ще си първия, който би отказал?
Ти за мен си пу*ка и гледаш да угодиш на всички момиченца из форумО.
Свали пелерината, Батман.Бъди мъж!

Punisherrr
07-30-2009, 18:58
Просто убеждения от рода на: 1 000 000 % сигурна,че не би ми изневерил. - за мен са глупави.Никога не може да си сигурен в това нещо.
Дори не можеш да си сигурна, дали не го прави в момента, а какво остава за бъдещето.

Ха...колко ми е познато и колко пъти съм чувала тези думи... Чакай ще ги подхраня още малко като ти кажа,че момчето ми живее на 300 км. от мен. Сега първата ти мисъл е ''оооо тая е яко заблудена и излъгана '' нали?
Не знам кво да ти кажа,честно. :) Няма как да ти докажа това,което казах в предния пост,защото само аз знам защо го казвам и мисля. Само аз знам с какъв човек съм и какви са ни отношенията. И точно това ме прави сигурна в думите ми.

Просто се надявам да се замислиш... и някак си да приемеш,че хората не са еднакви. :)

FeelMyPain
07-30-2009, 19:03
Просто убеждения от рода на: 1 000 000 % сигурна,че не би ми изневерил. - за мен са глупави.Никога не може да си сигурен в това нещо.
Дори не можеш да си сигурна, дали не го прави в момента, а какво остава за бъдещето.

Ха...колко ми е познато и колко пъти съм чувала тези думи... Чакай ще ги подхраня още малко като ти кажа,че момчето ми живее на 300 км. от мен. Сега първата ти мисъл е ''оооо тая е яко заблудена и излъгана '' нали?
Не знам кво да ти кажа,честно. :) Няма как да ти докажа това,което казах в предния пост,защото само аз знам защо го казвам и мисля. Само аз знам с какъв човек съм и какви са ни отношенията. И точно това ме прави сигурна в думите ми.

Просто се надявам да се замислиш... и някак си да приемеш,че хората не са еднакви. :)
Ако хората бяха еднакви, щяхме ли да спорим? :)

За мен лично, съществуват 2 вида хора(по темата).
1вите си търсят изневярата, вторите не.
И все пак никой не би ме убедил, че ако момичето на мечтите му хлопне на вратата, той ще я изгони.
Просто няма да стане.Колкото и да ви се иска.

Ilikeliljon
07-30-2009, 19:05
В следващия си пост обясних, защо не съм съгласен с нея => пак се обаждаш неподготвен.

Още не съм срещнал момче, който да каже НЕ на момичето на мечтите си(Наоми,Джоли,Преслава - всеки си има различно момиче на мечтите си).
Ти ли си ще си първия, който би отказал?
Ти за мен си пу*ка и гледаш да угодиш на всички момиченца из форумО.
Свали пелерината, Батман.Бъди мъж!

Жалък си и знаеш ли защо, защото сигурно си от пъпчивите пубери, които се впечатляват от някоя актриса (по написаното в поста ти се вижда за актрисите, певиците и манекенките). Путка съм бил, виж си начина на изразяване бе, аз не угаждам на никой, а се опитвам да покажа нещо, за разлика от теб, който ми говори неща, които се говорят от доста хора. Нищо ново под слънцето и ти не си нов, нищо ново не правиш, нито измисляш, използваш ми заучени фрази, които уж са проверени в живота :lol: :lol: :lol: Има ли смисъл да се разправям с теб. Отговора е не!!!!! :-o :-o

Punisherrr
07-30-2009, 19:13
Просто убеждения от рода на: 1 000 000 % сигурна,че не би ми изневерил. - за мен са глупави.Никога не може да си сигурен в това нещо.
Дори не можеш да си сигурна, дали не го прави в момента, а какво остава за бъдещето.

Ха...колко ми е познато и колко пъти съм чувала тези думи... Чакай ще ги подхраня още малко като ти кажа,че момчето ми живее на 300 км. от мен. Сега първата ти мисъл е ''оооо тая е яко заблудена и излъгана '' нали?
Не знам кво да ти кажа,честно. :) Няма как да ти докажа това,което казах в предния пост,защото само аз знам защо го казвам и мисля. Само аз знам с какъв човек съм и какви са ни отношенията. И точно това ме прави сигурна в думите ми.

Просто се надявам да се замислиш... и някак си да приемеш,че хората не са еднакви. :)
Ако хората бяха еднакви, щяхме ли да спорим? :)

За мен лично, съществуват 2 вида хора(по темата).
1вите си търсят изневярата, вторите не.
И все пак никой не би ме убедил, че ако момичето на мечтите му хлопне на вратата, той ще я изгони.
Просто няма да стане.Колкото и да ви се иска.

А на колко момичетата на мечтите и фантазиите (разни актриси и подобни ) им хлопат по вратите? :lol: ...
И втрото : Не може ли човек да е намерил момичето на мечтите си(под формата на обикновен човек,а не някой от телевизора). И защо аз да не съм това момиче ?? Не можеш да оспорваш отношенията ми с някой..каквото и да си говорим ;)
И изобщо... това,че се кръшка с някой не значи,че той е момичето/момчето на мечтите ти..

FeelMyPain
07-30-2009, 19:26
Дадох за пример момичето на мечтите, защото на него най-трудно се отказва. :D

НЕ съм изневерявал, но са ми изневерявали.Не си вади грешни изводи заради убежденията ми.

Ще заключа спора, защото много се отнесохме.
За изневярата са нужни двама.Ако вие не се бутате между шамарите, всичко би било цветя и рози.НЕ обвинявайте само мъжете.

П.П.Силно се надявам да си наистина момичето на мечтите, за твоя принц.

vampirekiss
07-30-2009, 19:27
Това си е в кръвта на момчетата.Според мен не всички са такива.просто си попаднала на утрепки.

Amateur
07-30-2009, 20:00
Почти всички с малки изключения!!!

mmmishetooo
07-30-2009, 20:11
ами .. приятелят ми е изневерявал.. аз само съм се опитвала амаа не можах (исках да му го върна) .. аз му простих дори 2 пъти.. и разбрах че си е заслужавало и сега съм сигугна че този човек живота си дава за мен и че ме обича до полуда..( както никоя от бившите му приятелки ) ... На мъжете изневярата им е в кръвта докато не намерят точното момиче и не осъзнаят и приемат че я обичат и цитирам "п.п. Един човек (Х) изневерили веднъж на друг (Х1), ще го направи отново на същия (Х1). Не писано правило. Не се лъжете, ако гаджето ви ви изневери и каже после "Повече няма", напротив, ще има " -- това са пълни глупости ще ти изневеряват докато позволиш да те правят на глупачка или глупак .. :smt021 :wink:

Millita
07-30-2009, 22:42
по принцип много мразя поставянето под общ знаменател ... хората сме различни и както момчетата могат да си задават въпроса "всички момичета ли са ..." като отговора ще е НЕ, така и в този случай отговорът е НЕ ... всичко опира до това какъв човек стои пред теб, а не момче ли е ...
вярно е, че голям процент от момчетата изневеряват, но не е ли така и при момичетата?!

elsy
07-30-2009, 22:52
Това, че ти си попаднала на такива, не означава, че всички са като тях.

Swingswing
07-30-2009, 23:33
И аз не съм го правил и не мисля и да го правя... не ме влече нещо идеята, просто искам нормална връзка :-o