PDA

View Full Version : Краката мии ...



MimmZzZchYyY
07-30-2009, 13:08
Краката ми са покрити с някакви малки пъпчици, сякаш съм настръхнала... повечето ми приятелки казват, че това е от епилатора, но не съм съгласна с тях, защото тези пъпчици си ги имам от както се помня... когато бях на лекар, ми казаха че такива пъпки се получават при много суха кожа, ноо моята кожа не е суха... започнах да си мажа краката с ожлажняващи лосиони и т.н., но няма никакъв ефект - пържите 2-3 мин изчезват и след това почервеняват и изпъкват още повече... пъпките не се забелязват от далече, но пък се чувствам много гадно като излизам с къси панталонки или пък като ходя на море или плаж :? тааа бих искала да попитам има ли някои подобен проблем и използвал ли е нещо, от което е доволен :roll:

devolution
07-30-2009, 13:12
Краката ми са покрити с някакви малки пъпчици, сякаш съм настръхнала... повечето ми приятелки казват, че това е от епилатора, но не съм съгласна с тях, защото тези пъпчици си ги имам от както се помня... когато бях на лекар, ми казаха че такива пъпки се получават при много суха кожа, ноо моята кожа не е суха... започнах да си мажа краката с ожлажняващи лосиони и т.н., но няма никакъв ефект - пържите 2-3 мин изчезват и след това почервеняват и изпъкват още повече... пъпките не се забелязват от далече, но пък се чувствам много гадно като излизам с къси панталонки или пък като ходя на море или плаж :? тааа бих искала да попитам има ли някои подобен проблем и използвал ли е нещо, от което е доволен :roll:

Еми и аз съм същата.. 8-) Ама не съм намерила нещо, което да помага.. :-o

myHeartIsOnlyForYou
07-30-2009, 13:13
А от морската вода не ти ли минават???Щом ти е суха кожата значи трябва много често да се мажеш с тези лосиони.Пробвай да намажеш пъпчиците с крем "Здраве" .Ако не помогне иди на дерматолог :) .

MimmZzZchYyY
07-30-2009, 13:21
ами не морската вода не помага :( с каквото и да се мажа няма ефект :? иначе ще пробвам с крем здраве :)

emin3mchet0
07-30-2009, 13:47
Може би се съветвай с дерматолог :-o Аз лично бих ти препоръчала д-р Йорданова от ВМА :-)

p3rf3c7
07-30-2009, 19:01
Пробвай с крем Здраве! :-) Би трябвало да помогне.

Nakadah
07-30-2009, 19:09
земи се искъпи бе село
то бива бива си седиш мръсен
ма то чак болести хващаш

YouCantStopMe
07-30-2009, 19:10
^ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ НА НЯКОГО ВЪВ ВСЯКА ТЕМААА!

Nakadah
07-30-2009, 19:12
^ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ НА НЯКОГО ВЪВ ВСЯКА ТЕМААА!
^добре пешо
:razz:

therichbitch
07-30-2009, 19:37
Краката ми са покрити с някакви малки пъпчици, сякаш съм настръхнала... повечето ми приятелки казват, че това е от епилатора, но не съм съгласна с тях, защото тези пъпчици си ги имам от както се помня... когато бях на лекар, ми казаха че такива пъпки се получават при много суха кожа, ноо моята кожа не е суха... започнах да си мажа краката с ожлажняващи лосиони и т.н., но няма никакъв ефект - пържите 2-3 мин изчезват и след това почервеняват и изпъкват още повече... пъпките не се забелязват от далече, но пък се чувствам много гадно като излизам с къси панталонки или пък като ходя на море или плаж :? тааа бих искала да попитам има ли някои подобен проблем и използвал ли е нещо, от което е доволен :roll:

Еми и аз съм същата.. 8-) Ама не съм намерила нещо, което да помага.. :-o

ameli
07-31-2009, 10:54
и аз като съм с къси гащи, сички ме питат що съм настръхнала .. ама аз не съм

понякога се махат, понякога не, ама ко да прая :D търпи се :D