PDA

View Full Version : Всичко се усложни



ravita
07-30-2009, 14:05
Как бихте реагирали ако най-добрият ви приятел през сълзи ви каже че ви обича ? Моля ви се помогнете . И аз го обичам но не по този начин . Той е по скоро моето слънчице, голямото ми безотговорно братче, мечешката ми прегрътка всеки ден ... Не искам да го нараня .. :(

GossipGirl89
07-30-2009, 14:08
Много гадна ситоуация... но бих била искрена с него. Тук каквото и да се прави пак ще е наранен - няма смисъл да се насилвам да съм с него след като не го обичам. Едно че залъгвам него самия и второ - аз няма да съм щастлива. Ще му кажа истината такава каквато е - че го обичам само като приятел...

Priceless
07-30-2009, 14:08
Кажи му го ;) Ако ти е приятел - ще те разбере и .. ще иска да си наистина щастлива с някого, когото обичаш. Защото ако сега си с него .. ще нараняваш и себе си, и него ей така от съжаление .. ;)

l0lz
07-30-2009, 14:08
Бих ти казал, че връзките м/у най- добри приятели са най- дълготрайни, а понякога и вечени. Ако са момче и момиче де.. :lol: Щото моя най- добър приятел е момче, обаче с удоволствие бих обърнал резбата, зарди него.. :oops: :razz: =)

Priceless
07-30-2009, 14:15
Бих ти казал, че връзките м/у най- добри приятели са най- дълготрайни, а понякога и вечени. Ако са момче и момиче де.. :lol: Щото моя най- добър приятел е момче, обаче с удоволствие бих обърнал резбата, зарди него.. :oops: :razz: =)

Късно, моето момче, късно .... 8-)

barzev
07-30-2009, 14:36
Най-хубаво е когато си с човек, който те разбира добре :) това е твоявт шанс според мен :) ти си решаваш 8)

Hilary_
07-30-2009, 14:43
Няма вечни неща ... :? :? Ии точно връзките между двама приятели се развалят и после се насажда една омраза и се разваля хубавото приятелство, което е било ... :?

Кажи му ... обясни му какво значи той за теб ... дано те разбере .. :-o

barzev
07-30-2009, 14:46
С приятелството ви е свършено, ако наистина е влюбен в теб! Пламъкът не загасва с 1 капка вода :)

rozovsluncho
07-30-2009, 14:47
Имах абсолютно същия проблем :? Много е кофти :(
Да ти кажа аз нищо не направих..всъщност целунах го..да де той ме целуна после му обясних,че няма как да се получи,той ме разбра,но продължава да ме обича по "неговия начин" :o ..няма развитие на историята :)

Айде късмет :-) дано да спреш да се терзаеш така,защото много добре знам колко гадно е :-k :-) :-)

При всички положения той ще те разбере :)

coolkiss
07-30-2009, 15:40
хахах ...

отвори му очите -> прати го да прочете статията тук:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=382.0

Nakadah
07-30-2009, 17:05
баце
ще хода до тоалетна

VerryBerry
07-30-2009, 17:24
Може би е по-добре да му кажеш какво чувстваш,защото ако му даваш напразни надежди,нещата ще станат по-зле.

devi
07-30-2009, 18:43
И аз бях в тази ситуация преди година и нещо. Каза ми че ме обича, че иска да бъде с мен и че от 2 години не може да си ме избие от главата. Разликата е, че аз също много го харесвах и обичах (хмм защо говоря в минало време сега пак е така, но не го искам за себе си). След месец скъсахме (беше си чисто примирие) за 5/6 години НИКОГА не сме се сърдили, не сме се заяждали, не сме спорили дори и на шега. Разделихме се, защото сметнахме, че ще е най-добре да си останем най-добри приятели. За нищо на света не бих искала някога да се скарам с него и да си развалим приятелството. То за мен е по-ценно от всичко на този свят.
Съветът ми е: обясни му, че той е адски скъп за теб и не би искала да си развалите приятелството. Много ще съжаляваш, ако изгубиш толкова скъп за теб човек.

RaZzer
07-30-2009, 21:07
Ако опитате връзка - може да се получи нещо много готино, но ако не го искаш по този начин - просто му го обясни, кажи му как го чувстваш и се поинтересувай дали ще си запази приятелството с тебе

Amateur
07-30-2009, 22:42
Не искам да съм на твое място...

Nakadah
07-31-2009, 02:57
бате
пии 1 вода

sextazy_baby
07-31-2009, 11:04
Кажи му това,което написа тук :)

sladur4etyYy
07-31-2009, 11:08
Много гадна ситоуация... но бих била искрена с него. Тук каквото и да се прави пак ще е наранен - няма смисъл да се насилвам да съм с него след като не го обичам. Едно че залъгвам него самия и второ - аз няма да съм щастлива. Ще му кажа истината такава каквато е - че го обичам само като приятел...

GD95
07-31-2009, 22:30
И аз ще се разплача... Гадно е,като го имаш само за приятел. :(

lastdaywithme
07-31-2009, 22:33
Много гадна ситоуация... но бих била искрена с него. Тук каквото и да се прави пак ще е наранен - няма смисъл да се насилвам да съм с него след като не го обичам. Едно че залъгвам него самия и второ - аз няма да съм щастлива. Ще му кажа истината такава каквато е - че го обичам само като приятел...

+ 1