PDA

View Full Version : "Бившият си търси гадже"



VerryBerry
07-30-2009, 17:21
Здрасти :) днес в скайпа си чатиме с бившия ми и той ми изтърсва новината,че много си паднал по някакво момиче и ме помоли да му помогна.Чух историята,видях й снимите,но му отговорих,че няма да го направя,защото все пак сме си бивши и това не ми е приятно :? след което се започна "аз те мислих за приятел,пък ти.."(да не преразказвам),след което аз излязох виновна и сега той ми е смъртно обиден..И седя си ся аз и се чудя-кво толкова направих-на него сигурно нямаше да му стане приятно ако аз го търся да ме урежда,а той периодически ми пише да му помагам :? То не беше една приятелка,то не беше не знам кой..и накрая тва,егати!
Добре де,хора,вие какво бихте направили на мое място?Щяхте ли да хукнете да помагате?Отказах му не защото го ревнувам или имам още чувства,но ми стана неприятно че от всички край себе си(включително и самият той) избра аз да му помагам..и естествено аз съм виновна сега :?

asi_basi
07-30-2009, 17:29
Spored men si napalno prava. Az nikoga ne bih pomognala na biv6iq mi da e s druga, daje i ve4e da nqmam 4uvstva kam nego..prosto e tapo to4no men da moli za tova. Spored men biv6iq ti e golqmo lape, nemoje da razbere, 4e nestava taka. Spokoino ni6to ne si napravila lo6o ;). Ostavai go da se oprava.

P.S. mnogo sajalqvam za latinicata...

TheGirlNextDoor
07-30-2009, 17:29
ако аз не изпитвам нищо към него и сме приятели не виждам проблем да му помогна : ))

l0lz
07-30-2009, 17:30
Aбе кажи му да го духа.. 8-)

devi
07-30-2009, 17:42
Аз съм помагала само на най-добрия ми приятел с който навремето съм ходела. Знам, че е супер човек и горкия така беше( и все още е) хлътнал по едно момиче с което даже не се бяха запознали, че чак ми стана тъжно. За този човек всичко бих направила както и той за мен (много пъти го е показвал и правил). Накрая отидох в училището му, запознах се с момичето, писахме си известно време по Скайп като от време на време вмъквах в разговора името на най-добрия ми приятел и тя взе, че мн го хареса, поиска му скайпа и така. Запознаха се, тръгнаха и сега са близо 1 година заедно. :) Много им се радвам и много ги обичкам и двамата.

ПП: А забравих да кажа: бившият ти не е добър като моя приятел. Бий му шута и да ходи да си търси сам гаджетата. Не ми звучи като да заслужава ти да му ореждаш всичко след като после ще се цупи.Не му позволявай да те върти на малкия си пръст.

Punisherrr
07-30-2009, 17:50
Ами ти си права в случая.
Много са ми смешни като за некви дреболии се направят на дупенца и били ''смъртно обидени'' :lol: ... Лигльо.

experiment_m
07-30-2009, 18:20
Всичко това, което бих казал на този смотльо, ако бях на твое място щеше да претърпи редакция от страна на модераторите. Щях да почна от родната му майка и .... в този дух нататък. :D

Priceless
07-30-2009, 18:23
Ох мамин сладък изрод неземен ... Ейй как искам някой ден ей тей да ги избия всичките такива мухльовци ...

FeelMyPain
07-30-2009, 18:24
Прецака се.
Като си му отказала, той си мисли, че имаш чуства към него.
Ако беше приела, щеше да докажеш, че не ти пука за него.
Щом ти е показал снимки => ти не я познаваш(поне така го разбрах аз) => няма как да му помогнеш особено.
Сега той си мисли, че имаш чуства към него, и затова се прави на обиден, да види дали ще почнеш да му се молиш да ти прости и някви такива.
В момента си си дала шах и много трудно ще излезеш от ситуацията.. :neutral:

fenasf
07-30-2009, 18:36
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

приятелство след любов

FeelMyPain
07-30-2009, 18:38
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

приятелство след любов
:lol:
Защо ние знаем всички женски номера, а те за нашите и понятие си нямат.. :razz:

VerryBerry
07-30-2009, 18:38
Прецака се.
Като си му отказала, той си мисли, че имаш чуства към него.
Ако беше приела, щеше да докажеш, че не ти пука за него.
Щом ти е показал снимки => ти не я познаваш(поне така го разбрах аз) => няма как да му помогнеш особено.
Сега той си мисли, че имаш чуства към него, и затова се прави на обиден, да види дали ще почнеш да му се молиш да ти прости и някви такива.
В момента си си дала шах и много трудно ще излезеш от ситуацията.. :neutral:

не,наистина не я познавам,но и няма да го потърся,наистина нямам чувства към него и ако и той не ме потърси,значи "приятелството" ни е било до тук :)

О,благодаря ви за съветите,наистина :-)

GossipGirl89
07-30-2009, 18:43
Не е никак глупав. Според мен го е направил с цел - да види дали го харесваш още и може би да те накара да ревнуваш. Ти си му отказала да му помогнеш => най-вероятно е решил, че имаш чувства все още. Както казаха по-напред - сигурно чака да му се примолиш и с това да се убеди напълно, че все още го харесваш :) Моят съвет е да го игнорираш напълно ;)

tochica
07-30-2009, 18:45
не разбирам защо ще те моли за такова нещо

това изглежда лишено от всякаква логика

не се занимавай :)

FeelMyPain
07-30-2009, 18:48
Моят съвет е да го игнорираш напълно ;)
Мм.. зависи.
Авторке ти какво чувстваш към този човек.В смисъл, с малко тактика в момента може да го направиш на нищо.Въпроса е дали ти е сторил нещо гадно, за което искаш да му отмъстиш или не.
Искаш ли да страда?Или не ти се занимава с него?

Nakadah
07-30-2009, 19:13
Здрасти :) днес в скайпа си чатиме с бившия ми и той ми изтърсва новината,че много си паднал по някакво момиче и ме помоли да му помогна.Чух историята,видях й снимите,но му отговорих,че няма да го направя,защото все пак сме си бивши и това не ми е приятно :? след което се започна "аз те мислих за приятел,пък ти.."(да не преразказвам),след което аз излязох виновна и сега той ми е смъртно обиден..И седя си ся аз и се чудя-кво толкова направих-на него сигурно нямаше да му стане приятно ако аз го търся да ме урежда,а той периодически ми пише да му помагам :? То не беше една приятелка,то не беше не знам кой..и накрая тва,егати!
Добре де,хора,вие какво бихте направили на мое място?Щяхте ли да хукнете да помагате?Отказах му не защото го ревнувам или имам още чувства,но ми стана неприятно че от всички край себе си(включително и самият той) избра аз да му помагам..и естествено аз съм виновна сега :?
баце
гръмни са

Hilary_
07-30-2009, 19:15
Аз също не бих го направила пък да ми се сърди колкото иска .. :? :?

3oPuTy
07-30-2009, 19:20
Аз пък щях да му помогна с някой съвет :) Все пак щом сме запазили спокойния тон и сме решили,че можем да бъдем приятели значи трябва да си помагаме :) Та нали за това са приятелите :-|

rozovsluncho
07-30-2009, 19:35
О това е супер,мега,гига явно!Прави го с цел да ревнуваш,да провери дали имаш чувства към него(пък може той да има все още и да се надява човека...е па и той е човек я :lol: подкарах шопския :D ). На твое място не бих му помогнала,а той и да ми се прави на нацупен ще му тегля една българска и ще спра да го отразявам.Е не баш да му тегля една бг няма може би само за себе си :oops: :D за да не показвам,че съм се ядосала или нещо такова-просто спирам да му говоря и тфа е :-o 8) 8) 8)

оф тфа сигурно беше един от най-несвързаните постове,който съм писала..а те са към стотина 8-) :?

FeelMyPain
07-30-2009, 19:39
оф тфа сигурно беше един от най-несвързаните постове,който съм писала..а те са към стотина 8-) :?
От 120...бива

RaZzer
07-30-2009, 21:06
О това е супер,мега,гига явно!Прави го с цел да ревнуваш,да провери дали имаш чувства към него(пък може той да има все още и да се надява човека...е па и той е човек я :lol:

Естествено, че иска да те накара да ревнуваш... Още има нещо към теб! :)

tfoitakuchka
07-30-2009, 22:03
Права си .. голяма работа раcbрдил ти се .. еби му майката :D .. ши му мине след седмица ..

0nem0retIme
07-30-2009, 22:11
Харесва те,а и дори да си харесва друго момиче и да има нужда от помощ,не вярвам да я потърси точно от бившата си...така ще покаже,че има затруднения с момичетата или ддз..един вид,че ще се изложи пред теб. :? а,бе, не знам..просто не мисля,че ако не те харесваше,щеше да те моли за помощ и то за такова нещо .. :-o

VerryBerry
07-31-2009, 05:05
оф..аз не го мисля вече :D нищо няма да правя,не искам нито да му отмъщавам,нито нищо.Щом той сам вчера ми писа "сбогом" по скайп-ми ок,нека е така.
Но просто не ми беше ясно защо по дяволите,когато си е харесал момиче,първо ми пише на мен да го уреждам..щом е такъв супер-готин пич(както сам се изкарваше) защо сам не може да си я свали?!

Както и да е,не щЪ да се занимавам повече! 8-)

BePoHuKa
07-31-2009, 05:38
Зависи какви точно приятели сме.. Сбогом ще пише :? я да духа супата!! Некадърник!Добре,че сте скъсали! :o

lipsvashh_mi
07-31-2009, 07:15
хах,щом не може сам да се оправи с 1ното момиче,което ти не познаваш,а той-да духа супата..в тоя живот човек трябва да може да се справя сам с нещата...Това е също толкова жалко,колкото когато някой моли негов приятел да отиде и да каже на момчето/момичето ,което харесва,че има нещо към него....и тогава с право бива отрязан в повечето случаи....
не се занимавай с лапешки истории и остави бившия да си се сърди :)

ImmortalForever
07-31-2009, 07:31
Дал ти е снимки нали? Оскуби й косата!!! :grin:

sunshinebaby
07-31-2009, 07:42
Хм... според мен иска само едно нещо - ДА РЕВНУВАШ!!! :)

eminemfenka
07-31-2009, 08:43
Mъже :?

Aicken
07-31-2009, 08:43
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

приятелство след любов
:lol:
Защо ние знаем всички женски номера, а те за нашите и понятие си нямат.. :razz:


:lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)

milan4eto
07-31-2009, 09:11
Естествено, че си постъпила правилно. Ако бях на твое място, най-много да бях му пожелала успех и да се оправя сам. Много се дразня на такива идиоти дето нямат коража да свалят едно момиче и карат други да им помагат... :?

Len4etyYyy
07-31-2009, 10:31
Не е никак глупав. Според мен го е направил с цел - да види дали го харесваш още и може би да те накара да ревнуваш. Ти си му отказала да му помогнеш => най-вероятно е решил, че имаш чувства все още. Както казаха по-напред - сигурно чака да му се примолиш и с това да се убеди напълно, че все още го харесваш :) Моят съвет е да го игнорираш напълно ;)
:smt001

Jumbie483
07-31-2009, 10:50
Хах правилно си постъпила. Не си му длъжна да го уреждаш с тая и оная.. Главата високо и да не ти пука. Щом той се обижда от това, че си отказала.. Смятай какъв е...
Аз на бившия ми не съм му помагала (пък и той никога не е искал моята помощ) ..Но пък помагах на една приятелка, която го харесваше.. Не се получи, но това е друга история :lol:

Xitap
07-31-2009, 11:24
С две думи - Нямам думи.
Бахти мухъла. Давай му да търкаля аспиринчета в ъгъла. Аман от селски тарикати. Каквото и да е искал да провери, не е това начина. Правилно си направила!

Tomorrowww
07-31-2009, 14:27
тва сичкото е с цел според мен.. (намя да се обяснявам - вече други ти го казаха) :-s

evelinka1122
07-31-2009, 19:24
смъртно обиден... я стига лиготиии... постъпил е мн некоректно тъпо е.... приятели да ама за такова нещо да му търсиш и коментираш бъдещите... правилно си постъпила като си му казала и правилно си постъпила, че сте се разделили 8-) тъп ми изгледа 8-)

plmn
07-31-2009, 19:32
Вече не сте заедно, бивши сте.
Защо да не му помогнеш...

MaCe_Za_MiLi0nI
07-31-2009, 19:41
Явно имаш още чувства към него щом ти е станало кофти. Аз бих му помогнала ако след това сме станали най - добри приятели, което се случва доста рядко.

Anf3tamin4o
07-31-2009, 21:59
Ти сама си отговори на въпроса? От толкова много познати защо точно теб?Хората преди мен са го казали защо ...но такъв тип момче и аз мисля че не ти трябва на главата, и аз не ги харесвам от типа лигльо.Трябва да се справя сам в тоя живот :)
Поздрави! К.Димитров