PDA

View Full Version : Тази ли е?



p3rf3c7
07-30-2009, 18:58
Уж имало някаква четка за изправяне на косата със сешоар..Тази ли е четката http://www.germes-online.com/direct/dbimage/50176716/Plastic_Hairbrush.jpg по средата?

И ако я имате върши ли работа?И как го правите?
:lol:

iPurple
07-30-2009, 19:03
Ми попринцип с такава като средната правят фризьорите. Аз имам такава само че 5 пъти по голяма. Иначе има и сешоари във формата на кръгла четка ии между дългичките духа ( егати обяснението ама се надявам да си разбрала)


И все пак не си ли ходила на фризьор?

Nakadah
07-30-2009, 19:09
тз.тз.тз.тз.тз.

p3rf3c7
07-30-2009, 19:16
Ми попринцип с такава като средната правят фризьорите. Аз имам такава само че 5 пъти по голяма. Иначе има и сешоари във формата на кръгла четка ии между дългичките духа ( егати обяснението ама се надявам да си разбрала)


И все пак не си ли ходила на фризьор?
Ходила съм бе 8-) .Накрая направи нещо със сешоара и четката,незнам дали беше за изправяне,защото след това мина с пресата :-o

s3xy
07-30-2009, 19:53
не е тази, ето това е такава четка http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040668 :)

Bianca
07-30-2009, 19:54
^ :lol: ...
Да, тази в средата е четка за сушене със СЕШОАР.

s3xy
07-30-2009, 20:02
ахаха, аз отново чета без да мисля 8-) скоро я гледах в Техномаркета и ми направи голяяямо впечатление, като прочртох поста и реших че за нея става въпрос 8-) п.п. голяма съм заблеяна офца

Bianca
07-30-2009, 20:06
ахаха, аз отново чета без да мисля 8-) скоро я гледах в Техномаркета и ми направи голяяямо впечатление, като прочртох поста и реших че за нея става въпрос 8-) п.п. голяма съм заблеяна офца
:-)

s3xy
07-30-2009, 20:08
ахаха, аз отново чета без да мисля 8-) скоро я гледах в Техномаркета и ми направи голяяямо впечатление, като прочртох поста и реших че за нея става въпрос 8-) п.п. голяма съм заблеяна офца
:-) :smt007 какво правишш ти, от кога не сме си писалии :**

myHeartIsOnlyForYou
07-30-2009, 20:10
Тази по средата е.Има различни големини.Фризоьрите изправят доста добре с такава и сешоар.За съжаление малко от нас любителите ( :D ) могат да го направят,особено ако косата е по-упорита..С пресата си е много по-лесно,но много се гори.И все пак и със сешоар се гори,ама според мен по-малко(все пак едно е топла струя,друго е 200 градуса,дето като пипнеш ти изгаря кожата).. Тук ще намериш полезни съвети,но за четене е приятно,ама на практика :?

MimmZzZchYyY
07-31-2009, 07:58
Тази по средата е :) аз имам такава и поне на мен ми върши работа :P Номера става като0о хванеш едни кичур и започваш да го идърпваш бавно от корените към връхчетата и междувременно сушиш със сешоара :wink: обяснението не е мн0го точно, но0 мисля че може да ти свърши работа :-D

пп: сешоара се държи по-близо до косата ;-)

istinska95
07-31-2009, 08:02
амми ако си мислиш че ще се направиш както фризьора се лъжеиш

BlueCat
07-31-2009, 10:41
Имам такава и ми върши работа. Много зависи от това каква ти е косата.

lenito_sf
07-31-2009, 11:32
не е тази, ето това е такава четка http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040668 :)

Не не .. тя не пита за електрическа .. а за такава най-нормална четка ..
Та да с такава и със сешоар .. но само да кажа че няма да е същия ефекта като с пресата,ако това очакваш .. :)

your_secret
07-31-2009, 13:49
Тази е, може и по-голяма, може и по-малка. Значи ако косата ти е по-гъста си я разделяш на 2-3 пласта. Взимаш 1 кичур широк някъде колкото четката. Иии сега работата става така:
Слагаш четката под кичура, а сешоарът да е от другата му страна и просто дърпаш надолу и четката и сешоарът, които трябва да се допират... Абе не мога по-ясно да ти го обясня, затова ще направя една схема, пък ти каквото разбереш 8-)

кръгчето е четката, правоъгълникът е сешоар
http://i159.photobucket.com/albums/t160/lusimomila_lusimomila/121.png

Bianca
07-31-2009, 14:10
На мен фризьорката ми обясни, че със сешоар и четка мноого по-малко се гори косата. Обаче не се изправя много хубаво. :( А и на мен ми се разваля доста бързо, не знам за вас.

Romance
07-31-2009, 15:20
На мен фризьорката ми обясни, че със сешоар и четка мноого по-малко се гори косата. Обаче не се изправя много хубаво. :( А и на мен ми се разваля доста бързо, не знам за вас.
Да, и при мен беше така.
Но забелязах, че като ти е по дълга косата стои по - дълго време изправена. На мен сега като ми порасна малко повече и е нужно да я изправя само след като я измия и после си стои :)

HarumScarum
07-31-2009, 15:33
Накараи някоя приятелка да ти покаже..Слагаш четката под един кичур коса и слагаш сешоара и издърпваш ..Супер лесно и бързо .. : )

Bianca
07-31-2009, 15:36
На мен фризьорката ми обясни, че със сешоар и четка мноого по-малко се гори косата. Обаче не се изправя много хубаво. :( А и на мен ми се разваля доста бързо, не знам за вас.
Да, и при мен беше така.
Но забелязах, че като ти е по дълга косата стои по - дълго време изправена. На мен сега като ми порасна малко повече и е нужно да я изправя само след като я измия и после си стои :)
Аз сега си изправих със сешоар косата, след като се изкъпах. 8-) Дано поне за вечерта стои, ама като гледам...

Romance
07-31-2009, 15:42
На мен фризьорката ми обясни, че със сешоар и четка мноого по-малко се гори косата. Обаче не се изправя много хубаво. :( А и на мен ми се разваля доста бързо, не знам за вас.
Да, и при мен беше така.
Но забелязах, че като ти е по дълга косата стои по - дълго време изправена. На мен сега като ми порасна малко повече и е нужно да я изправя само след като я измия и после си стои :)
Аз сега си изправих със сешоар косата, след като се изкъпах. 8-) Дано поне за вечерта стои, ама като гледам...
Мини я и с преса и ще е супер ;)
Утре няма да ти се налага да я изправяш пак.

Bianca
07-31-2009, 15:46
На мен фризьорката ми обясни, че със сешоар и четка мноого по-малко се гори косата. Обаче не се изправя много хубаво. :( А и на мен ми се разваля доста бързо, не знам за вас.
Да, и при мен беше така.
Но забелязах, че като ти е по дълга косата стои по - дълго време изправена. На мен сега като ми порасна малко повече и е нужно да я изправя само след като я измия и после си стои :)
Аз сега си изправих със сешоар косата, след като се изкъпах. 8-) Дано поне за вечерта стои, ама като гледам...
Мини я и с преса и ще е супер ;)
Утре няма да ти се налага да я изправяш пак.
Ама работата е там, че аз се изправям със сешоар и четка за обем... С пресата косата ми няма никакъв, ама никакъв обем и седи гадно.

HarumScarum
07-31-2009, 15:51
Накараи някоя приятелка да ти покаже..Слагаш четката под един кичур коса и слагаш сешоара и издърпваш ..Супер лесно и бързо .. : )
http://www.youtube.com/watch?v=X3Egz9X8xSA&NR=1

lDoLLl
07-31-2009, 20:04
Да това е четката. В зависимост от дължината на косата ти се променя и размера. Ако си с къса - по-малка четка, а за дългата коса има едни огрооомни. :-D

За мене изправянето с четка и сешоар (ако е направено като хората!!) е най-трайното и безвредно изправяне.

Много трудно може да се обясни така с думи, просто иди веднъж на фризьор и гледай как тя ти изправя косата и вкъщи пробай ти :)

emin3mchet0
08-01-2009, 11:43
Ахаха, мен пък фризьорката ме изправя перфектно само с четка и сешуар :grin: И ми държи около 4 дни :P

GotTheLife
08-01-2009, 12:32
като средната, ама дооста по-голяма