PDA

View Full Version : I have А strange problem...



sodomicdream
07-30-2009, 20:14
Чудех се вече как да го озаглавя това чудо...
Ето какъв ми е проблемът:
Септемри като започна учебната година, аз вече бях в университет, и се паднах по един сладур по латински език. Още от първия път го харесах, макар че не е кой знае какво. Последвстие с помощта на колега се събрах с него. Като поговорихме малко с учителят, се оказа, че и той си падал доста отдавна по мен, но нямало как да ме заговори да излезем.
Както и да е - тръгнахме, бяхме заедно кажи-речи 3 месеца и той заговори за брак. аЗ КАТЕГОРИЧНО КАЗАХ, ЧЕ НЯМА ДА подпиша и, че не искам да се заробвам толкова рано. Той се съгласи с това и... месец по-късно на думи прикючихме. Казвам на думи, защото само така си казвахме помежду си, а отношенията се задълбочаваха адски много. До тогава като ходех у тях не спяхме заедно а в отделни стаи. Откакто "прикючихме, запоянахме да спим на едно легло, а 2 месеца по-късно и други работи. Родителите му мислят, че ще подпишем скоро. И... се радват заради това. После аз се върнах в България и... мислех, че това ще доведе до край на всичко (както и той това мислеше). Но уви - през ден или всеки ден валяха смс-и по телефона, обаждания... и последва едно затишие за седмица. Аз бях побесняла през това време, но не исках да му досаждам и не пишех смс-и. След това затишие ми писа, че ще идва в България. Пак казва, че си оставаме най-добри приятели и въпреки всичко продължава да ме търси и желае като нещо повече от приятел...
Лошото е, че съм толкова хлътнала, че няма накъде повече и.. не мога да мисля трезво върху ситуацията.
Говорих с кого ли не. С майка ми като говорехме тя ми каза, че иска да люполучи българско гражданство, затова настоява да подпишем, и че всичко това го прави с цел да склоня.
Приятелка, с която живеем в общежитието казва, че ще продължим и че всъщност прекалени много е свикнал с мен, затова е така.
Не смея да кажа, че иска да ме използва само за секс, защото ако беше така, нямаше да ме апознае с родителите си, нямаше всичките му познати да знят за мен и всичко останало... Нямаше да ходим в Карпатите, нямаше да ми помага във всичко. Щеше само да търси изгода и.. нямаше да ми каже за една жена, на която той бил "хвърлил око" и искаше моето съгласие.
Абе хора, толкова съм объркана, че.. няма накъде повече.

Ps: Мисля, че от писнията ми стана ясно, че не уча в България. А.. разликата ни е 5 години с въпросната личност. Бях негова студентка само 2 месеца, след това ни пое една жена. Принципно няма нищо незаконно в цялата работа, защото аз съм над 18 И това не повлиява по никакъв начин на учебната работа. (казвам го да не почнете с.. "ти луда ли си, това е незаконно")

angeldust92
07-30-2009, 20:23
Мисля,че той си е поживял достатъчно и вече сериозно мисли за брак,но ти имаш още какво да видиш..трябва да си поживееш още :)

DevilWish
07-30-2009, 20:31
Един учител и то вече възрастен . . той е видял всичко ,иска да има сигурност и семейство. . но ти ,ти ще имаш още много в живота си.Не мисля, че трябва да се обвързваш до такава степен.

LiRRRa
07-30-2009, 20:31
Ако те обича - ще чака.

FeelMyPain
07-30-2009, 20:36
Поговори с твои приятели/приятелки.
Допитваш се с 13/14 годишни деца за брак. :-o

Priceless
07-30-2009, 20:37
Поговори с твои приятели/приятелки.
Допитваш се с 13/14 годишни деца за брак. :-o

Айде да си ги нямаме такива. Някои хора на 18 ш стават 8) 8-)

sodomicdream
07-30-2009, 20:38
амн... той е на 24 години, а аз на почти 20 =)
Да, за това съм съгласна, че трябва още да си поживея. Но въпросът ми е как да подходя към него? Какво да правя с него? Как да го тълкувам неговото държание?
С последното мнение съм съгласна, че ако иска да е с мен, ще чака. Но... Колко мислите, че можете да чакате,а ко искате нещо прекалено силно?

sodomicdream
07-30-2009, 20:39
Поговори с твои приятели/приятелки.
Допитваш се с 13/14 годишни деца за брак. :-o

Айде да си ги нямаме такива. Някои хора на 18 ш стават 8) 8-)
Ахахаха... това михареса.
Ами искам да чуя и още мнения, щото вече се пошашках. БУКВАЛНО!

Dgaduin
07-30-2009, 20:40
Хора четете малко де ^^ Не е все едно е на 30 годнин. На 23 е човека, и ми е малко странно че търси брак, но пък зависи си от него. Ти си знаеш и по добре наистина поговри с връстници - този форум не е най подходящото място за такива въпроси.

FeelMyPain
07-30-2009, 20:44
Поговори с твои приятели/приятелки.
Допитваш се с 13/14 годишни деца за брак. :-o

Айде да си ги нямаме такива. Някои хора на 18 ш стават 8) 8-)
А някой други отдавна са ги направили. :P

По темата нямам мнение(не се сърди). :oops:

П.П.Незаконно е лектор, да излиза със студентка, ако се разчуе може и да го уволнят. :-P

sodomicdream
07-30-2009, 20:51
Поговори с твои приятели/приятелки.
Допитваш се с 13/14 годишни деца за брак. :-o

Айде да си ги нямаме такива. Някои хора на 18 ш стават 8) 8-)
А някой други отдавна са ги направили. :P

По темата нямам мнение(не се сърди). :oops:

П.П.Незаконно е лектор, да излиза със студентка, ако се разчуе може и да го уволнят. :-P
Абе... знае се от целия университет барабар със студентите, ама никой нищо не прави. Дреме им на онези от ректората какво става със студентите ;)
САмо да си плащат таксите се интересуват.

ArTanDra
07-30-2009, 20:52
Имам един въпрос, който е с доста голяма подробност... каква народност е този човек, че да иска българско гражданство според майка ти ?

sodomicdream
07-30-2009, 20:53
руснак.

Nakadah
07-30-2009, 20:54
земи научи английски бе пич
ама че неграмотно заглавие

sodomicdream
07-30-2009, 20:57
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

Amateur
07-30-2009, 20:57
Според мен не трябва да се поробваш толкова рано.....незнам ти си решаваш сложно е...

ArTanDra
07-30-2009, 20:58
Не е заради гражданство... а и си има сигурна работа в Русия ;) Този мъж ми звучи, че е влюбен. Явно той също не може да прецени ситуацията и според мен е избързал с решението си за сватба. Има хора, които още след първа среща знаят, че това е човекът с когото искат да прекарат остатъка от живота си, не мисля че трябва да търсиш под вола теле.. няма нищо нереално в цялата ситуация, единственото е, че ти имаш някакви чувства, но те не са достатъчни, за да предприемеш такава голяма стъпка, докато отсрещната страна е сигурна в решението си и мисля, че е достатъчно голям да осъзнае, че прибързва. Опитай се да му го обясниш това..

RaZzer
07-30-2009, 21:01
Има ли някаква логика в предположението на майка ти... :? Т.е. ти трябва да го познаваш и да знаеш дали би му било полезно и изгодно да вземе българско гражданство и за какво бу му било нужно то. Ако има и малка вероятност да те използва за гражданство - старай се да отлагаш нещата, поговори с него и му кажи, че искаш да сте заедно, но не си готова за брак, постави го пред избор - да те чака или наистина да спрете да се търсите... :)

sodomicdream
07-30-2009, 21:05
тъй, да, той имаизгода да иска българско гражданство, защото му се отваря пътят към Европа, а отдана той иска да се махне по законен начин от неговата страна.
Оставяла съм го пред този избор, но самият той не може без да ми се обади или ако ме види на катедрата, да не ми се оплези като голямо дете и да дойде и тихо да ми се пхвали с нещо, което пак е надробил :D

ПС: Мразя да съм Влюбена, та чак загубена :lol:

FeelMyPain
07-30-2009, 21:07
ПС: Мразя да съм Влюбена, та чак загубена :lol:

Любовта давала крила.
Страх ли те е да летиш?

sodomicdream
07-30-2009, 21:12
Страх ме е да не падна.
Защото съм падала и съм се удряла и докато се изправя ми отне години, 17 килограма и много нерви...

FeelMyPain
07-30-2009, 21:14
Страх ме е да не падна.
Защото съм падала и съм се удряла и докато се изправя ми отне години, 17 килограма и много нерви...
Човек не лети, ако не е сигурен, че има кой да го хване когато падне.

sodomicdream
07-30-2009, 21:15
З полетях, защото мислех, че ще ме хванат, но.. Уви! Оказа се, че бях направила грешен избор. =)

Nakadah
07-30-2009, 21:18
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

щом кааш клошарке

FeelMyPain
07-30-2009, 21:19
Never let the fear of striking out keep you from playing the game :)
:oops:

sodomicdream
07-30-2009, 21:20
Never let the fear of striking out keep you from playing the game :)
:oops:
cute =)

Dgaduin
07-30-2009, 21:22
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

щом кааш клошарке
Ко ти има че се държиш като гъз бе ! Я по кротко.

FeelMyPain
07-30-2009, 21:22
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

sodomicdream
07-30-2009, 21:26
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

щом кааш клошарке
Ко ти има че се държиш като "задни части" бе ! Я по кротко.
Абе аз съм задник от край време, ама.. извини ме но уча на руски, знам отделно английски, немски, украински, полски, италиански... и ся нек'во дете да се прави на умно, е малко смешно, не мислиш ли?

Dgaduin
07-30-2009, 21:31
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

щом кааш клошарке
Ко ти има че се държиш като "задни части" бе ! Я по кротко.
Абе аз съм задник от край време, ама.. извини ме но уча на руски, знам отделно английски, немски, украински, полски, италиански... и ся нек'во дете да се прави на умно, е малко смешно, не мислиш ли?Момиче аз него го нареждам :lol: :lol: :lol: Не е единствената тема която се държи така и затова.

Priceless
07-30-2009, 21:31
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

ОНАЯ ДОЙДЕ ! :x :x 8-)

FeelMyPain
07-30-2009, 21:32
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

ОНАЯ ДОЙДЕ ! :x :x 8-)
Не ти знам името.. :neutral:

Priceless
07-30-2009, 21:34
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

ОНАЯ ДОЙДЕ ! :x :x 8-)
Не ти знам името.. :neutral:

Няма значение .. можеше да кажеш момичето, момиченцето или нещо подобно. :? 8-)

Nakadah
07-30-2009, 21:34
"пич"
Изпуснала съм само едно "A"
ако тръгнеш да ме съдиш върви да се чешеш по гъза, много по-учена съм в отношение езици, за да седне пикливо дете да ме обвинява, че съм неграмотна.

щом кааш клошарке
Ко ти има че се държиш като "задни части" бе ! Я по кротко.
Абе аз съм задник от край време, ама.. извини ме но уча на руски, знам отделно английски, немски, украински, полски, италиански... и ся нек'во дете да се прави на умно, е малко смешно, не мислиш ли?
не мисля че трябва да се стига до тука, но ти повече от 4 езика као знаеш се гръмни, така аз живял в Германия доста време и Немския ми е първи език, също така имам немски паспорт, Български научих като си дойдох в България за няколко години, и респективно тогава тръгнах да уча руски, тука с повече русначи дружа и от там си го дрънкам г/д, в момента живея в английско говоряща държава и уча в английско говорящ университет което трябва да те навежда на мисълта че говоря английски по добре от колкото ти БГ, и след като си толкова надута ти пожелавам да мреш в кофите клошар !!!

FeelMyPain
07-30-2009, 21:35
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

ОНАЯ ДОЙДЕ ! :x :x 8-)
Не ти знам името.. :neutral:

Няма значение .. можеше да кажеш момичето, момиченцето или нещо подобно. :? 8-)
Е нали скоро ставаш на 18...ЖЕНА! :razz:

Priceless
07-30-2009, 21:37
Чакам оная да дой да ме нахока, защо и цитирам подписа без позволение.. :lol:
П.П. Оспамих ти темата :(

ОНАЯ ДОЙДЕ ! :x :x 8-)
Не ти знам името.. :neutral:

Няма значение .. можеше да кажеш момичето, момиченцето или нещо подобно. :? 8-)
Е нали скоро ставаш на 18...ЖЕНА! :razz:

Жена друг път .. :? 8-) Не ми е акъла като на ЖЕНА 8-)

sodomicdream
07-30-2009, 21:37
УАААУ! Иди на ахуй като толкова добре знаеш езици =)

FeelMyPain
07-30-2009, 21:41
Е то ако се съди по акъла, може ли да ти викам бобено зърно? http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct52.gif

Priceless
07-30-2009, 21:41
Е то ако се съди по акъла, може ли да ти викам бобено зърно? http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct52.gif

Това беше грубо :?

FeelMyPain
07-30-2009, 21:44
Е то ако се съди по акъла, може ли да ти викам бобено зърно? http://www.garena.com/forum/images/smilies/yct/yct52.gif

Това беше грубо :?
:( :( сри..

l0lz
07-30-2009, 22:20
Дълги
теми,
не
ЧЕТЕМ!

tfoitakuchka
07-30-2009, 22:34
ами момиче не питай нас бе..седнете и поговорете питай го .. мисли ли да е с теб дълго .. залага ли на вруската ви .. обича ли те истински .. иска ли да те чака .. ти си на 20 .. той на 24 .. сега хората се женят на по 26/27/28/29/30 години за къде бързате? по точно закъде бърза той толкова? не прави големи крачки .. това ще промени живота ти завинаги - ако те обича ще чака.. ;P

Dollystar
07-31-2009, 13:16
Хора четете малко де ^^ Не е все едно е на 30 годнин. На 23 е човека, и ми е малко странно че търси брак, но пък зависи си от него. Ти си знаеш и по добре наистина поговри с връстници - този форум не е най подходящото място за такива въпроси.

Xitap
07-31-2009, 13:24
Гледай сега, аз ти казвам като 24-годишен. Ти каквото искаш, това направи. Аз руския народ не го харесвам! В Испания и Дания се нагледах на какво ли не. Руснаци и рускини само за маса и легло стават! Другото е измислена работа. Рано ти е за брак. Свършиха ли се българите? Пази боже руснак да те брани и грък да те храни! Прави всичко друго, само не и женитба, за която ще съжаляваш после!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-31-2009, 13:38
ако те харесва, ще чака! ако ти го харесваш, ще поговориш СЕРИОЗНО с него и ще му кажеш че искаш да си поживееш още... ако той не те послуша нз, има ли смисъл да си губиш времето с човек който не зачита твоите желания? :smt026

NeZaPoznat
07-31-2009, 13:43
Абе аз съм задник от край време, ама.. извини ме но уча на руски, знам отделно английски, немски, украински, полски, италиански... и ся нек'во дете да се прави на умно, е малко смешно, не мислиш ли?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Вижте сега уважаема високо образована стдентке нарекла себе си содомска мечта/сън. (проверете какво има за 'содомия' в гуглето и ще разберете какво искам да кажа :D )Предполагам, а и се вижда че знаенето на руски английски, немски, украински, полски, италиански... и др не ви прави интелигентна. Откъде правя това дълбокомислено заключение ли ? Ами от детинския въпрос който сте поставили в темата.
Бях пуснал накъде една класация на теми - вашата минава в раздел "кажете ми какво искам' .
Оттам не бива да обиждате тийнове, които решават подобни преблеми възникнали пред тях сами, че са прости или както се изразихте - че се правят на умни.
По темата:
След като сте били толкова 'далновидна', че да се свържете емоциомално (и най вече сексуално) с човек с когото не искате да имате нищо повече от секс. С когото сте живели в една къща (но в началото в различни стаи) и сте му позволили да ви запознае с всичките си роднини не е ли малко късно да се вайкате, че ви досажда. Мисля че е трябвало да помислите по-рано за това. С вашия умствен потенциал би трябвало лесно да стигнете до правилното решение, но след като сте стигнали до там, че да питате какво да направите в тийн форум ... ами ... :? как да ви го кажа по-нежно.
Каквото сте надробили - това ще си сърбате. Ако е солено - вие сте човека който го е пресолил.
Успех в сърбането :-P

Xitap
07-31-2009, 13:47
За тях си бляд... това е положението. Кво ти пука, изчукай руската рода и толкова! Те руснаците с това са известни - цяла нощ те ебе 5 см хуй и те целува 20см език!