PDA

View Full Version : НСОУ ''София'' - Инфо



IrrieSkyline
07-30-2009, 20:18
Искам отзиви от настоящи или бивши възпитаници на това училище. Доста ми е мерак да се преместя, но търсих в нета и попаднах на доста противоречиви мнения. Сега уча в доста готино училище, в което едва ли ще ме приемат повторно, ако се преместя и не искам да се преебавам. Прекалено много, обаче, ме привлича специалността в Национолното СОУ, която в друго средно училище не съм забелязала и затова искам да се преместя там. Само че, ако е някакво мизерно, не би ми било яко, нали разбирате :д:д

blondi1801
07-31-2009, 19:27
Ами аз учих там от 3-7 клас. Ако мога да помогна с нещо ще се радвам! :grin:

hugzz
08-10-2009, 13:34
ViJ,edna p0znata e y4itelka v gimnazeto,kazwa 4e tam ima na 10 l06i u4enika po polowin dobar...Vika 4e bili palni psixopati.Predi daskaloto moje i da e ELITNO,ama sa ne EeEeE :D

bloodymirror
09-03-2009, 09:15
SUX!

насочи се някъде другаде,ако питаш мен. :)

sexyto_947
09-05-2009, 19:29
Аз уча в отва уча в това училище от 8ми клас - сега ще съм 12ти и на мен мично си ми харерсва училището . Както учениците , така и учителите са си както във всяко друго училище ( не бих казала че са по - луди или по -големи психопати ) Има хубави профили които ти дават преспектива за вбъдеще ( като туризма например) Сега смениха дограмата навсякъде и стана супер . Такаче бих ти го препоръчала :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
09-13-2009, 13:10
Аз уча там от 9ти клас и съм доволна от учителите си по профила, заради който се преместих. Иначе като цяло училището не е от особенно хубавите, а повечето ученци са да ги изринеш с лопатата :D