PDA

View Full Version : Парола



fenkaaa
07-30-2009, 21:23
Значи имам 2 въпроса

1. Използвам "Опера" и когато натискам да ми запамети паролата в даден сайт,следващия път паролата ми не се изписва и отново се повтаря това въвеждам парола,излиза ми въпрос искам ли да я запаметя аз давам запис и после като влеза нищо .. та искам да попитам понеже търсих и някаде в настройките но нищо не отрих за да го оправя :( има ли го някой същия проблем или само мойта Опера е преебана ?

2. Когато си включа компа и отварям Firefox без проблеми и след тва като го затворя и искам да го отворя пак ми дава някво съобщение че вече е пуснат,а всъщност не е .. и като си изключа компа чак тогава ми го отваря пак .. този проблем го имам от 1 седмица преди не ми се е случвало :?

П.С - Още от начало Firefox няма разцветките на сайтовете,но се свиква с това,а при Операта го имам,но не искам да работя с нея 1во защото не ми е удобна както ми е Firefox и 2ро защото е някак си по бавна .. ако някой може да ми каже как да получавам разцветки на сайтовете от Firefox ще съм му много благодарна,защото викахме и хора дето разбират от тея неща и се оказа че липсвали някви приставки,апак после не липсвали .. бе много объркано дори те които разбират не можаха да ми помогнат,но все пак да попитам :-)

kalinapet
07-31-2009, 13:44
Пробвала ли си да си преинсталираш Мозилата? Затова дето изклюва и на мен ми се е случвало, показва същото съобщение и след около 2-3 минути си я отварям безпроблемно.

doomkillerr
07-31-2009, 14:28
Значи имам 2 въпроса

1. Използвам "Опера" и когато натискам да ми запамети паролата в даден сайт,следващия път паролата ми не се изписва и отново се повтаря това въвеждам парола,излиза ми въпрос искам ли да я запаметя аз давам запис и после като влеза нищо .. та искам да попитам понеже търсих и някаде в настройките но нищо не отрих за да го оправя :( има ли го някой същия проблем или само мойта Опера е преебана ?

Относно първия проблем със загубата на паролите. Мисля, че някъде в менюто на Операта имаше опция, която ако е активирана се трият всички запаметени пароли при изход от програмата. Трябва да се махне отметката от тази опция и вече всичко трябва да е наред и да запаменява паролите... :)

ivanstef
07-31-2009, 15:24
Ето ми го и първия коментар след 2-седмичната почивка...

така де според мен няма де е лошо да пробваш да си напрвиш една чистка на регистрите. Използвай CCleaner или XTweak (препоръчвам го). Ако не се оправи лято е, сезон за преинсталации.

skuck
07-31-2009, 15:37
в опера, като ти зареди страницата натискап ctrl и Ентър и ще ти въведе записаната парола!