PDA

View Full Version : Признавам.. Бясна съм!!!



tfoitakuchka
07-30-2009, 21:52
Признавам.. Бясна съм!!! Чувствам се ужасно, жалка и използвана .. чувствам се така както никога до сега... Сега лятото съм в родния си град. Познавам едно момче от доста одавна(от родния ми град), още преди да се преместим в другия град.Та .. с него не бяхме много близки. Даже преди бяхме в една компания но не си говорихме толкова, колкото си споделяме сега.. по скоро до ония ден.. Всичко започна бях се скарала с приятеля си.. беше ми мн тъпо и той ми писа.И уж ме усетил че ми има нещо и ме пита как стана,а аз бях толкова отчаяна, че му разказах всичко.Той започна да ме утешава.. ала-бала..Зехме да си пишем всеки ден.Влюбих се постепенно в него.Мислехме някфи сxеми като се прибера да излизаме, да пием, за купони и т.н. И прибрах се в стария град.Започнахме да излизаме с приятелки/приятели..И един ден малко се изложих .. и тати ме наказа.......Наказанието ми беше да се прибирам в 10..И точно когато ме наказаха това момче ми каза \\\"Айде идвай да пием..\\\" не можех да му кажа ми така и така тати ме наказа ..:( и му казах че няма с кой да дойда.. И той се разочарова разбира се :( .. после май ми се убиди, спря да ми пише със същия ентусиазъм .. беше много oмарлушен, нищо не казваше.. Само някфи остри отговори - мхм , ок , да и т.н. Of ujas.. а мисля, че и той беше влюбен в мен ... и сега пиша му в impulse .. а той ми отвръща с някфи усмивки и в най-добрия случаи с 1 целувка .. и си казах голяма работа не е само той .. да обаче още го искам мнoгoоо .. и наскоро зависливите пу*тки от стария тъп град ми направиха проблем .. те са 2 момичета и 1 момче от компания .. и да не се усложнява момчето от компанията им ме защити и се примирихме .. и сега виждаm на skype-а му нейна снимка ;@ ;@ ;@ ;@ ;@ оле не .. как стана тва?! точно с нея?! айде пожелавам му да е щастлив .. - така си казвах до сега.. обаче като се сетя тая ква ку*рва е .. и как ще го зареже защото я познавам .. и се ядосвам .. и още повече го искам ....... какво да правя? нямам кураж да му пиша ;( а винаги като се видим ме подминава с някфа тbпа усмивка .. а днес дори не ми се и усмихна ;@ ;@ ;( с какво сам заслужила това??? ;( дайте ми съвет, моля ви

ItalianMafia
07-30-2009, 22:02
отдавна, ония, взехме, обиди, някви, завистливите.............
Да не говорим за точки, запетайки и тем подобни..
Ужас!
По темата: Ти си си виновна! Като сте си споделяли не трябвало да те е срам да му кажеш, че си наказана, защото си тъпа и си сгафила.. Ако те е харесвал е щял да те разбере.. Плюс това за едната вечер да се разсърди пък и тоя като малко дете..
Най-добре му пиши и му кажи истината пък каквото стане, ако те иска -хубаво, ако не -дреме ти на крака..

smileforyou12
07-30-2009, 22:02
Еми.. можеш да го попиташ защо се държи така.

0nem0retIme
07-30-2009, 22:04
Зарежи го .. щом без причина е спрял да се интересува от теб,а и е предпочел някаква курва ( по твойте думи ) вместо теб,значи и той не е стока...а и не мисля,че въобще те е харесвал някога. :? Не го познавам,но така си обяснявам постъпката му,защото не вярвам само защото си му отказала един път да излезете,да започне да се държи така .. :o

tfoitakuchka
07-30-2009, 22:05
охххххххххххххх.... извинете ме за правописни грешки и запетайки .. старая се ама съм ядосана .. не ми е до тва .. :(

sladur4etyYy
07-30-2009, 22:07
ми като не си излязла с него, може да е решил, че нямаш интерес. а че курвата щяла да го зареже.. ми да го зареже, бе :D като му е толкова акъла да избере нея, нека да си пати. ти може да му покажеш, че не си безразлична, но го прави по- леко, без много да се натрапваш, защото пък има и вариант да станеш твърде досадна и да го отегчиш.

Kukumqvka
07-30-2009, 22:12
Еми продължавай да се вбесяваш .. ама нищо няма да постингнеш :) Да беше му казала за к'во няма идеш,сигурно щеше да те разбере .. :) Ама нали знаеш ,никога не е късно ..

l0lz
07-30-2009, 22:17
Дълги теми, не четем.
MWAAHAHAAHHA!

Millita
07-30-2009, 22:33
дам прецакала си се като не си му казала за наказанието ... ама след като мислиш, че той е имал чувства към теб смяташ ли, че тези чувства биха изчезнали ей така? ... може би в момента се опитва да те дразни :? поговори с него - очи в очи ... нищо не губиш ... в крайна сметка по-зле от сега няма на къде :)

GossipGirl89
07-30-2009, 22:40
Може би наистина е трябвало да му споделиш за наказанието - възможно е за това да се е разсърдил... може да си е помислил, че го отбягваш и не искаш да излезнеш с него, знам ли... Никога няма да ги разберем тия момчета :D

Nakadah
07-31-2009, 02:58
згъни

ElinoOor
07-31-2009, 03:57
Първо си успокой нервите,седни да премислиш 3-4 пъти докато ти дойде на акъла,че вината си е само твоя.. :-o

RaZzer
07-31-2009, 08:45
И ти все още ли имаш приятел, докато се случва всичко това? :?

Aicken
07-31-2009, 08:47
ти си мнооо просто парче 8-)

PLEYGIRL
07-31-2009, 08:54
НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ... Бори се за него само страхливците зарязват всичко и бягат.Пиши му кажи му какво чувстваш разкажи за наказанието от баща ти разкажи как се чувстваш от това ,че той е с друго момиче...
Питай го дали има нещо към теб и ако наистина има какво е...??
А ако ти каже ,че не те харесва или ,че няма чувства ... тогава се откажи ,но отказватено трябва да е последно :)

PaMit0
07-31-2009, 08:55
aахахахаха еми то и аз да ти бях баща щях те накажа..толкоа си проста, че аз ако съм ти родитен направо те изгоня или нема излезнеш от нас хаха ..тъпи лапета ..spam :o :lol: :lol: :lol:

kamucheto0
07-31-2009, 10:08
Може би наистина е трябвало да му споделиш за наказанието - възможно е за това да се е разсърдил... може да си е помислил, че го отбягваш и не искаш да излезнеш с него, знам ли... Никога няма да ги разберем тия момчета :D

Аз също съм на това мнение :) :) :)

XTREMEFREERIDE
07-31-2009, 11:39
отдавна, ония, взехме, обиди, някви, завистливите.............
Да не говорим за точки, запетайки и тем подобни..
Ужас!
По темата: Ти си си виновна! Като сте си споделяли не трябвало да те е срам да му кажеш, че си наказана, защото си тъпа и си сгафила.. Ако те е харесвал е щял да те разбере.. Плюс това за едната вечер да се разсърди пък и тоя като малко дете..
Най-добре му пиши и му кажи истината пък каквото стане, ако те иска -хубаво, ако не -дреме ти на крака..

Както винаги, съгласна с теб.

fire_cat
07-31-2009, 12:34
Имаш две възможности - да продължиш да се бориш за него или просто да ги зарежеш. При първата възможност успеха ти не е гарантиран, но ако избереш втората можеш наистина да ги забравиш и да си намериш някой по-добър.

bloodylips
07-31-2009, 12:39
просто трябваше да му кажеш каква е причината и той ако ти е приятел ще те разбере но сега още не е късно така че отиди при него а не в скайп и му кажи защо не си могла да му кажеш че те е срам и така....действай ако ли не ......

y0vcho
08-05-2009, 08:06
отдавна, ония, взехме, обиди, някви, завистливите.............
Да не говорим за точки, запетайки и тем подобни..
Ужас!
По темата: Ти си си виновна! Като сте си споделяли не трябвало да те е срам да му кажеш, че си наказана, защото си тъпа и си сгафила.. Ако те е харесвал е щял да те разбере.. Плюс това за едната вечер да се разсърди пък и тоя като малко дете..
Най-добре му пиши и му кажи истината пък каквото стане, ако те иска -хубаво, ако не -дреме ти на крака..
++++ :-)

Magic_Girl
08-05-2009, 09:30
Според мен е разбрал, че си го излъгала и затова е постъпил така. Обясни му, извини му се и ще видиш какво ще стане. На лъжата краката са къси!!

mariqqqqq
08-05-2009, 09:43
истината е трябвало да кажешшш,момеее :?

SuMmEr_KiSS
08-05-2009, 14:08
Според мен не трябва да мислиш за него..все пак даже не живееш с въпросното момче в един град сигурно се виждате адски рядко или пък само през ваканциите. Има толкова много момчета какво се ядосваш и вайкаш? Забога той е хипер прост,за да се откаже от теб само защото не си могла да отидеш да пиете независимо каква е причината дали си наказана или няма с кого да идеш. Толкова му пука за теб щом след този миниятюрен проблем се е отказал от теб и се е хванал с някфа дето сиг знае ,че не се харесвате мн мн с нея.Представи си ,ако тръгнете и при най-малкия проблем те зарязва и тръгва с момичето с което очевидно не се обичате много...Просто според мен ни най-малко му пука за теб ,не е успял да те свали от първия си опит и се отказва..зарежи..не се ядосвай! Тъпо е ! :)

raia338
08-05-2009, 17:40
няма как да оправиш нещата ,единствен вариант -сподели му ,че си била наказана

mArMaLaDkA
08-05-2009, 17:50
"tfoitakuchka" - ... и думите са излишни.

Riot
08-05-2009, 17:56
Според мен си доста жалка
импулсмърша.ком

haritov
08-05-2009, 17:57
отдавна, ония, взехме, обиди, някви, завистливите.............
Да не говорим за точки, запетайки и тем подобни..
Ужас!
По темата: Ти си си виновна! Като сте си споделяли не трябвало да те е срам да му кажеш, че си наказана, защото си тъпа и си сгафила.. Ако те е харесвал е щял да те разбере.. Плюс това за едната вечер да се разсърди пък и тоя като <?>малко дете..
Най-добре му пиши и му кажи истината пък каквото стане, ако те иска -хубаво, ако не -дреме ти на крака..

ти нали неграмотни теми не четеще температурата как е? :D :D :D

по темата ми щу мине няма се сърди вечно я

haritov
08-05-2009, 17:59
а до всички останали които са писали в темата

ЗАВИЖДАМ ВИ

толкова сте умни мъдри и безгрешни добре че сте вие иначе такива ''тъпи''момичета като нея какво щяха да правят слава вам ''безгрешните''

Riot
08-05-2009, 18:02
Харитов, тотална отрепка
яко спам и лигавене в радел любов
какво си викаш
може да върже някоя (ще сложа "сексапилна" снимка на аватарчето)
мизерник

haritov
08-05-2009, 18:03
Харитов, тотална отрепка
яко спам и лигавене в радел любов
какво си викаш
може да върже някоя (ще сложа "сексапилна" снимка на аватарчето)
мизерник

мерси да ти се връща :grin: :grin: :grin: :grin:

Riot
08-05-2009, 18:06
Харитов, тотална отрепка
яко спам и лигавене в радел любов
какво си викаш
може да върже някоя (ще сложа "сексапилна" снимка на аватарчето)
мизерник

мерси да ти се връща :grin: :grin: :grin: :grin:
Просто си тоталния
постваш мнение и яко рефреш-помпане на темата да видиш цитатнат ли си от някоя, а ? Хаха, жалък

haritov
08-05-2009, 18:07
Харитов, тотална отрепка
яко спам и лигавене в радел любов
какво си викаш
може да върже някоя (ще сложа "сексапилна" снимка на аватарчето)
мизерник

мерси да ти се връща :grin: :grin: :grin: :grin:
Просто си тоталния
постваш мнение и яко рефреш-помпане на темата да видиш цитатнат ли си от някоя, а ? Хаха, жалък

уча се от теб пре светли 8-)

Riot
08-05-2009, 18:08
Мъчно ми е за теб

FeuerHerz
08-05-2009, 18:08
Първо си успокой нервите,седни да премислиш 3-4 пъти докато ти дойде на акъла,че вината си е само твоя.. :-o

+1

haritov
08-05-2009, 18:09
Мъчно ми е за теб

а супер някой мисли за мене

а ти би ли казал божествени с какво си повече от мен ???

Riot
08-05-2009, 18:12
Мъчно ми е за теб

а супер някой мисли за мене

а ти би ли казал божествени с какво си повече от мен ???
Такива системи повече/по-малко няма
просто ти си на дъното Ромео

haritov
08-05-2009, 18:12
Мъчно ми е за теб

а супер някой мисли за мене

а ти би ли казал божествени с какво си повече от мен ???
Такива системи повече/по-малко няма
просто ти си на дъното Ромео

а би ли казал защо че не ми е ясно

kindergarden
08-05-2009, 18:14
Ти си порста!

Riot
08-05-2009, 18:15
Ти си знаеш защо
Ромео

haritov
08-05-2009, 18:16
Ти си знаеш защо
Ромео

доколкото знам съм много по-добре от теб значи те мачкам както си искам 8-)

Riot
08-05-2009, 18:17
Ти си знаеш защо
Ромео

доколкото знам съм много по-добре от теб значи те мачкам както си искам 8-)
Тук не е нужен и коментар

haritov
08-05-2009, 18:18
Ти си знаеш защо
Ромео

доколкото знам съм много по-добре от теб значи те мачкам както си искам 8-)
Тук не е нужен и коментар

истината боли нали :D

kindergarden
08-05-2009, 18:18
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече

haritov
08-05-2009, 18:21
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като него

kindergarden
08-05-2009, 18:22
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като негоусещаш ли как думите ти ми веят поличката....

haritov
08-05-2009, 18:23
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като негоусещаш ли как думите ти ми веят поличката....

какво по ягодите искаш да кажеш

Nellynka
08-05-2009, 18:24
Е,спрете с тези разправии де...тук е място за споделяне,съвети,помощ и т.н , не го правете грозно място , пълно с заяждащи се хора.Наистина някои хора дразнят , но просто игнорирайте тези индивиди. :-)

По темата: Сама си си виновна.Както някой беше казал по-нагоре в постовете , на лъжата краката са къси.Кой както си го направи.Вдигай главата и продължавай,а този случай просто ще ти виси като обица на ухото , да си знаеш. ;]

kindergarden
08-05-2009, 18:25
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като негоусещаш ли как думите ти ми веят поличката....

какво по ягодите искаш да кажешче ми е през гъза какво казваш...баси бавното същество :?

haritov
08-05-2009, 18:26
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като негоусещаш ли как думите ти ми веят поличката....

какво по ягодите искаш да кажешче ми е през гъза какво казваш...баси бавното същество :?

а ти усещаш ли какво искаш?

sweetchef
08-05-2009, 18:27
Обясни му какво е станало онази вечер и му кажи също така какво изпитвъш към него и как си се чувствала като те е игнорирал след това :)

kindergarden
08-05-2009, 18:27
пич сам се затапи не е нужно да се унижаваш повече
не мислия така а и не съм се изложил като негоусещаш ли как думите ти ми веят поличката....

какво по ягодите искаш да кажешче ми е през гъза какво казваш...баси бавното същество :?

а ти усещаш ли какво искаш?а ти усещаш ли че прекаляваш...седни си на гъзо и мирни...

haritov
08-05-2009, 18:35
а ти усещаш ли че си вреш носа дето не ти е работа 8-)

kindergarden
08-05-2009, 18:42
усещам че ти направих услуга...казах ти...спри се ставаш жалък

haritov
08-05-2009, 18:45
усещам че ти направих услуга...казах ти...спри се ставаш жалък

както виждаш аз спрях и така и така не ми каза нито ти нито другия потребител защо съм жалък

пп
искам да попитам като ме наруга другия какво показа ?