PDA

View Full Version : Въпрос относно Zamunda.net..



suitable
07-31-2009, 06:34
Влизам в сайта и така и не мога да открия това, което търся.. дори търсих и във форума ако пише нещо относно това, но не.. та въпроса ми е: от колко до колко часа беше това за свалянето без да ти засича download, а само upload-a ?

doomkillerr
07-31-2009, 07:09
До колкото знам няма такова нещо -
"от колко до колко часа беше това за свалянето без да ти засича download, а само upload-a ?"

Просто информацията в сайта относно upload-a и download-а се обновява на всеки 24 часа! :)

П.С. - Ако греша за това, нека някой ме поправи... :oops:

music_pirate
07-31-2009, 08:04
До колкото знам няма такова нещо -
"от колко до колко часа беше това за свалянето без да ти засича download, а само upload-a ?"

Просто информацията в сайта относно upload-a и download-а се обновява на всеки 24 часа! :)

П.С. - Ако греша за това, нека някой ме поправи... :oops:

ами мисля че грешиш ... преди имаше някаква далавера примерно от 16:00 до 18:00 да теглиш квото искаш но да ти засича само ъплоуда а даунлоуда да го блокира ... ама мисля че това свърши : ) ... нз разрови се.

и сайта е zamunda.net : )

п.п.
ето какво открих

Само да ви споделя , че от доста време хората които имат проблем с бавния сийд и лош коеф. , могат да ползват услугата Happy Hours от понеделник до петък , от 12:00 до 17:00 smoke.gif . По време на тая услуга, НЕ ВИ СЕ ОТЧИТА даунлоуда , а само КАЧЕНОТО (upload).
но не знам може вече да я няма тази екстра : )

suitable
07-31-2009, 09:04
Знаех, че е през делничните дни, и че е до 5, но не бях сигурен от кога.. но вярвам, че тази екстра си я има още, защото по навик си тегля през делничните дни и коефициента отива все нагоре и не изписва, че съм download-вал.. тоест - там, където пише колко съм свалил - стои си на едно място или поне не се вдига с много.. ии да.. zamunda.net е.. от бързината и.. : )

SolusChristus
07-31-2009, 09:36
Zamunda.bg няма.

suitable
07-31-2009, 09:53
Zamunda.bg няма.
Авъх.. сериозно ли бе ?! Не думай.. :?

suitable
07-31-2009, 12:07
Още един въпрос.. нищо, че не съм получил точен отговор на първия.. : ) ..та, защо utorrent-а ми продължава да download-ва, при положение че нямам файлове, които се теглят - само seed-вам.. вижда се, че има и download скорост, която ту се вдига - ту пада.. ( около 10kb/s най-много )

doomkillerr
07-31-2009, 12:34
Още един въпрос.. нищо, че не съм получил точен отговор на първия.. : ) ..та, защо utorrent-а ми продължава да download-ва, при положение че нямам файлове, които се теглят - само seed-вам.. вижда се, че има и download скорост, която ту се вдига - ту пада.. ( около 10kb/s най-много )

Ами този малък "download" който ти отчита програмата, представлява "заявката", която другите компютри пращат до твоя, а той от своя страна им отговаря, като "upload-a" вече свалени от теб файлове с информация!

П.С. - Дано да ме разбра! :D

suitable
07-31-2009, 12:39
Още един въпрос.. нищо, че не съм получил точен отговор на първия.. : ) ..та, защо utorrent-а ми продължава да download-ва, при положение че нямам файлове, които се теглят - само seed-вам.. вижда се, че има и download скорост, която ту се вдига - ту пада.. ( около 10kb/s най-много )

Ами този малък "download" който ти отчита програмата, представлява "заявката", която другите компютри пращат до твоя, а той от своя страна им отговаря, като "upload-a" вече свалени от теб файлове с информация!

П.С. - Дано да ме разбра! :D
Ее, мерси.. винаги съм се чудел.. значи остава само първия въпрос.. :Рр..

sp33der
07-31-2009, 15:58
Вече няма такава екстра като сваляне без да ти го зачита.Какво имаш впредвид,че не си получил точен отговор на въпроса ти.

music_pirate
07-31-2009, 18:53
какъв първи въпрос ? не видя ли в цитата какво пишеше ...
изчакай


от 12:00 до 17:00


сега как е ?

(въпрос относно дали я има тая екстра или я няма .. не си задавал)

suitable
07-31-2009, 19:00
Едни казват "не знам" - други, че не са сигурни, апък аз знам, че я има и въпроса ми премина от "има ли такава опция" в "какво точно представлява тя и от колко до колко е available".. всякакъв вид заяждане - не ядем..^_^

doomkillerr
07-31-2009, 21:23
няма такава екстра вече.

И аз така знам!!! 8)

suitable
07-31-2009, 21:37
Ами просто виждам, че я има и чакам някой да каже от колко до колко часа е, но вече и това видях, така че.. ; ) ..спокойно може да се заключи темата.. пък и съм момче, но е хубаво, че сте си помислили, че съм момиче, защото бяхте любезни и така.. лека нощ.. ; )

suitable
07-31-2009, 21:45
..и сигурно за това ми се трупа само качено, без да се трупа дръпнато, нали Тянко ? : )

slavito007
08-01-2009, 07:07
Има го. Всеки делник от 12 до 5 следобед.

slavito007
08-01-2009, 14:08
http://zamunda.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=109154

suitable
08-01-2009, 19:03
Еми ето.. само че другия път повече се заяждайте, че да е по-интересно.. ; )

suitable
08-01-2009, 20:00
А така.. :D

slavito007
08-02-2009, 20:00
Aaa кой си пада по садо мазо, аа? 8-)