PDA

View Full Version : Тъпата фризьорка!



YouCantStopMe
07-31-2009, 09:34
Преди час се завърнах от фризьор.Тъй като тази,при която ходя,я нямаше..реших да отида при някаква друга.И тъй.Отидох при една,която всички мноого хвалят.
Казах й съвсем ЯСНО как да ме направи.То не беше и много трудно,де.И тя уж разбрала,ама после като се видяяяяяяяяяяяяяяяяях. :shock:
Косата ми беше доооооооста дълга,а оная ме окастрила мааалко под раменете.Казах й,че искам дължината МАЛКО да се скъси,а пък тяяяяяяяяяя. :shock: Мале как ся досаааах! :-x :-x
НИКОГА не ходете брез да сте сигурни,че фризьора е добър!
С такава коса не съм била от малка. :lol:
То не е и смешно..Мен ми идеше да се разрева,ама тука ме утешават - ''Коса расте!''.Пък и ми казват,че не било чааак толкова зле/а може и да ме съжеляват прекалено много 8-) /
Сега остава да си ползвам хининова вода до дупка и т'ва е.
Снимка НЯМА да пускам..да знаете. 8-)
Просто исках да си излея душата някъде,че в първия момент направо не можех да се позная.

iPurple
07-31-2009, 09:37
Мале много гадно.. аз сега се престраших след няколко дни да отида и да се подстрижа малкоо по-къса.. ама иначе не мисля, че ти е толкова зле пък и е хубаво да се правят промени. Друг път гледай по-внимателно като ти реже косата... 8-)

ElinoOor
07-31-2009, 09:40
и на мен ми се е случвало :x
затова мойта като я няма - чакам 8-)
малеее да ти порасне бързо,айде 8-) 8-)

YouCantStopMe
07-31-2009, 09:45
Не искам толкова къса коса,ПЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪК! :-s 8-)

iPurple
07-31-2009, 09:46
Ще свикнеш, а и няма какво да направиш за момента.. просто се примири и се харесвай такава докато не ти порастне. Аз съм сигурна, че никак не ти е зле!! 8-)

RiseGirl
07-31-2009, 09:47
не се вайкай, моята преди от раменете беше до ушите 8-)

kalpazanka
07-31-2009, 09:48
И на мен ми се бе случило същото преди 5 години. Подминавах огледалото, слагах всевъзможни маски и се стараех да не я горя със сешоар. Съчувствам ти, знам какво е. :-)

czanev
07-31-2009, 10:16
Какво толкова се притесняваш за тази коса. Аз като нямам коса какво ми е. Преди два дена приятелката ми ме обръсна нула номер. В тези жеги без коса е по добре. Препоръчвам ви го.

elsy
07-31-2009, 10:30
Горката, съчувствам ти 8-) И мен последния път ми скъсиха супер много бритона :lol: Добре, че вече горе-долу се нормализира :lol: :lol:

guinessgirl
07-31-2009, 11:24
късата коса рлз бе.
късата коса,в смисъл над* раменете,ако е с направена прическа,е тоолкова по-прекрасна,ефектна и хубава от просто една пусната,ненаправена коса до кръста...

macegirl
07-31-2009, 11:29
Пусни снимка! 8) Може да ти отива :---) Ако прическата ти не е добре направена иди пак при твоята и поискай да ти я направи на каре!Хем модно хем хубаво уформено :-|

LiLLyTu
07-31-2009, 11:31
И аз минала седмица ходих на фризьор и й казах да не ми прави много къса отпред косата, за да мога да си я връзвам на опашка, а тя я направи да стига точно, ама точно до опашката. :-o Вярно, че мога да я връзвам, ама все пак можеше да не ми я скъсява толкова.

Swinkenhoffer
07-31-2009, 11:35
хах, ще свикнеш... и мен ме офъкаха като момченце почти + някакъв убийствено къс бретон като идиот, ама след няколко дни много почна да ме кефи. е, верно, че в началото излизах с шапка, де.. хаха. дори си бях при мойта фризьорка и като видя какво е направила ми взе 5 лева по-малко. :D

kalpazanichka
07-31-2009, 12:29
хаха.. И на мен ми се е случвало.. :( ужастно е.. колко псувни отнесе тази фризиорка.. :D

emin3mchet0
07-31-2009, 12:50
Еее, нищо де малко разнообразие :D Гадно е ама се свиква. Аз като чуя къса коса и се сещам за някоя мацка изправна с преса, с хубав обем, тъмна косаа.. :grin: :lol: :lol: :lol: Пробвай с пресите може да ти хареса 8)

BlackWings
07-31-2009, 13:03
ООо да , и аз не мога да си обясня как повечето тъпи фризьорки чуват "Само цъфналите крайчета , ако обичате" , като " Острижи ме ала Бритни Спиърс !"
Аман , трябва да им го повториш 2-3 пъти преди да почнат , и да им напомняш периодично в процеса на работа че искаш съвсем мъничко скъсяване , че ако трябва и ножиците да им грабнеш от ръцете че да не се самозабравят :?

ArrowsOfDeath
07-31-2009, 13:11
късата коса рлз бе.
късата коса,в смисъл над* раменете,ако е с направена прическа,е тоолкова по-прекрасна,ефектна и хубава от просто една пусната,ненаправена коса до кръста...

Много вярно.

joannalof
07-31-2009, 13:19
-
На мойта все път повтарам и повтарям да ми отреже 3-4 пръста /дължина/ :lol: Ама тя:хубаво, и накрая нищо не е скъсила ... писнала ми е вече 8-) Освен вече сама :D , защото не искам да я сменям, понеже това й е единствения недостатък. Пък и какви са тези мании за дълги коси :D

mimsssssss
07-31-2009, 13:23
не се вайкай, моята преди от раменете беше до ушите 8-)

въй сериозно ли :x аз на тебе повече ти съчуствам че тва направо е огромна разлика

cookie_master
07-31-2009, 13:25
Охх и не мен ми се случи същото преди 3 месеца.Показах и снимка как да ме направи,а тя взе че ме пострига точно така както не исках и след това ми наплеска един гел на косата :-x .Добре,че се оправих :shock:

your_secret
07-31-2009, 13:27
Мойта фризьорка пък е обратното на твойта-като и кажа да ми махне целия цъфтеж тя ми маха само 1 малка част от него 8-) ама за сметка на тва мн хубаво изправя и косата ми става лъскава :smt007

BrandNewEyes
07-31-2009, 13:57
Аз затова хич не обичам да ходя да се подстригвам. 8-)
Иначе сега като е подстригана толкова ще расте по-бързо.
И може да пробваш да си направиш някаква прическа, за да стои по-добре. :)

guinessgirl
07-31-2009, 14:03
Иначе сега като е подстригана толкова ще расте по-бързо.
тва са пълни глупости

prk
07-31-2009, 14:25
Позната история...

djuki
07-31-2009, 14:31
Иначе сега като е подстригана толкова ще расте по-бързо.
тва са пълни глупостипо късата коса расте по - бързо .


Поне сега лятото ще ти е по прохладно и малко ще разнообразиш . След някой друг ден може и да вземе да ти хареса .

guinessgirl
07-31-2009, 15:10
Иначе сега като е подстригана толкова ще расте по-бързо.
тва са пълни глупостипо късата коса расте по - бързо .

абсолютен мит.
косата расте от корена..какво общо има със дължините??

Pedigree
07-31-2009, 15:19
Ау, няма да забравя преди 4 години отивам аз на фризьор. Косата ми беше до кръста. Обяснявам аз на фризьорката как не искам косата ми да е къса, как отивам само за едните връхчета, за някакви 2-3 пръста от нея, затварям очи и почвам да блея. По едно време вече се усещам как ме бута усмихната, толкова щастлива беше, та ми вика да се видя. Поглеждам - косата до раменете! Леле, как се бях ядосала. Разписках й се и си заминах разревана. 8-)

И оттогава ме е страх да ходя на фризьор. Винаги ми е някакво гадно, когато отида. Ама то пък ебаси, коса е, расте. Макар че съм си с класическата дълга коса под кръста... добре ми е.

HarumScarum
07-31-2009, 15:23
НИКОГА не ходете брез да сте сигурни,че фризьора е добър!

Хах , за да си сигорна тряа да идеш да го пробваш кво може ;) Косата и ще порастне ..А пък до хининовата вода няа ти помогне чак толкова ще трябва да чакаш : )

Bianca
07-31-2009, 15:31
Иначе сега като е подстригана толкова ще расте по-бързо.
тва са пълни глупостипо късата коса расте по - бързо .

абсолютен мит.
косата расте от корена..какво общо има със дължините??
Може би имат предвид, че колкото повече се стриже косата, толкова по-бързо расте тя. Важна е честотата и разликата в дължината, не самата дължина, както казват те.

titinkaa
07-31-2009, 15:46
аз пък един път реших да не ходя при мойта фризьорка и отидох при една друга щото бях забелязала че и е нов салон и да пробвам как ще ме направят,минавам си един ден и гледам една фризьорка имаше доста хора,след 1 седмица решавам да отида,тръгвам аз на там влизам и гледам съвсем друга фризьорка в първия момент си помислих..."Оле ми сега тая ква ли овца ще ме направи?!" :D ,ама уви момичето беше много добра и много ми хареса как ме подстрига,даже като отидох след 3 месеца при мойта тъй като при нея имаше хора и не ми се чакаше седнах при нейния колега(мъж е) и той ми вика..."Брей кой те е подстригвал преди това,много хубаво си направена,браво" ама аз си трая ест няма да кажа че съм ходила другаде :P та така мисълта ми беше,че дори че рискувах се получи супер и не съжалявам,щом и други хора го забелязаха,значи е било наистина впечетляващо :) :-P

Nakadah
07-31-2009, 15:55
Преди час се завърнах от фризьор.Тъй като тази,при която ходя,я нямаше..реших да отида при някаква друга.И тъй.Отидох при една,която всички мноого хвалят.
Казах й съвсем ЯСНО как да ме направи.То не беше и много трудно,де.И тя уж разбрала,ама после като се видяяяяяяяяяяяяяяяяях. :shock:
Косата ми беше доооооооста дълга,а оная ме окастрила мааалко под раменете.Казах й,че искам дължината МАЛКО да се скъси,а пък тяяяяяяяяяя. :shock: Мале как ся досаааах! :-x :-x
НИКОГА не ходете брез да сте сигурни,че фризьора е добър!
С такава коса не съм била от малка. :lol:
То не е и смешно..Мен ми идеше да се разрева,ама тука ме утешават - ''Коса расте!''.Пък и ми казват,че не било чааак толкова зле/а може и да ме съжеляват прекалено много 8-) /
Сега остава да си ползвам хининова вода до дупка и т'ва е.
Снимка НЯМА да пускам..да знаете. 8-)
Просто исках да си излея душата някъде,че в първия момент направо не можех да се позная.

пии 1 вода
и легни да спиш

s1NNer
07-31-2009, 16:59
Божеее и аз така се поддадох на един фризьор .. косата ми си беше дълга и съвсем ясно му обясних, че искам френско каре ама отпред да ми остави дължината (която беше педя под брадичката) за да се получи по несиметрично, а тъпия фризьор ме оряза на черта малко над раменете .. и са косата ми е като ..... ГЪЗ .. ама кво да се прави трябва да си я носа .. а него ще го убия някой прекрасен ден!!!

MaLty
07-31-2009, 17:59
Лелеее горката ти..да я беше напсувала! 8-)

YouCantStopMe
07-31-2009, 18:11
Ама сега като е пусната е ужааасна.
Не знам какво ще я правя.
Сигурно винаги вързана(мраазя да съм вързана,ама какво да се прави..пък и не ми ходи много,много,но..няма друг начин). :?
ДАНО с хининовата вода да стане по-бързо.

pumpkin
07-31-2009, 18:28
олелеееее милата,мен само веднъж ми се е случвало и знам какво ти е!!!Една овца така ме беше окастрила, че после бях на път да я убия ,а после да се самоубия 8-)

Newsgirl
07-31-2009, 19:08
Е добре, ти не гледаш ли колко коса ти реже, че да и кажеш да спре? Иначе спокойно-ще ти порасне. :neutral:
;-)

Acrobat
07-31-2009, 19:20
Супер гадно (утеших те, нали) 8-) Още по - лошото е, че всички като те видят и почват "А,У, Къде ти е косата" И ти става още по - гадно 8-) Преструвай се, че ти харесва или, че мислиш, че така ти отива повече, или пък че просто си искала да се видиш с по - къса коса и няма да те съжаляват :)

teenems
07-31-2009, 19:29
и моята беше дълга ,но я подстригаха
точно така стана като при теб
иии направо щях да се побъркам първия ден
обачееее
после направо се пукнах от кеф на косата си
много я харесвам къса
и сега така ще си стои
многоооо ми ххаресва
първата вечер побърках майка си
100 пъти я питах дали е хубава :lol:
направо нз как ме изтърпя жената
може да ти хареса пък :)

your_secret
07-31-2009, 20:28
това на аватара ти ли си? защото ако си ти якък за хубавата коса :?

umrqlabubole4ka
07-31-2009, 21:17
ОлеЕее от колко време ме е страх да отида на фризьор,че да не стане така!утре ще ходя,че тя вече тотално нацъфтя ужас :cry: дано не ме офъка яката,че ще се побъркам! Оххх не знам направо какво да ти кажа ужасна е тая ситуация ,въпрос на време е сега :(

vampirekiss
07-31-2009, 21:23
Познато.И както казаха по-горе най-гадното е,когато те почнат с подмятанията''къде е гривата?''.Да не ти дреме!Свиква се,пък и сега лятото да си с къса коса е плюс ;)Също така виж колко мнсого момичета по уриците има с дълги коси и веж колко малко-с къси.Защо пък да не си различна?Лично аз мтного се кефя на къси коси.

GaBiIi__
07-31-2009, 23:06
малко хининова вода за по бърз растеж :)

teenems
08-01-2009, 07:29
Познато.И както казаха по-горе най-гадното е,когато те почнат с подмятанията''къде е гривата?''.Да не ти дреме!Свиква се,пък и сега лятото да си с къса коса е плюс ;)Също така виж колко мнсого момичета по уриците има с дълги коси и веж колко малко-с къси.Защо пък да не си различна?Лично аз мтного се кефя на къси коси.


точно
ще се харесаш и с късата !
и аз така бях
но нали ти казвам ,влюбена съм в косата си :-)
до рамото и много сладко се начупва
абе много си я харесвам
и ако знаеш колко ми е леко с къса косаа
не ми е толкова топло и не иска толкова грижи колкото тея конски гриви :lol:

LoOoVely
08-01-2009, 09:16
спокойно ще порасте, мойта е дълга до дупето не че ти препоръчвам да стига такава дължина 8-) .....а иначе в скоро време ще свикнеш и дори няма да ти прави впечатление, че са те резнали не както си искала :)

ElinoOor
08-01-2009, 09:41
след 2 часа съм при фризьорката,стискайте палци 8-)

teenems
08-01-2009, 10:01
^

успех 8-)
после да кажеш кво е станало
и естествено снимка :oops:

ElinoOor
08-01-2009, 11:39
такаа.. съсипа ми бритона ама нищо 8-) 8-)
искаше да ми прави кичури и аз 'ти у ред ли си на кафява коса черни кичури?! :shock: ' и тя се отказа :lol:
както и да е всичко е наред
аа да никви снимки.. :D :D :D



п.п. днес пробих още една дупка ама тоя път на другото ухо 8-)

teenems
08-01-2009, 14:07
брао начи при теб е минало добре 8-)

ElinoOor
08-01-2009, 14:11
почти :lol: :lol:

Jumbie483
08-01-2009, 14:50
аз пък съм си доволна от фризьорката..
преди ходих при една, която постригваше без да гледа какво реже.. заприказва се със някой и на теб направо пот ти избива като гледаш какво прави :lol:
аз само за връхчетата ходя и тя винаги ми я скъсяваше малко повече от желаното и косата ми никога не "придаваше" ..
сега ходя при една, която постригва точно колкото и кажеш и е супер точна във всяко отношение.. но пък е страшно нервна и докато те постриже може да мине повече от половин час.. все ще намери на кой да се скара, че тропа, че жули столовете, че се подпрял на вратата, че мачка списанията и вестниците, че и прави сянка.. :lol:

sladur4etyYy
08-01-2009, 16:09
и кво като са ти я скъсили твърде много? да ревеш за коса.. та тя нали ще порасне, егати 8-) намери положителното в ситуацията- имаш си чисто нова визия! ;д от теб си зависи дали ще правиш чудеса с новата си прическа или ще седиш да се вайкаш колко не ти харесва.

gia_sena_mono
08-01-2009, 19:43
Aми ти не гледа ли като те подстригва? Ако видиш,че тръгва да реже много ще й кажеш или ще покажеш колко искаш да реже.
И аз не бих рискувала с друг фризьор. Чакам си моята.

Tomorrowww
08-01-2009, 21:38
и аз бях така .. повече не стъпих при тая.. подстрига ме толкова късо , че ми идеше да я удоша.. и тва беше май месец , и още не си е върнала предишната дължина.. пфуу тея фризьорки понякога хич не слушат ! 8-)

UnaBletoLoVeU
08-01-2009, 22:39
не се вайкай, моята преди от раменете беше до ушите 8-)

Моята в 9 клас беше малко над кръста. Достааа дълга беше и отивам на фризьор и исках да стане малко по-къса. Максимум 10 см. Тръгнах си с кога до раменете. След 2 години пак си ми е толкова, колкото преди :D

heiress
08-02-2009, 00:09
В крайна сметка няма какво толкова да се жалваш. Вината си е твоя. Не искам да се заяждам или нещо такова, но вместо да се ядосваш го приеми и се опитай да си измислиш прическа, която да си харесваш. Ако се харесваш наистина, косата ти ще порастне отново без дори да я усетиш.
:)

YaNcHeToOo
08-02-2009, 06:27
Ужас и аз заради това не ходя при непознати фризьори :lol: Знам си един и т'ва е, като го няма, чакам ;)

nesuni
08-02-2009, 07:03
Какво се вайкаш толкоз моята коса беше толкова дълга и отидох и казах да ме направи е те такава http://www.donbalon.eu/content/Image/Rossi/preslava.jpg и представете си .......... Но.....въпрос на вкус аз обичам промените дори моята фризиорка се смее като и кажа че ще си пускам дълга коса 8-) :lol:

mArMaLaDkA
08-02-2009, 07:12
Елинор, с кестенява коса съм(има червеникави и русоляви нюанси, зависи от сезона) и бях на черни кичури. Мога да ти кажа, че (ми) стоеше супер готино. Бях направена с фолио, а не с шапка и може би, заради това не изглеждаха някак си банално.

Иначе напоследък моята нещо не ме докарва. Взе много да скъсява, пък на мен всеки сантиметър ми е скъп, косата ми расте бааавно. Отначало резултатът след прическата е " :shock: ", но като порасне малко става супер яката буйна грива. :D Ама бритона все не го докарва. Много го изстънява, нещо не го прави равен, а аз ИСКАМ да е равен, та все нещо си го дооправям в нас. Добре, че поне съм сръчна. Ама фризьорката да му мисли. Ше го пращам скоро момичето, по живо, по здраво... :д

Beatriss
09-19-2009, 13:44
И аз така.. Имаше едно момиче там при фризиорката и аз казах, че искам като нея (косата и е малко под раменете.. А таа ме офъка до връта идваше ми да и тресна огледалото в главата.. :D

taffy
09-19-2009, 13:57
И при мен така веднъж се получи.. И то при положение, че моята коса не беше толкова дълга.. И тая я отряза на половина сигурно :shock: А пък моята коса е една такава, че расте изключително бавно.. Сега си ходя при една фризьорка, тя, милата, вече знае колко чувствителна съм на тема 'дължина' ии внимава.. 8-)

JCoutureJunkie
09-19-2009, 16:24
И аз да се оплача.Бях на фризьор миналия понеделник(значи 14-ти трябва да е било).Показах и ето тази снимка
http://img32.imageshack.us/img32/5581/26837608b8bc26be0d9eb7d.jpg
та както виждате тук има нещо като страничен бритон ли,как се казва не знам,а всичко останало е по-дълго.Знаех,че ще ми отива,защото косата ми беше същата дължина,цвят,а и вече бях имала такава прическа преди.Идеята ми беше само да подстриже бритона така и по някакъв начин да го направи леко настрани точно както е наснимката,че да има по-огледен вид за 15-ти.Е,няма такова нещо брат.Не знам какво струваше тази жена,но като се погледнах осъзнах,че имам цял пласт коса с дължината на бритона,който тя дори не оформи :-x Аз я помолих да ми измие косата(което май беше единственото хубаво нещо) като се надявах после със сешоара поне да ми я оправи.Хм,не.Вместо това я изми и я изсуши съвсем леко.Пусна ме от салона с наполовина мокра коса.А на мен какво ми стана,нищо не можах да и кажа.Хубавото беше,че после отидох на моята любима фризьорка да ме накъдри и да замаже положението.
Извинявайте за дългата изповед :smt040

giveupbitch
09-19-2009, 16:28
Хаха,и мене са ме е осирла една фризьорка..кво да се прави,ще порастне,рано или късно :D Моята коса декември као я подстригах беше дооста по-къса,а сега като я изправя ми е до кръста. :grin: И твоята ще порастне,даже от една страна е хубаво,че си я подстигала,защото ще живне (((: Еее,оптимист съм голям 8-)

TheNewReligion
09-19-2009, 16:30
късата коса рлз бе.
късата коса,в смисъл над* раменете,ако е с направена прическа,е тоолкова по-прекрасна,ефектна и хубава от просто една пусната,ненаправена коса до кръста...
Съгласна съм. Ама е хубаво да си го искал, преди да са ти го направили. И все пак: ти очи нямаш ли, че да не видиш на какво те прави? На твое място бих я вдигнала във въздуха.

BaBsYyY_SeXyYy
09-19-2009, 16:48
И на мен ми се случи нещо такова, точно преди да замина на морето ... Отидох при една фризьорка, защото моята не беше на работа, и като й излязох от салона, направо исках да се разрева... Беше ми скъсила косата малко под раменете, а аз си я пусках за петнайсти септември.. Беше юни месец.
Освен това беше супер окълцана, едно с едно нямаше.
И така бях на рождения ден на братовчед си, така бях на морето, заедно с приятелите му! Ужас...
:-x :-x :-x :-x Мн са зле тия фризьорки, дето само се правят, че могат! :x :-x

casey
09-19-2009, 17:01
Ще свикнеш с новата прическа. Иначе можеш да се постараеш да порасне по-бързо - хининова вода, без преси и сешоари, маски, балсами, шампоани и т.н. Късмет! :-)

Beatriss
09-19-2009, 17:10
По-добре си ходете при една и съща//

teenems
09-19-2009, 17:30
оо аз скоро ходих и ме подстрига страхоотно !
страшно доволна съм ,точно разбра как искач да ме подстрижат :grin:

alwaysnforever
09-19-2009, 18:29
кофти е, ама ще чакаш и ще порасне 8-)
една приятелка я постригаха така лятото ии много често ходеше вързана и косата и порасна..
а и хининовата вода ползвай и така..
няма страшно ! 8-)

vellvet
09-20-2009, 10:36
ще пиша тук че да не отварям нова тема :)
косата ми сега е "триъгълна" форма и най-дългата част ми стига до средата на гърба. имам огромното желания да я направя черта само че да е дълга не тази черта над раменете :? много се чудя за това ако ви се намира снимов материал на хубавици със такава прическа моля ви пускайте :)

vagarious
09-20-2009, 12:32
Е мен като тръгват да ме подстригват, винаги ме питат преди да отрежат :shock: .Питат ме за дължината.И аз си казвам-малко повече, малко по-малко и така.Изисквайте да ви показват и на вас, че да не стават гафове.Иначе няма страшно.Ще порастне.Къса и добре оформена коса е винаги по-хубава,както казаха преди мен, отколкото просто дълга коса без нищо да е правена. :)

iiordanova
09-20-2009, 13:07
Аз от доста време ходя при една фризьорка.
Много добра и като човек , и като фризьорка.
Последният път ме направи точно както исках. :P
За което адски много се радвам. 8-)
Мен винаги ме пита до къде да я отреже , на пластове ли , бритона как и т.н.
Не знам , но по-вечето тук се оплакват от гафове. :-o
Какви са тези измислени фризьорки които ви кълцат косата .. така ?! :-o

thedarkkiss
09-21-2009, 13:05
Абе те сичките фризиорки са за утрипане,ама без тях за къде сме :D

bilqnavod
10-09-2009, 22:57
Лелееее и на мене ми се еслучвало това и да знаете колко фризьорки смених. Бе имам чувството че фризьор и клиент говорят на различни езици бе м**** м* д* е**..... Много се нервя на тъпите фризьорки направо ми се ще да си взема ножицата и да се кълцам сама.... :smt087 :smt012 :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Hilary_
10-10-2009, 07:17
ауу много много кофти .. ама и аз ще ти кажа същото за успокоение ... коса е расте .. :grin: :D :D ии за другия път внимавай на кой си поверяваш косата .. :D

anonimchetou
10-10-2009, 07:19
и мене една идитока ме беше посдтригала доста късо мн ме ядоса аз май бях първата която подстригваше но сега дължината на косата ми ми харесва..

VIPkuklichka
10-13-2009, 19:47
Криси много си хубава даже ! Стига си се оплаквала :-x

happyfacex
10-18-2009, 15:14
Преди час се завърнах от фризьор.Тъй като тази,при която ходя,я нямаше..реших да отида при някаква друга.И тъй.Отидох при една,която всички мноого хвалят.
Казах й съвсем ЯСНО как да ме направи.То не беше и много трудно,де.И тя уж разбрала,ама после като се видяяяяяяяяяяяяяяяяях. :shock:
Косата ми беше доооооооста дълга,а оная ме окастрила мааалко под раменете.Казах й,че искам дължината МАЛКО да се скъси,а пък тяяяяяяяяяя. :shock: Мале как ся досаааах! :-x :-x
НИКОГА не ходете брез да сте сигурни,че фризьора е добър!
С такава коса не съм била от малка. :lol:
То не е и смешно..Мен ми идеше да се разрева,ама тука ме утешават - ''Коса расте!''.Пък и ми казват,че не било чааак толкова зле/а може и да ме съжеляват прекалено много 8-) /
Сега остава да си ползвам хининова вода до дупка и т'ва е.
Снимка НЯМА да пускам..да знаете. 8-)
Просто исках да си излея душата някъде,че в първия момент направо не можех да се позная.

Е тъкмо малко промяна.. :)

anity92
10-18-2009, 15:31
ooo мене лятото много яко ми окастриха хубавата косичка :( и то за какво щото на фризьорката нещо не и беше кеф и реши да си експериментира с косата ми :-x просто бях заприличала на г*з с извинение и без извинение .. и от тогава доста съм се наплашила и кракът ми не смее да стъпи в фризьорския салон :D

Djuff
10-18-2009, 15:47
Еее споко де след ден, два ще почне да си те кефи :)
Аз като бях малка и тате решил да се прави на фризиор и аз си викам "еййй са тате кфа модерна ще ме направииии 8) " а пък той ми остави 2, 3 кичура малко под раменете и мама като се прибра и взе че ми ги махна и останах с къса косица и какъв ревв падна като се видях :D :D :D :D

iiirish
10-19-2009, 07:49
Едно време майка ми ме водеше при една такава :? Ти поне си се объркала веднъж, ама майка ми все ме мъкнеше при такава. Ти й казаваш 2 пръста, колкото да ти обере връхчетата, а тя като почне да реже и просто се забравя. Накрая като се погледнеш виждаш, че една педя ти я няма :shock: Ама съм било малко и глупаво 8-) Като ми доде акъла си намерих много добра фризьорка :) Вече повече от 2 години ходя при нея, а в последствие се оказа, че и мъжо ми ходи там, но и много преди мен.

swe7dream
11-14-2009, 23:09
vui taq tema se edno az sum q pisala , sly4i mi se su6toto ne6to i az ot malka ne sum bila s tolkova kusa kosa xDD

nikoletkata0
11-15-2009, 13:17
мани мани.. аз като малка (не че са съм пенсионерка де 8-) )помня, че мама искаше да ме заваеде на фризеЕе (добре,че беше близо до нас :grin: ).. Аз и викам - не ща бе мамо,а тя - айде айде,малко само.. Закара ме на фризЕ и познайте кво.. ..... Избягах :razz:
...Ми на исках,кво.. Била съм към 8-9 годинки,ама инат голям.. След някоя и друга годинка косата ми стигна до кръста и като ми писна и отидох в салона и казах на мацката да ме скъси.. Ааа колко бях готина накраяяяя :grin: :grin: .. Не съм спала,знаете ли кво значи тва,а - цяла вечер се гледах в огледалото... :oops: :D

HexGirl
11-15-2009, 13:22
Моя е много добър и не ходя при други за да не стават сакатлъци 8-)
Знам какво е
Никога не ходи в прехвалени студия :P