PDA

View Full Version : Свършаване



jonnyb
07-31-2009, 10:36
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!

miss_kiss181
07-31-2009, 10:43
Ми секи път е различно и при всяко момче е различно. Ами с по дълга любовна игра, повече смяна на позите и друго незнам. Поне при приятеля ми това с позите върши работа и то добра, но всеки път е различно. Има значение и това какво прави момичето. :D А може ли да ми кажеш на колко години си?

Xitap
07-31-2009, 10:50
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!
Нормално е между 55 минути и час, като тези граници варират в някакви интервали. И нали знаеш... всичко е психика.

maybelline
07-31-2009, 11:01
Тренирай мускула между ствола на пениса и ректума. Ще ти помогне да забавиш еякулацията.

ludiq0maks
07-31-2009, 11:06
Всичко си е според зависи бе пич. Нагласа , възбуда .... може да свършиш и за 3 мин, може и 1-2 часа да клатиш , но miss kiss ти каза най-добре какво да правиш . :D :D :D

Ilikeliljon
07-31-2009, 11:30
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!
Нормално е между 55 минути и час, като тези граници варират в някакви интервали. И нали знаеш... всичко е психика.

Не съм убеден дали в продължителността на секса има някакви нормални граници. Единственото сигурно нещо според мен е, че секса трябва да продължава докато и двамата достигнат до оргазъм, при това едновременно, но това е изключително трудно :-o :-o

miss_kiss181
07-31-2009, 11:43
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!
Нормално е между 55 минути и час, като тези граници варират в някакви интервали. И нали знаеш... всичко е психика.

Не съм убеден дали в продължителността на секса има някакви нормални граници. Единственото сигурно нещо според мен е, че секса трябва да продължава докато и двамата достигнат до оргазъм, при това едновременно, но това е изключително трудно :-o :-o
Защо всички казват, че да свършите заедно е трудно на мен ми се случва в 99% от случеите когато правя секс с приятеля си. Много рядко ми се случва да не свършиме заедно. :) :shock: :shock:

Xitap
07-31-2009, 11:45
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!
Нормално е между 55 минути и час, като тези граници варират в някакви интервали. И нали знаеш... всичко е психика.

Не съм убеден дали в продължителността на секса има някакви нормални граници. Единственото сигурно нещо според мен е, че секса трябва да продължава докато и двамата достигнат до оргазъм, при това едновременно, но това е изключително трудно :-o :-o
Прав си, но всеки от нас дава субективен отговор тук. Аз също на базата на моя сексуален опит. А синхронното свършване не е трудно. Аз лично винаги мога да го направя (незнам как, но успявам когато момичето свършва, и аз да предизвиквам свършване от моя страна). И ако ти се вижда странно, не ме карай да го обяснявам, защото не мога. Това си умение придобих преди 5 години (на 19 бях), но незнам как стана.

LudoMlado
07-31-2009, 19:02
Абе гледаш да си направи кефа тя и после свършваш когат си искаш. Ако искаш по-продължително вадиш сменяш позицията и жикаш наново.

Stela90
07-31-2009, 19:11
да при всички е различно.има някои скорострелковци които се изстрелват на първата минута.първия път добре бил е превъзбуден ама това всеки път.на какво прилича това?

LudoMlado
07-31-2009, 19:15
5 минути ако трябва да питаш такива въпроси.

BePoHuKa
08-01-2009, 00:13
3 пъти написа свършиш/свършване и само 1 път го написа правилно :shock:

Macallan
08-01-2009, 06:48
нормалната продължителстност на секса е около 15 минути, за да издържиш повече като усетиш, че ще свършваш смени позата.

Xitap
08-01-2009, 09:04
нормалната продължителстност на секса е около 15 минути, за да издържиш повече като усетиш, че ще свършваш смени позата.
15 минути?!?!? Това ако го направя аз, ще бъда изритан като куче и секс няма да видя повече!

Macallan
08-01-2009, 10:11
нормалната продължителстност на секса е около 15 минути, за да издържиш повече като усетиш, че ще свършваш смени позата.
15 минути?!?!? Това ако го направя аз, ще бъда изритан като куче и секс няма да видя повече!
ти явно си девствен и се правиш на големия мъжага тука

Mastta
08-01-2009, 10:17
а попринцип момчетата за колко време свършват :oops:

beliqsmok
08-01-2009, 10:20
доказано е че перфектния секс трае 13 минути !!! :)

hotspot
08-02-2009, 08:43
зависи :grin:

matev92
08-02-2009, 08:58
зависи от възбудата, опита, приятелката ти и т.н... един от начините да забавиш еакулацията е да си мислиш за нещо съвсем друго по време на секс :)

w0lf
08-02-2009, 17:48
примерно компот от каисии и луканка

Smite
08-02-2009, 18:27
Някой би ли ми казал за колко време е нормално да свъшиш с момиче и начин да свършиш по бавно.Мерси предварително!!!
Нормално е между 55 минути и час, като тези граници варират в някакви интервали. И нали знаеш... всичко е психика.

+1

fenasf
08-02-2009, 19:09
КВИ 55 мин БРЕ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


5-10 минути с повече късмет. Ако успееш повече ще дойдеш тук да се хвалиш. Приятно свършване.

mojito
08-02-2009, 19:20
примерно компот от каисии и луканка
А и ако това не помогне започваш да си мислиш за някоя дебела потна баварка,която си разлива бира по шкембето и си клати целолитните задни части :D :D :D

Hurtmore
08-02-2009, 21:14
примерно компот от каисии и луканка
А и ако това не помогне започваш да си мислиш за някоя дебела потна баварка,която си разлива бира по шкембето и си клати целолитните задни части :D :D :D
ако си помисли за това, дали няма да има 'омекна вовеки' :D

theoneudontknow
08-02-2009, 22:26
доказано е че перфектния секс трае 13 минути !!! :)
Добре че каза! Утре зимам хронометъра :P

Xitap
08-02-2009, 23:21
нормалната продължителстност на секса е около 15 минути, за да издържиш повече като усетиш, че ще свършваш смени позата.
15 минути?!?!? Това ако го направя аз, ще бъда изритан като куче и секс няма да видя повече!
ти явно си девствен и се правиш на големия мъжага тука
Абе казах на много места на колко години съм... с малко повече късмет може и да знаеш кой съм, понеже както разбрах и в интернет са ме пуснали с приятелката ми... та се и съдим сега!

BePoHuKa
08-03-2009, 06:37
нормалната продължителстност на секса е около 15 минути, за да издържиш повече като усетиш, че ще свършваш смени позата.
15 минути?!?!? Това ако го направя аз, ще бъда изритан като куче и секс няма да видя повече!
ти явно си девствен и се правиш на големия мъжага тука
Абе казах на много места на колко години съм... с малко повече късмет може и да знаеш кой съм, понеже както разбрах и в интернет са ме пуснали с приятелката ми... та се и съдим сега!Какво е направила тя? Голи снимки ли ти пуска :D

Macallan
08-03-2009, 07:16
абе интересно ми е не се ли схващаш 1 час клатене :? вярно може да сменяш пози ама ... баси

Xitap
08-03-2009, 10:38
абе интересно ми е не се ли схващаш 1 час клатене :? вярно може да сменяш пози ама ... баси
Как ще се схващам бе, аз да не съм пенсионер? Просто сменяш пози, полваш наличното обкръжение (маси, столове, канапета, килими, задни седалки, предни капаци, полянки, дървета и т.н.) Въпроса е в желанието. А по горния въпрос не голи снимки, а секс клипове. И аз бях служител в една голяма фирма (няма да казвам коя е), съответно като стана скандала ме уволниха. Тя постигна своето за момента... но сега си бере плодовете от това, че и тя се вижда на клиповете... че и приятел не може да си намери, но предпочитам да не давам подробности защо не я искат.

vichevv
08-03-2009, 15:03
страшни сте :D :D :D