PDA

View Full Version : Напълняване



mmmenk
07-31-2009, 11:09
Здравейте,въпросът ми е следният:Когато съм неразположена се чувствам напълняла,а не съм.Попринцип редовно поддържам форма и ям умерено почти без нищо сладко.Вчера ми дойде и се чувствах ужасно.Изпитвах направо нечовешки болки.За първи път ме боли толкова коремът и днес като се погледнах в огледалото като че ли се видях понапълняла,а няма откъде.Сестра ми каза,че наистина имам разлика,но е почти незабележима.Въпросът ми е през този гаден женски период от месеца има ли шанс човек наистина да понълнее леко или само се чувства така без да е напълнял.Малко ме хваща параноя,но преди бях позакръглена и с много труд постигнах невероятни резултати.Започнах да се харесвам и сега много се плаша да не натрупам килца отново! :(

YouCantStopMe
07-31-2009, 11:11
Просто тогава ти е подут корема.

Bianca
07-31-2009, 11:20
Организмът задържа вода. Не е лошо малко да почетеш...

lazzza
07-31-2009, 11:23
в този период се подува цялото тяло .. дори пръстите на ръцете ти ако се загледаш са надути споко след края на месечния цикъл ще спаднеш .. :D а иначе си яж повече сладко тъй като по време на цикъл губиш доста кръв и за да не почнеш да припадаш яж повечко сладко после ще свалиш килограмите .
П.С. наблюдавам една моя приятелка и за това съм толкова навътре :D

Jumbie483
07-31-2009, 11:26
Спокойно, няма от какво да си върнеш килограмите ;)
Просто корема се подува.. и не само той попринцип..
А за болките взимай хапчета :)

LoOoVely
08-01-2009, 09:31
на мен ми казаха,че докато си в този период от месеца не надебеляваш, така че не се тревожи, а пък и щом се поддържаш във форма няма за какво да се притесняваш, че си надебеляла и т.н., а за болките ще минат, никой не е умрял от тях :)