PDA

View Full Version : Лятоо..



Tomorrowww
07-31-2009, 16:37
Случвало ли ви се е да отидете на море с вашите , с приятели или на лагер ( примерно , важното е да сте някъде на морето :) ) ., ии да си намерите момченце/момиченце тамм.. с една дума лятна любоов 8-) Как се запознахте? Как точно стана всичко? а как се разделихте , след като трябваше да си тръгвате? ..
На мен ми се случи миналата година , още не се знае за тази :D .И ми е интересно , защото беше много забавно и по - интересно от другите връзки , е до раздялата само ..
Ако не ви харесва темата , съжалявам .. просто може да не пишете :]

Kukumqvka
07-31-2009, 16:39
Хмм не знам .. не помня такива работи 8-)

Nakadah
07-31-2009, 16:39
никога не ми се случвало да хода на море
ма никога
:razz:

Tomorrowww
07-31-2009, 16:41
никога не ми се случвало да хода на море
ма никога
:razz:

офф абе яя не ми се присмивайте .. не съм тръгнала да ставам поетеса .. ся виждам , че е станало двусмислено амаа .. :D

Kukumqvka
07-31-2009, 16:44
Ама аз сериозно не помня :-o

Tomorrowww
07-31-2009, 16:50
Ама аз сериозно не помня :-o

спокойно .. аз говорех за другия човечец , който ми се изхили много '' мило '' :D .. иначе и аз съм зле с паметта :booooomb:

tuzaro
07-31-2009, 16:59
аз помня едно време, ама бях много малък бях с наще на море и имаше една кака дето продаваше сутрин кифли и банички, и аз много се бях влюбил, всяка сутрин ставах и ходех да си копувам кифли от нея.

Jumbie483
07-31-2009, 17:01
Ах твоята тема ми навява МНОГО болезнени спомени :D
Тааа на мен ми се случи..
Момчето работеше в един ресторант в който карах нашите да ходим всяка вечер. Те все си избираха други, но в крайна сметка ги убеждавах. Пък и той работи само вечер в ресторанта. През деня е на плажа в едно заведение. И аз там често ходех пък и нашите често ме караха..
Сутрин към 8:00 той тръгваше.. а аз тогава излизах да взема закуска и кафе и да занеса в квартирата. Та си говорихме ала-бала.. Та така постепенно си станаха нещата. Пък и аз с нашите въобще не съм се размотавала, така че не са ми били проблем.
А иначе за "раздялата" .. Вечерта преди заминаването излязох да се разходя по плажа и той ме чакаше там. Говорихме си надълго и нашироко, разменихме мейлите и ходихме за сладолед 8-)
После цяла нощ не съм могла да спя.. (от сълзливи причини) и непрекъснато си пишехме есемеси..
Голяма любов беше, голямо чудо.. Още си го помня и много ме е яд, че тая година няма да мога да отида и да се видим. :?

Tomorrowww
07-31-2009, 17:02
аз помня едно време, ама бях много малък бях с наще на море и имаше една кака дето продаваше сутрин кифли и банички, и аз много се бях влюбил, всяка сутрин ставах и ходех да си копувам кифли от нея.

поне хубави ли бяха кифлите? :lol: :---)

Tomorrowww
07-31-2009, 17:05
Jumbie483
благодаряя , че поне ти написа нещо смислено .. наистина мн хубава история :P

tuzaro
07-31-2009, 17:07
аз помня едно време, ама бях много малък бях с наще на море и имаше една кака дето продаваше сутрин кифли и банички, и аз много се бях влюбил, всяка сутрин ставах и ходех да си копувам кифли от нея.

поне хубави ли бяха кифлите? :lol: :---)не помня, тва верно беше отдавна. :lol:

YouCantStopMe
07-31-2009, 17:10
не 8-)

Jumbie483
07-31-2009, 17:11
Jumbie483
благодаряя , че поне ти написа нещо смислено .. наистина мн хубава история :P

хубаво, че ти харесва..
на мен края на онова лято не ми беше много хубаво 8-)

l0lz
07-31-2009, 17:13
Не ми се е случвало.. :?

devi
07-31-2009, 18:17
Като отида на море винаги се запознавам със всички. Общо взето привличам вниманието където и да съм с нещата, с които се занимавам и с животните ми. Винаги се намират хора да ме свалят, но не си падам по подобни забивки и краткотрайни "връзки".

TheGirlNextDoor
07-31-2009, 18:36
Като отида на море винаги се запознавам със всички. Общо взето привличам вниманието където и да съм с нещата, с които се занимавам и с животните ми. Винаги се намират хора да ме свалят, но не си падам по подобни забивки и краткотрайни "връзки".

сори за въпроас..ама ми стана интересно какви са ти животните?
8-)

Punisherrr
07-31-2009, 19:08
Не съм имала някви морски едноседмични любови :D но съм се запознавала с едно момче,с което помня,че се харесваме (друго не помня наистина... доста отдавна беше),но нищо не е ставало (май 8-) ).
И преди..хмм 3 години някъде на станция в Китен момъка от рецепцията проявяваше интерес към мен,но аз бях на 14 (май :D ) иии се пукнах от срам и от страх да не ме видят наще да се разхождам с баткото от хотела...та го изгоних по средата на разходката :lol: ... както и да е нищо повече не е ставало.. Разменихме си телефоните и днес още се чуваме в скайп( и още ми пуска старите хвалби 8-) ) от дъжд на вятър. :)

evelinka1122
07-31-2009, 19:12
ох беше миналото лято на лагер.. ми той не ядеше а само ме зяпаше в столовата.... вечерта ни покани с моята приятелка на дискотека, после специално мен на танц и така стават работите.... за 10 дена толкова се привързах
раздялата завърши със сълзи

LudoMlado
07-31-2009, 19:14
Ходих на клуб, напихме се яко, заговорих една мацка, викнах я у нас ебах я после я изгоних от нас на другия ден бяхме на концерт и се прибрах обратно у дома.

Тва е

kombarka
07-31-2009, 19:25
Бяхме в един хотел... Аз още в началото си знаех, че нищо няма да стане, че е кратка авантюра и нищо повече. :? Не съм запазила кой знае какви уникални спомени, но определено имаше чувства. :) Разменихме си телефони ала-бала, но не се потърсихме... И по-добре :lol:

praskovka91
07-31-2009, 19:26
Ооо..моята история още не е свършила..хаха преди 2 години бях на море на Лозенец със сестра ми и неини приятелки..Вечер излизахме на някво гъзарско кафе и там имаше едно много красиво барманче...Постоянно ме занимаваше..някъде около 3 дни подред..и на 4-тия реших да го поканя след работа да се разходим..та излезнахме ..хапнахме.ходихме до Царево ,до Китен..после отидохме при сестра ми..много го харесаха цялата компания...но на следващия ден като отидохме пак в същото кафе..него го нямаше..сестра ми понеже си е доста оправна разпита другите бармани ,а те казаха,че е имал спешна работа в Пловдив(той е от там)и е трябвало да напусне..Що сълзи бяха,,ужас..а дори не го познавах толова,че да рева за него..Когато се прибрах в София ми беше супер гадно..но една прекрасна сутрин телефона ми звънна и ме събуди..като си спомя тогава много псувах докато го вдигна..и като вдигнах онемях..беше той..оказа се,че оправната ми сестра е дала номера ми на един от барманите..да му го предаде..и та така..той дойде да учи същата година в УНСС и сега сме си заедно:)Малко ме ядосва..но си го обичам..:)

LudoMlado
07-31-2009, 19:30
Ооо..моята история още не е свършила..хаха преди 2 години бях на море на Лозенец със сестра ми и неини приятелки..Вечер излизахме на някво гъзарско кафе и там имаше едно много красиво барманче...Постоянно ме занимаваше..някъде около 3 дни подред..и на 4-тия реших да го поканя след работа да се разходим..та излезнахме ..хапнахме.ходихме до Царево ,до Китен..после отидохме при сестра ми..много го харесаха цялата компания...но на следващия ден като отидохме пак в същото кафе..него го нямаше..сестра ми понеже си е доста оправна разпита другите бармани ,а те казаха,че е имал спешна работа в Пловдив(той е от там)и е трябвало да напусне..Що сълзи бяха,,ужас..а дори не го познавах толова,че да рева за него..Когато се прибрах в София ми беше супер гадно..но една прекрасна сутрин телефона ми звънна и ме събуди..като си спомя тогава много псувах докато го вдигна..и като вдигнах онемях..беше той..оказа се,че оправната ми сестра е дала номера ми на един от барманите..да му го предаде..и та така..той дойде да учи същата година в УНСС и сега сме си заедно:)Малко ме ядосва..но си го обичам..:)

Ше скъсате мн злобно.

acdcfenka
07-31-2009, 19:37
Прасковке, успех ви желая. Много яко се е получило.


Аз не обичам летните връзки, защото са шитня и много боли. Предпочитам по сериозните връзки.


ЛудоМладо ти си злобен/на. :o

MaCe_Za_MiLi0nI
07-31-2009, 19:38
Миналата година се запознахме. Оказа се, че беше най - добър приятел на бившото ми гадже и към края на морето тръгнахме. Беше много яко. Всеки ден заедно до късно на плажа заедно.. общо взето купон

LudoMlado
07-31-2009, 19:41
Прасковке, успех ви желая. Много яко се е получило.


Аз не обичам летните връзки, защото са шитня и много боли. Предпочитам по сериозните връзки.


ЛудоМладо ти си злобен/на. :o

Обичам та ма.

selens
07-31-2009, 19:47
не 8-)
+ 8-)

milan4eto
07-31-2009, 19:50
Точно тази година на морето ми се случи нещо такова.Бях с наще и се оказа че една моя братовчедка работи като сервитьорка в ресоранта на хотела, който се настанихме. Та тя ме запозна с бармана. Той ме хареса и започна да ме сваля всеки път когато ходех да видя братовчекда ми. Ходихме заедно на кафе,на дискотека,на плаж и беше адски забавно и готино, много хубаво си прекарвахме. Та всичко между мен и този барман беше само свалки, не беше нищо сериозно, но пък беше интересно. Сега ми се иска това лято пак да отидя на море, но за жалост едва ли ще имам тази възможност. Надявам се поне догодина да се видим отново. :)

FiRe_LaDy
07-31-2009, 21:09
Не ми се е случвало до сега.И тази година няма да ми се случи,понеже си имам сериозен приятел,а и не съм по тея летни връзки за няколко дена.