PDA

View Full Version : Как мислите LINUX Ubuntu 8.04 vs WINDOWS Xp



Sexer
07-31-2009, 19:46
:booooomb:

TheBlackStranger
07-31-2009, 20:01
Има поне 4 теми от тоя вид. Разтърси се малко из страниците и ще ги намериш.

loveandemotion
07-31-2009, 22:25
:booooomb:Само мак ве оправях на един мака днеска 100лв за ултра елементарни работи линукс мизерия , уиндоус и тои......... :grin: :grin: :grin: :grin: обожавам макккккккккккккк !!!! :grin: Наи-добрата ос на планетата! 8)

XceSS
08-01-2009, 01:05
ДА ВИ ЕБА ТЕМАТА !
ХУЙ ЗА ПРЕДНИЯ ПИСАЛ !

Swingswing
08-01-2009, 02:52
Windows за удоволствие, линукс за работа 8)

Nam3less3
08-01-2009, 03:47
Всяка си има предназначение. Никой не може да твърди, че някоя от 2те е по-хубава от другата. Това толкова години не го проумяхте.

skuck
08-01-2009, 09:49
Не знам доколко сте информирани, ама така зададен въпроса несъмнено отговора е Линукс. Линукс е се нарича ядрото на различните Линукс-базирани ОС.

Все едно да питаш "Кое е по добро, пълна инжекция или Москвич?"

Избери си някоя определена линукс дистрибуция и тогава задай въпроса.
Има някой дистрибуцийки дето са много по добри от всяка една версия версия на Джама, но има и такиа дето не струват.

Аз бих отговорил на тоя въпрос така:

"Линукс е по-добро, компилираш си го според СВОЙТЕ нужди, слагаш пакетите които на теб ще ти трябват, драйверите за които знаеш, че са за твоя хардуер и с цар! ;)"

doomkillerr
08-01-2009, 09:55
Все едно да питаш "Кое е по добро, пълна инжекция или Москвич?"

Е*ахти сравнението направи!!! :D Че как може да сравняваш една горивна система с лек (източен) автомобил?!?! :razz: :razz: :razz:

skuck
08-01-2009, 10:26
Все едно да питаш "Кое е по добро, пълна инжекция или Москвич?"

Е*ахти сравнението направи!!! :D Че как може да сравняваш една горивна система с лек (източен) автомобил?!?! :razz: :razz: :razz:

Ми да де, той автора прави всъщото нещо, само дето не сравнява неща от автоиндустрията а от света на софтуера!

doomkillerr
08-01-2009, 10:47
Ми да де, той автора прави всъщото нещо, само дето не сравнява неща от автоиндустрията а от света на софтуера!

Явно не ме разбра, какво имах в предвид. Айде ще го обясня по друг начин... Твоето сравниние ми прозвуча "все едно да сипоставяш един 4 или 8 ядрен процесор, с една сглобена и напълно функционираща конфигурация с по-слаб процесор..." - направо не е логично!!! :? :? :?

hamilcar
08-01-2009, 12:40
Има теми по този въпрос. А и вече ми звучи като "чалга или метъл ?".