PDA

View Full Version : Малко наднормено тегло |(



roshlichka
07-31-2009, 20:14
Здравейте.. преблема ми е такъф, че съм момиче на 14 години, висока съм 1.70 и тежа 61/62 килограма. Това до извесна степен ме притеснява. Имам чувството, че от въздуха дебелея.. Моля Ви помогнете ми, като ми кажете как да сваля 3-4 килограма за най-малко време.

HarumScarum
07-31-2009, 20:23
Здравейте.. преблема ми е такъф, че съм момиче на 14 години, висока съм 1.70 и тежа 61/62 килограма. Това до извесна степен ме притеснява. Имам чувството, че от въздуха дебелея.. Моля Ви помогнете ми, като ми кажете как да сваля 3-4 килограма за най-малко време.
Добре си..Висока си 60 кила е нормално..Моеш да ги свалиш като ораничи чипсове коли и подобни храни,како и хлябът..Но не се вманияачаваи.Успех!

woo
07-31-2009, 20:24
движението му е майката :D мани ги тия диети ..

TykaSePisheNick
07-31-2009, 20:31
Почни да бягаш всеки ден (или да тренираш нещо) и спри да ядеш чипсове,снаксове,шоколаден и изделия и тестяно.. :) И газираните..Наблягай на дини, пъпеши и подобни водни плодове.. :)

roshlichka
07-31-2009, 21:28
абе да ти кажа чесно, мисля че е почти невъзможно да се откажа от шоколад.. :Ддд
а колкото до снаксове и чипсове.. не са ми много по вкуса
а в отношение до безалкохолните, наблягам на сокове
лятото най-вече плодове и зеленчуци

dimitar123
08-06-2009, 09:08
абе аз например си падам по малко по-закръглени :razz: иначе без коли , чипсове и хляб може да отслабнеш лесно :)

cooool
08-06-2009, 09:26
Жените имат проклятието на няколко пъти в живота си да напълняват в някои случаи драстично:


1-ви път - когато момичето навлезе в пубертета и се появи първия цикъл
2-ри път при всяка бременност
3-ти пък при навлизане в менопалзата

Всички други напълнявания се получават от застоял начин на живот, вредна храна, стрес, генетично предразполагане към напълняване както и болести, при които се наблюдава подобен страничен ефект.


Мило, момиченце, сега частно към теб. Ти си едва на 14 години, аз на твоята възраст, въпреки че бях доста слабо дете преди това, и че съм слаба и сега - на 14 за 1 година вдигнах около 5-6 килограма.. сега твоето тялно се заформя и започваш да ставаш жена. Гардите растът, бедрата се задръглят, таза се разширява, а това води до вдигане на килограмите, което е нормално.
Движи се повече, така ще държиш тялото си стегнато, килограмите пропорционално разположени по рисочината не са критерии за хубаво тяло :)

все пак 25 процента от тялото на жената трябва и са мазнини.

:)