PDA

View Full Version : Ухо - море



mysterious93
08-01-2009, 10:29
Здравейте :) М направо към проблема. Тази година нещо взе да става с ухото ми :D не нещо необичайно де.. просто колкото пъти отида на море винаги ми влиза вода навътре и заглъхва.. и чак кат се прибера в къщи и като го почист я с клечка с малки мъки водата изтича.. но друга година не ми с ее случвало толкова навътре да влиза вода.. и последния път (преди 1-2 дена) пак усетих че има малко.. и като се прибрах в къщи се изкъпах (и май се влоши.. мисля че го усетих по заглъхнало) и направо набутах клечката навътре и работата стана още по зле.. нз дали не съм бутнала мръсотия навътре и дали не се е получило кат тапа или пък вода да съм бутнала ама ся ми е едно заглъхнало и ме дразни МНОГО. пъхнах клечката доста навътре вътрре сякаш имаше някво балонче дет не мога да го спукам.. обаче по едно време почна и да ме боли и нищо не направих.. и изкарах клечката и до там и сега ме дразниии... после му слагах памук напоен с ракия ама то.. памучето все пак стои отвън пък проблема е вътре.. :( някой случвало ли му с ее и как се оправи..

Brunetkaa
08-02-2009, 11:23
може да не си чистиш добре ушите, да се задържа ушна кал.Отиди при джипито да те прегледа и да ти е спокойно като отидеш да плаваш из водата 8-)

mysterious93
08-02-2009, 11:32
м мс з амнението.. аз ще отида утре а дотогава.. викамможе на някой да му се е случвало и да каже с кво да стане по - бързо че ме дразни :D а иначе ги чистя през ден мислих ч е едостатъчно :-o

stayh1gh
08-02-2009, 11:51
Ми попринцип аз от малък имам проблем с ушите и доста често ми заглъхват. Долепи си силно ръката до ухото и натисни... Понякога се отпушва от раз, но може и да си играеш 30 минути докато го отпушиш ;) Все пак ходи да ти промият ушите, за всеки случай 8-)

eatmysocs
08-02-2009, 12:39
Слушай...много често ми се случва това...така де, като съм на море :D
Скачаш на един крак с наклонена глава настрани (надолу да е засегнатото ухо). И го правиш няколко пъти на ден, след като подскачаш известно време, лягаш с засегнатото ухо към възглавницата. :) Това е....би трябвало да се оправиш.

mysterious93
08-02-2009, 12:57
Слушай...много често ми се случва това...така де, като съм на море :D
Скачаш на един крак с наклонена глава настрани (надолу да е засегнатото ухо). И го правиш няколко пъти на ден, след като подскачаш известно време, лягаш с засегнатото ухо към възглавницата. :) Това е....би трябвало да се оправиш.

И това го пробвах :) но не усещам никаква промяна :(

аз като малка се сещам много често ме болеше дясното ухо и после с еоправи и колко време не бях помисляла за него и ся пак :D само дето тоз път за повреждането си е моя вината рр :-D просто и лекарката ми не бачка събота и неделя.. пък петъка беше първия ден и викам може да се оправи пък и беше вече късно работния й ден беше свършил.. а бтв ся рекламират някъв спрей за уши.. вместо клечки просто от любопитство някой ползвал ли е и върши ли работа