PDA

View Full Version : КВо да правя ве хора...



gilotinator
08-01-2009, 11:16
Здравейте!Ами не намерих друго място където да си споделя мъката.Явих се на CAE преди месец и днеска си гледам резултата-59%,един процент не ми стига,за да съм го взел.Не знам,сега ще съм 11 клас,чудя се дали да се явявам пак,отделно искам да кандидатствам за Toefl.Какво ще ме посъветвате и моля без спамове,че не ми е до бъзици,честно

GotTheLife
08-01-2009, 12:52
сядай си на задника и учи :D и кандидатствай навсякъде :-D

gilotinator
08-01-2009, 13:36
Абе аз много знам ама на изпити нищо не мога да направя.Концентрация ли,друго ли,не знам...

sladur4etyYy
08-01-2009, 14:05
ми подготвяй се по- усилено тая година и се яви през юни. нищо няма да загубиш (освен малко пари ;д), а и 1% е супер малко, ако идеш пак няма как да не го вземеш.

neHcuoHepKa
08-01-2009, 15:07
Aко с 60% го взимаш със C и смяташ да кандидатстваш в него по-добре не си прави труда. За кандидатстване най-добре ТОЕФЛ , за сертификат просто най-добре САЕ, но не и с C

gilotinator
08-01-2009, 15:48
[quote="neHcuoHepKa"]Aко с 60% го взимаш със C и смяташ да кандидатстваш в него по-добре не си прави труда. За кандидатстване най-добре ТОЕФЛ , за сертификат просто най-добре САЕ, но не и с C[/quote
След 12 клас мисля да кандидатствам в Англия и искам или не трябва да имам Toefl,щото не всички университети приемат с CAE grade B,а сертификата не ме интересува с колко съм го взел само да съ го взел,ако трябва само аз ще си го гледам,но искам да имам нещо,дето да показва кво съм научил. :)