PDA

View Full Version : Момичета - "мъже" :D



bissstra
08-01-2009, 14:45
Какво мислите за по - упоритите момичета, така да се каже, които предпочитат да не бездействат и да тръпнат в очакване на "Дали ще се обади днес?", примерно, а да действат те. Смисъл момичето да е "мъжа" във връзката (при положение, че от момчето има откликване)? Не изглежда ли като отчаяно момиче, което търси начини по-често да е с момчето си (след като той не дава мн зор :D ) или напротив - момиче, което знае какво иска и прави това което е нужно за да го постигне? Въобще какво мислите по въпроса?

Faces
08-01-2009, 14:57
Не изобщо не ми се вижда отчаяно даже не знам откъде ти хрумна подобно нещо даже се кефя на такива момичета.Знаят какво искат и си се борят и държат на него ако тези неща според някой тука са жалки предлагам да намери остър ъгъл и да си нацепи много яко главата 8)

Hilary_
08-01-2009, 15:04
ти сама го каза ...

"момиче, което знае какво иска и прави това което е нужно за да го постигне"

(но само ако момчето също я харесва .. иначе ако не я си е чисто отчаяние .. :D :D )

elsy
08-01-2009, 15:08
Не обичам да действам аз първа... и не го правя попринцип :lol:

haritov
08-01-2009, 15:08
хахах някоя ако земе ми се натиска и то открито никога няма да тръгна с нея МРАЗЯ ЛЕСНИТЕ НЕЩА

sladur4etyYy
08-01-2009, 15:16
Не обичам да действам аз първа... и не го правя попринцип :lol:

и аз, но понякога почват да ме избиват нерви и едва се сдържам да не го потърся аз :D е, все пак успявам да не го правя, де. аз съм спокоен човек и бързо се успокоявам, не действам под влиянието на емоциите ;д

l0lz
08-01-2009, 15:31
Aз по принцип съм непукист и ако тя не ме потърси, слабо аз да я потърся.. :lol:

TeenSpirit
08-01-2009, 15:36
не обичам да действам първа и не го правя.

kinkygirl
08-01-2009, 16:12
това не е признак на отчаяност .. според мен е нормално за едно момиче да иска да чуе половинката си ..

sladur4etyYy
08-01-2009, 16:24
Aз по принцип съм непукист и ако тя не ме потърси, слабо аз да я потърся.. :lol:

някоя като ти влезе под кожата друга песен ще запееш ;д

FeelMyPain
08-01-2009, 16:29
Тез най ме кефят.
А съществуват ли?

VerryBerry
08-01-2009, 16:56
Случвало ми се е да правя първата крачка,или поне да направя намек,но не съм се натискала открито (ако не броим 1 пиянска изцепка,за която съжалявам,но това е друга тема)
Според мен е по-добре момичето само да намекне или поне малко да "ръчне" въпросното момче,а ако той не загрее или я отблъсне-да не продължава.Тия нахалните изглеждат много отчаяни отстрани :?

evelinka1122
08-01-2009, 18:18
няма лошо да ги има... има мн притеснителни момчета които не биха се решили, но ако извадят късмет с отракано момиче супер ;р
била съм това момиче в моята сегашната връзка, но получих отговор НЕ... но след 2-3 дена той ме потърси и така се почна всичко затова не се решавам повече..

kobrichka
08-01-2009, 18:40
Аз лично никога не предприемам първа нещата. Не мисля, че е нужно да взимам функциите на мъжа. Много по сладко е (поне за мен), когато едно момче първо действа. За мен това аз да тръгна да свалям някой е малко отчаян ход. Не обичам мъжете да мислят, че съм им в кърпа вързана, а ако аз предприема първа нещата точно така излиза.

Assshley
08-01-2009, 19:15
Аз лично никога не предприемам първа нещата. Не мисля, че е нужно да взимам функциите на мъжа. Много по сладко е (поне за мен), когато едно момче първо действа. За мен това аз да тръгна да свалям някой е малко отчаян ход. Не обичам мъжете да мислят, че съм им в кърпа вързана, а ако аз предприема първа нещата точно така излиза.
На същото мнение съм. :)

Jumbie483
08-01-2009, 19:40
Ако много го харесвам ще направя първата крачка..
Но ако не е чак толкова силно чувството към него ще изчакам той да направи нещо..
Попринцип предпочитам момчето да действа първо, но не ми пречи и аз да го направя..

Tomorrowww
08-01-2009, 19:44
не съм тръгнала да се натискам да звъня първа и т.н. .. тва не означава обаче , че никога няма да го извикам аз да излезнем или нещо такова! .. и все пак който иска да ме търси и туй то 8-)

myNameIsImmortal
08-01-2009, 19:52
Ето това се нарича истинско момиче, което не само чака а и действа, което като види, че момчето го е срам/предпочита да изчака и т.н. тя поема инициативата и показва че има чувства, пък след това момчето като е сигурно, че ще му отвърнат на чувствата да действа и да почне с покани за шрещи, излизания, малки подаръчета и т.н. :)

sulley
08-01-2009, 20:16
Аз бих се изкефила на такова момиче,стига да има взаимност,защо да не поеме нещата ? Все пак животът е твърде кратък.. :-o

psychopath
08-02-2009, 05:50
Какво мислите за по - упоритите момичета, така да се каже, които предпочитат да не бездействат и да тръпнат в очакване на "Дали ще се обади днес?", примерно, а да действат те. Смисъл момичето да е "мъжа" във връзката (при положение, че от момчето има откликване)? Не изглежда ли като отчаяно момиче, което търси начини по-често да е с момчето си (след като той не дава мн зор :D ) или напротив - момиче, което знае какво иска и прави това което е нужно за да го постигне? Въобще какво мислите по въпроса? Или момчето е по-срамежливо от момичето и тя е поела инициативата във връзката? 8-)

psychopath
08-02-2009, 05:52
И аз не обичам да съм първа и винаги, когато го правя се проваля всичко.
Пък и момчето е този, който задължително трябва да е първо, неможе всичко ние да правим. :)Задължително? :shock:
Защо така?

psychopath
08-02-2009, 05:54
Ето това се нарича истинско момиче, което не само чака а и действа, което като види, че момчето го е срам/предпочита да изчака и т.н. тя поема инициативата и показва че има чувства, пък след това момчето като е сигурно, че ще му отвърнат на чувствата да действа и да почне с покани за шрещи, излизания, малки подаръчета и т.н. :)Именно.

ПС- съжалявам, че пуснах 3 поста, но не предполагах, че ще има повече от един, а ме домързя да копирам всичко в един пост. 8-)

r3s53c7
08-02-2009, 06:27
Не изобщо не ми се вижда отчаяно даже не знам откъде ти хрумна подобно нещо даже се кефя на такива момичета.Знаят какво искат и си се борят и държат на него ако тези неща според някой тука са жалки предлагам да намери остър ъгъл и да си нацепи много яко главата 8)

Напълно съгласен съм !!! 8) :grin:

em4etyyy
08-02-2009, 07:42
съмнява ме някое момиче да обича да действа 1 но понякога се налага и на мене ми се е налагало и няма нищо лошо в това . такива момичета знаят какво искат и как да го получат :) :) :)

moon_flower
08-02-2009, 08:17
Такива момичета наистина знаят какво искат и правят всичко възможно,за да го получат.И за самото момче е по-добре ако попадне на подобно момиче.Поне ще види дали има чувства към него,а няма да гадае.
А иначе това,че едно момиче проявява инициатива напрекъснато за каквото и да било и се опитва да поддържа връзката не означава,че е "мъжа във връзката".Просто наистина я е грижа.

ice_cream_f
08-02-2009, 08:35
Не обичам да действам аз първа... и не го правя попринцип :lol:

и аз, но понякога почват да ме избиват нерви и едва се сдържам да не го потърся аз :D е, все пак успявам да не го правя, де. аз съм спокоен човек и бързо се успокоявам, не действам под влиянието на емоциите ;д
+1 :)

kroasandvi4
08-02-2009, 09:56
Ако вземете да забравите тъпите социални стереотипи за момент,ще видите,че това е нещо много хубаво и правилно.

valdesbg
08-02-2009, 10:00
Обичам ги тия девойчета :)

Ама трудно се намират :)

buntar90
08-02-2009, 10:56
ми евала на такива момичета :)

KaNiBal
08-02-2009, 11:26
тези, които са попаднали на келеши взимат нещата в свои ръце.. аз не позволявам някой да вземе ролята ми 8)

Sh@d0w
08-02-2009, 11:30
Хубаво е в една връзка и двете страни да поемат инициативата,напук на изградената идея че винаги мъжа трябва да е първи.Аз лично бих се зарадвал ако видя че момичето което харесвам се интересува от мен и го показва ,а не само аз да тичам след нея.

GossipGirl89
08-02-2009, 11:35
Е, чак момичето да е "мъжа" във връзката и да върти всичко - не, защото по този начин момчето ще се чувства безролезно... Но пък е хубаво, когато една мацка знае какво иска и как да го постигне ;)

bissstra
08-02-2009, 14:21
Както виждам, повечето подкрепяте Момичето-инициатива :) И аз съм на това мнение, че идеята, че предимно мъжа трябва да поддържа искрата на любовта 8-) е табу отдавна :)

GotTheLife
08-02-2009, 21:19
ай без тва "мъже" ! защо едно отракано момиче ще се нарече "момиче-мъж" - не всички мъже са такива..

bog4eto
08-02-2009, 23:08
Няма нищо лошо момичетата да са упорити и да знаят какво искат.Но пък мъжа-да си остане мъж все пак,а не няква жалка марионетка на гаджето му.. :? Не знам кво лошо виждат хората в една жена с кариера,преуспяла..трябвал да си стои у тях,да гледа децата,готви и чисти..супер ама супер грешни представи :?

Относно визия-Нямам мъжка визия попринцип,но понеже всички са свикнали да гледат типичната разглезена,напомпана,нагри мирана кифла не ме възприемат нормално.Тъпа работа..а пък ми става тоооолкова лошо,като видя момиче да се оригва,да псува,да пърди и пие(осообено да пие).. :-&

bissstra
08-13-2009, 12:59
Ами добре, щом няма лошо момичето да покаже на 100% какво иска. Какво ще ме посъветвате да направя - излизах с момче един месец, миналата сед спряхме да се виждаме след като се върнах от морето. Докато бях там не ми се обаждаше и аз му звъннах и ми писа че вечерта ще ми се обади, че сега бил зает. Не ми звънна. След няколко дни ми писа смс- пита ме как си изкарвам, отг му. В деня когато се прибирах пак ми писа - пак му върнах отг. НА първата ми вечер след пътуването му звъннах - исках да го видя, но не ми вдигна. Ядосах се и звъннах от тел-а на 1 приятел. Вдигна на непознатия номер ... както и да е, разбрахме се да се чуем по - късно вечерта за да се видим, но той пак не се обади и си казах КРАЙ мамка му :booooomb: И оттогава не го търся, той също не ми звъни. Примирих се, но някак ми липсва, много му се радвах, харесвах го наистина. Знам че ще кажете - Е за 1 мес колко пък може да си се привързала ... Е факт е! Та вашето мнение? Умряла кауза ли е :shock: или да се направя пак на паднала от Марс и да го потърся пак :shock:

Забравих да кажа, че с него се познавахме, бяхме приятели близо година преди да тръгнем, но не сме от 1 компания, смисъл от разл квартали сме...

valdesbg
08-13-2009, 13:03
Същия господин ли е за който ми разправяше, Рени?

Щото ако е същия..аз още тогава ти казах :)

Не пречи да се направиш на паднала от марс, ама смисъл има ли? Ясен е изхода. той пак няма да ти дига и ти пак ще с енервиш.

Каузата е умряла.

И така :)

anonimchetou
08-13-2009, 13:05
Аз лично никога не предприемам първа нещата. Не мисля, че е нужно да взимам функциите на мъжа. Много по сладко е (поне за мен), когато едно момче първо действа. За мен това аз да тръгна да свалям някой е малко отчаян ход. Не обичам мъжете да мислят, че съм им в кърпа вързана, а ако аз предприема първа нещата точно така излиза.
+

bissstra
08-13-2009, 13:05
Не става въпрос за същия :)

valdesbg
08-13-2009, 13:06
Ясно :)

Еми - писах каузата е умряла :)

Ти сърдиш ли ми се още?

ThisIsMe
08-13-2009, 13:08
момичето според мен трябва да си е момиче във връзката,не че тръпна в очакване да ми звънне,просто сам трябва да се досети,наистина да му липсвам.

ShtrudeL
08-13-2009, 13:11
^_^
Аз пък винаги се интересувам от него и го показвам. Просто не мога да му се нарадвам. ^_^ Като с тва гледам да не досаждам много. ^_^

ShtrudeL
08-13-2009, 13:15
момичето според мен трябва да си е момиче във връзката,

Това,че е момиче не означава,че трябва да се прави на интересна и да става всичко като по филмите. ^_^ Казвам го и във връзка с другата тема, в която доста момичета казаха,че се държат недостъпно/по-хладно към гаджетата си. Глупаво е например гаджето ти да ти звъни и да му затвориш,за да се направиш на интересна. Или..ако искаш пък да го чуеш защо ще чакаш той да ти звънне... по някога не разбирам човеците от собствения си пол.

bissstra
08-13-2009, 13:18
Ясно, но може би не виждате този ми пост ... :? -
Ами добре, щом няма лошо момичето да покаже на 100% какво иска. Какво ще ме посъветвате да направя - излизах с момче един месец, миналата сед спряхме да се виждаме след като се върнах от морето. Докато бях там не ми се обаждаше и аз му звъннах и ми писа че вечерта ще ми се обади, че сега бил зает. Не ми звънна. След няколко дни ми писа смс- пита ме как си изкарвам, отг му. В деня когато се прибирах пак ми писа - пак му върнах отг. НА първата ми вечер след пътуването му звъннах - исках да го видя, но не ми вдигна. Ядосах се и звъннах от тел-а на 1 приятел. Вдигна на непознатия номер ... както и да е, разбрахме се да се чуем по - късно вечерта за да се видим, но той пак не се обади и си казах КРАЙ мамка му :booooomb: И оттогава не го търся, той също не ми звъни. Примирих се, но някак ми липсва, много му се радвах, харесвах го наистина. Знам че ще кажете - Е за 1 мес колко пък може да си се привързала ... Е факт е! Та вашето мнение? Умряла кауза ли е :shock: или да се направя пак на паднала от Марс и да го потърся пак :shock:

Забравих да кажа, че с него се познавахме, бяхме приятели близо година преди да тръгнем, но не сме от 1 компания, смисъл от разл квартали сме...

proach
08-13-2009, 14:12
Няма смисъл,той като се прави на интересен ти защо трябва да му "клякаш" ? Аз мисля,че той ако имаше някакъв интерес към теб (дори и да е от по-срамежливите) щеше да ти вдигне :?

Sh@d0w
08-13-2009, 16:25
Няма смисъл,той като се прави на интересен ти защо трябва да му "клякаш" ? Аз мисля,че той ако имаше някакъв интерес към теб (дори и да е от по-срамежливите) щеше да ти вдигне :?

Аз напълно,стопроцентово,неот лъчно те подкрепям и заставам зад теб!

ПП.Д**а още 8 поста трябват до 1000 вече се чудя кви глупости да пиша :shock:

Techy
08-14-2009, 00:28
ми бива аз бих предпочел момиче което .. да ме търси повече отколкото .. да не ми се обади един път ... тва е мн хубаво ама да не се прекалява :DD

Co0kieGirl
08-14-2009, 05:12
Няма никакъв проблем и момичето да прояви малко инициатива.Повечето момичета трепнат до телефона ''Ще ми се обади ли,нямали...?'' ,докато някои направо звънят :)
Ако видя че проявява интерес към мен,но нещо се срамува...ОК :]
И на мен 1 ми се случи(но не за 1 среща,а 2) :D

Sexy_boy_94
08-14-2009, 07:41
Хахахаха все тая :D

marti93
08-14-2009, 08:05
am аз съм от тези момичета ,,каквото искам постигам го ,но ако момчето се отдръпва било от страх ,било от тва че съм прекалено властна укротявам топката.. :smt011 :smt057

sexy_dizzy
08-14-2009, 10:57
Определено вторият вариант, момиче, което знае какво иска и как да го постига .
Разбира се, стига да не прекалява с това...защото с прекаленото правене на"мъж"може да отдръпне момчето! 8)

Whyniser
08-14-2009, 13:21
Ами по принцип хора всякакви има.Самия повод за тази връзка понякога е,примерно жената изкарва повече пари и имам авторитет пред мъжа си по някакъв начин.Няма да пита примерно мъжа си да й даде пари за обувки,а тя ще си земе.Няма да има скандали,че е похарчена заплата на мъжа. :D

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 14:56
ох,аз съм мъжа във връзката ни (ако още същедтвува) и некак не е приятно...Даже е изморително и май не мога повече.Мъже дръжте се като такива!

bissstra
08-14-2009, 15:14
ох,аз съм мъжа във връзката ни (ако още същедтвува) и некак не е приятно...Даже е изморително и май не мога повече.Мъже дръжте се като такива!
Изморително е, нали? А не мислите ли, че щом се е стигнало момичето да подържа повече искрата - че всичко е обречено? Да се остави на течението, да загуби момчето си, колкото и гадно да й е, и това е. Остава й да чака следващия тъпак :-o