PDA

View Full Version : 1000 стипендии класиране 2009/2010



Nepovtorima_93
08-01-2009, 15:16
Здравейте.! На 17 юли излезнаха резултатите от класирането 2009/2010 на проекта 1000 стипендии! :grin: Какво Мислите? Сред Класираните ли сте? Готвите ли се за интервюто? А има ли някой записал с философия,психология и гражданско образование? Нещо повече за въпросите? Много съм притеснена .. :?

Iria
08-02-2009, 20:01
Да. Одобрена съм, кандидатствах с география. Тази година ще бъда 10 клас. :) Мисля да прочета някои неща от учебника, не знам какво ще ме питат.

OODreamy
08-10-2009, 09:19
Да! Но май много късно видях резултатите - т.е. днеска.
Ох, много съм щастлива. :grin:

pifiella
08-10-2009, 11:24
Одобрена съм и аз.Сега ще съм 9 клас- литература.Ако някои е участвал преди да каже как е на интервюто,защото много се притеснявам....

faststep
08-10-2009, 11:34
На интервюто те питат защо си избрал/а определената тема за кандидатстване и за есе. Искат да знаят откъде си научила за конкурса, какво те е накарало да участваш, какво ще правиш с парите...Общо взето е различно при всеки от изпитващите. Само не се притеснявайте и си намерете тихо място за интервюто, че като почнете да питате "Какво?", "Може ли да повторите?", много е вероятно да не ви дадат стипендията.

Да ви питам и аз нещо: На документите за кандидатстването има тема "Езикознание", някой знае ли дали се отнася само за българския(морфеми, части на речта,...) или включва чужди езици, защото никъде не пишеше? :)

AnIcHkAtA
08-10-2009, 12:45
Някой може ли да ми обясни много подробно какво представляват тия стипендии, защото все не съм разбрала?Как се участва, как възнаграждават и т.н.

faststep
08-10-2009, 13:21
Някой може ли да ми обясни много подробно какво представляват тия стипендии, защото все не съм разбрала?Как се участва, как възнаграждават и т.н.
http://www.1000stipendii.org/ :smt006

pifiella
08-13-2009, 09:52
На интервюто те питат защо си избрал/а определената тема за кандидатстване и за есе. Искат да знаят откъде си научила за конкурса, какво те е накарало да участваш, какво ще правиш с парите...Общо взето е различно при всеки от изпитващите. Само не се притеснявайте и си намерете тихо място за интервюто, че като почнете да питате "Какво?", "Може ли да повторите?", много е вероятно да не ви дадат стипендията.

Да ви питам и аз нещо: На документите за кандидатстването има тема "Езикознание", някой знае ли дали се отнася само за българския(морфеми, части на речта,...) или включва чужди езици, защото никъде не пишеше? :)
Здрасти!Аз мисля,че се отнася само за български,защото уча в езикова и едни от моя клас искаха да кандидатстват с анг. и класната каза,че не може.......но като се замисля,четох една тема ,в която момиче беше написало,че е участвала с английски и са я одобрили.

Nepovtorima_93
08-24-2009, 12:10
о не съм много сигурна аз първоначално исках да запиша езикознание и учителят ми по немски език каза че за да запиша ще бъде свързано и с друг език.. не съм много сигурна дали наистина ще бъде така..ще видим..Успех на интервюто..! Ако някой има желание да си пишем по подробно относно проекта да ми пише Лс Ще сменим скайп.. и Готово! Ае чакам ви ..че мн съм притеснена :oops:

Sparkle_diamond
09-12-2009, 15:02
И аз съм одобрена и вече взех да се панирвам :D 8-)
Между другото и аз съм с география :)

ThedramaQueen
09-12-2009, 15:13
а тази година ще има ли пак защото аз късно разбрах за конкурса и не кандидатствах :)

MimmZzZchYyY
09-13-2009, 08:56
а тази година ще има ли пак защото аз късно разбрах за конкурса и не кандидатствах :)
би трябвало да има
по темата:участвах с литература, но не съм одобрена.. 8-)

Nepovtorima_93
09-13-2009, 09:10
а на някой званяха ли вече? :?

oziris
09-13-2009, 17:07
Какво Мислите? Мисля, че конкурса е достатъчно реномиран, за да може всеки един нормален ученик да участва в него, защото дори и само с участието си, печели достатъчно.
Сред Класираните ли сте? Да.
Готвите ли се за интервюто? Предполагам.
А има ли някой записал с философия,психология и гражданско образование? Незнам, но аз в интерес на истината се колебах доста. И все пак избрах да кандидатствам с литература.
Нещо повече за въпросите? До колкото ми е известно, ще трябва да говорим за себе си, за да може да ни опознаят добре и да се уверят, че сами сме си написали есето.

propusk
10-03-2009, 13:11
Класирана съм, но все още не са ми се обадили :shock: :o

Nepovtorima_93
10-03-2009, 19:50
Класирана съм, но все още не са ми се обадили :shock: :o

на мен също..с какъв предмет кандидатства? :)

Jessie
10-04-2009, 00:44
Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц... :x :x :x :x

oziris
10-04-2009, 10:59
Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц... :x :x :x :x

Ай, стига пиленце... ама хората не ти гледат само есето, а и оценките, наградите, препоръките и прочие... И от къде пък знаеш, че другите есета са по-слаби от твоето, нима си ги чела?!

propusk
10-04-2009, 12:55
Класирана съм, но все още не са ми се обадили :shock: :o

на мен също..с какъв предмет кандидатства? :)

с театрално и филмово изкуство :D ...

propusk
10-04-2009, 12:58
Уф, навсяйъде все за тозо конкурс се говори.. Ай стига вече де... Кандидатсвтах с литература и кво... ЙОК! Не ме одобриха.. А пък къде-къде по-лоши есета от моето имаше, и са одобрени... Тцтцтцтц... :x :x :x :x

Ай, стига пиленце... ама хората не ти гледат само есето, а и оценките, наградите, препоръките и прочие... И от къде пък знаеш, че другите есета са по-слаби от твоето, нима си ги чела?!

хаха, наистина, едва ли си прочела N хиляди есета :) ние не сме ти виновни, че не са те одобрили, не е и болка за умиране, ще ти провърви в нещо друго ;) В пълното си право сме да обсъждаме конкурса, какво `стига` ...

Nepovtorima_93
10-04-2009, 15:40
ами трябваше с литература, но бях объркала и съм с театрално и филмово изкуство :D ...[/quote]

Притеснено ми е защо не се обаждат...а всъщност има още 2 седмици до 15 окт.

Sparkle_diamond
10-04-2009, 17:18
ами трябваше с литература, но бях объркала и съм с театрално и филмово изкуство :D ...

Притеснено ми е защо не се обаждат...а всъщност има още 2 седмици до 15 окт.[/quote]
Спокойно и аз бях така!Не се притеснявай ни най-малко! :-) Пък и те ще закъснеят с резултатите малко.Към края на месеца май ще излязат. :oops:

sauron
10-05-2009, 08:14
Ми то и така е и написано-
30 октомври 2009 г. – обявяване на стипендиантите на проект "1000 стипендии" 2009/2010 г. :-P

propusk
10-05-2009, 14:32
да и аз това се чудех дали не са ме забравили, щото крайния срок наближава :D

Sparkle_diamond
10-10-2009, 10:37
Ми то и така е и написано-
30 октомври 2009 г. – обявяване на стипендиантите на проект "1000 стипендии" 2009/2010 г. :-P
ами преди не беше ли друг до 15 май пишеше?? :oops:

Bellla
10-10-2009, 11:16
На мен вчера са ми звънели,ама ме е нямало... Жената казала на мама,че ще ми се обадят в понеделник да се разберем ;d Да ви кажа може и по училища да карат,защото с един от моя клас ни се обадиха през 2 дена :D Не мога да хвана логика някаква в каква последователност звънят,но може и да има :) Всъщност не вярвам да няма :D Това са 1000 и отгоре човека,все някаква организация би трябвало да си имат :D И така,чакаме понеделник ;d

Nepovtorima_93
10-15-2009, 12:35
Как минаха Интервютата ви?Моето беше преди 10 мин..и бях мн притеснена..

SorrowEyes
10-16-2009, 21:27
Мен ме интервюираха преди доста време и мисля, че не се представих добре, струва ми се, че не ме харесаха, но здраве да е :)
Успех на всички ! :)

Bellla
10-17-2009, 13:07
Мен ме интервюираха преди доста време и мисля, че не се представих добре, струва ми се, че не ме харесаха, но здраве да е :)
Успех на всички ! :)

И аз така.Моето беше вчера.