PDA

View Full Version : Секс без презерватив



gren
08-01-2009, 15:45
Добър ден,
искам да попитам как бихте реагирали ако неможехте да правите секс С презерватив.Аз имам приятелка от доста време и го рпавим без презерватив, но при една евентуална раздяла с нея аз немога да си легна с друго момиче (понеже е твъре неразумно да го правиш без презерватив с непозната или малко позната).Искам да попитам за мнения или съвети както искате го наречете :) .Сигурно ще се зачудите защо немога без- малко след слагането на презерватива се образува вакуум м/у пениса ми и презерватива и следователно ми пада.

Ilikeliljon
08-01-2009, 15:57
Мой човек, може да те обидя, ама това звучи като оправдание. Какъв вакум, какви пет лева. Сигурен ли си, че си слагаш правилно презерватива и защо ти спада? Какво общо има това с вакума? :-o :-o

gren
08-01-2009, 16:09
Преди известно време ми направиха операция защото гема ми беше къс и се конслултирах с лекаря след като почна да става така и той потвърди, че това е вакуум.Може и да се получава понеже не го слагам правилно...нз.Но замисли се какво означава вакуум и ще разбереш че неможе да не ми падне като се образува . :)

experiment_m
08-01-2009, 16:09
Ами не късай с гаджето. :grin:
Купи си по-голям размер презервативи и по-скъпи така, че да имат някаква промазка.

Ilikeliljon
08-01-2009, 16:11
Хм, целта на презерватива е да няма вакум в него, защото, ако има въздух (тоест липса на вакум), силата с която излиза спермата ще разкъса презерватива, защото ще нагнети въздуха, който от своя страна ще разкъса презерватива, демек ще се получи като ударна вълна. Може и аз да бъркам в разсъжденията си, но все пак мисля че е така :-o :-o :) :)

Marrisa
08-01-2009, 16:13
може би ти е прекалено малък пишока :oops:

experiment_m
08-01-2009, 16:19
Хм, целта на презерватива е да няма вакум в него, защото, ако има въздух (тоест липса на вакум), силата с която излиза спермата ще разкъса презерватива, :)
По-скоро идеята е да няма въздух в презерватива на главичката, защото при движение напред-назад, когато правите секс, кондома ще се подгъва многократно, което може да доведе до скъсването му. Не вярвам, че спермата излиза чак под толкова голямо налягане, че да може да скъса гумата.

gren
08-01-2009, 16:20
Абе няма значение пада ми в 90% от случаите.Но наистина бях взел веднъж по-големи презервативи от стандартните (Contex XXl ) и нестана така, но съм обиколил над 20-30 аптеки и поне 5 сексшопа, но немога да намеря пак такива или някакви, но просто да са по-големи (от Варна съм ако някой може да каже къде мога да намеря по-големи презервативи ще му бъда благодарен) :)

Nail
08-01-2009, 16:20
Свещички, спермициди, женски презервативи, хормонални контрацептиви, диафрагми,цервикални шапки, спирали.
За жалост, повечето от тези изискват поставяне и изваждане от гинеколог.
Спермицидите са най - удобни, но също трябва да се ползват внимателно.

Ilikeliljon
08-01-2009, 16:28
Хм, целта на презерватива е да няма вакум в него, защото, ако има въздух (тоест липса на вакум), силата с която излиза спермата ще разкъса презерватива, :)
По-скоро идеята е да няма въздух в презерватива на главичката, защото при движение напред-назад, когато правите секс, кондома ще се подгъва многократно, което може да доведе до скъсването му. Не вярвам, че спермата излиза чак под толкова голямо налягане, че да може да скъса гумата.

Ами аз точно това разбирам под вакум, да няма въздух. Иначе силата на излизане на спермата е голяма, колко голяма, вече не мога да кажа :)

ragi
08-01-2009, 17:03
Добър ден,
искам да попитам как бихте реагирали ако неможехте да правите секс С презерватив.Аз имам приятелка от доста време и го рпавим без презерватив, но при една евентуална раздяла с нея аз немога да си легна с друго момиче (понеже е твъре неразумно да го правиш без презерватив с непозната или малко позната).Искам да попитам за мнения или съвети както искате го наречете :) .Сигурно ще се зачудите защо немога без- малко след слагането на презерватива се образува вакуум м/у пениса ми и презерватива и следователно ми пада.

Какво мислиш за секс без предпазни средства? (http://kakvomislish.com/za-sex-bez-predpazni-sredstva.htm)

gren
08-01-2009, 17:07
Ами наистина съм против!И мисля, че небих правил секс без презерватив, но от друга страна си рпедставям ситуацията в която няколко пати съм пробвал с презерватив и нестава...и сигорно ще го направя и без...нз :( .Колкото повече се замислям толкова повече се изнервам и ми става гадно!

sladkata_bebz
08-01-2009, 17:15
В презерватива не трябва да има въздух иначе ще се спука и става гаф.Може би ти е паднал веднъж(поради друга причина)и сега всичко е на психическа основа.

BePoHuKa
08-01-2009, 21:01
Пробвайте с други предпазни средства.. мъжкият презерватив не е единствения начин. Има и женски,но той трябва да се постави от лекар. Проучи въпроса ;)

uNvaLuabL3
08-01-2009, 22:12
В презерватива не трябва да има въздух иначе ще се спука и става гаф.Може би ти е паднал веднъж(поради друга причина)и сега всичко е на психическа основа.
и аз така мисля :)

Made_of_Pain
08-01-2009, 22:18
Дифекцияяяяя!