PDA

View Full Version : Ела и кажи какво мислиш за България



ragi
08-01-2009, 18:16
Какво мислиш за България (http://kakvomislish.com/za-bulgaria.htm)

RaZzer
08-01-2009, 20:47
Прекрасна страна, посрана държава...

aloveyou
08-02-2009, 10:49
Прекрасна страна, посрана държава...

+1..Да,има прекрасна природа,прекрасна страна е-обаче наистина е малко посрана държава

playerman
08-28-2009, 06:12
RaZzer написа:
Прекрасна страна, посрана държава...


+1..Да,има прекрасна природа,прекрасна страна е-обаче наистина е малко посрана държава

LuxurySk0B
10-18-2009, 07:27
Каква природа бе хора сравнете брой турсисти например в Гърция , където съм по-запознат там годишно ходят 7 мил. туристи . Това е колкото 1 България , а при нас самите Българи ходят по различни държави , защото нашето море е занимарено . Защо тогава хиляди българи отиват в Турция , Испания , Гърция и тн , а не ходят по нашето Черно море?

ZipFail
10-19-2009, 03:26
Тази година в България туристите са били повече от Гърция, малоумнико ^ :lol:

LuxurySk0B
10-19-2009, 11:12
ХАХАХАХАХАХА били повече от на Гърция хахахахахахахахахахахаха нененененен хахаха :grin: :grin: :grin: :D :lol: :lol: :lol:

Pwnmaster
10-19-2009, 16:20
Прекрасна страна, посрана държава...

BePoHuKa
10-21-2009, 02:28
Тази година в България туристите са били повече от Гърция, малоумнико ^ :lol:Не съм сигурна как по-точно някой ще го изчисли това, но факта, че има турсити ме радва порпинцип. Аз съм от Варна и знам, че лятото бъка от руснаци и германци.. не е като да ги няма. :)

moneycomeme
10-22-2009, 19:52
Красива държава,с потенциален,изстрадал и озлобен народ.Кофти политика.Още по-кофти е 4е нищо не правим,за да променим положението.Не обичам голите приказки,а всички(вкл. аз) говорим...и нищо не предприемаме да си помогнем...

starx12
06-25-2011, 14:23
Както казаха хубава държава посрана държава! : ))

starx12
06-26-2011, 10:35
ИСКАХ ДА КАЖА ХУБАВА СТРАНА ПРОСРАНА ДЪРЖАВА :D :D

NessieCCB
06-26-2011, 14:00
Каква природа бе хора сравнете брой турсисти например в Гърция , където съм по-запознат там годишно ходят 7 мил. туристи . Това е колкото 1 България , а при нас самите Българи ходят по различни държави , защото нашето море е занимарено . Защо тогава хиляди българи отиват в Турция , Испания , Гърция и тн , а не ходят по нашето Черно море?

Не мога да се съглася, че държавата ни няма хубава природа, ако това имаш предвид.Толкова малка страна като нашата, а си имаме всичко0-планини, море, полета.Едни от най-добрите продукти за ядене виреят точно в България, жалкото е, че ние си похабяваме цялата красота на държавата.
С едно обаче съм съгласна - морето ни наистина е занемарено, но проблема не идва от природата, а отново от нас, хората.Ако не бяхме ние да го замърсяваме всичко щеше да е чудесно.Плажовете ни са наистина хубави, но ние ги рушим и бетонираме с хотели, магазини ресторанти и т.н.

3oPuTy
06-30-2011, 16:09
Каква природа бе хора сравнете брой турсисти например в Гърция , където съм по-запознат там годишно ходят 7 мил. туристи . Това е колкото 1 България , а при нас самите Българи ходят по различни държави , защото нашето море е занимарено . Защо тогава хиляди българи отиват в Турция , Испания , Гърция и тн , а не ходят по нашето Черно море?
То по тая логика,защо туристите ходят в Гърция,а не си стоят в техните държави ... Е*ах ти логиката ...
А и един въпрос - наистина ли си толкова тъп?!Нашето море било занемарено?! :razz: От кога Черно море е само наше и от кога цялата ПРИРОДА на България е просто една плажна ивица и вода?!
Чувал ли си за Рилските езера,за пещерите ни,за Белоградчишките скали,за Крушунските водопади,за резервата Сребърна,и т.н.,и т.н.,и т.н. ... Това,че в България идвали по-малко туристи (между другото няма да е зле да разбереш значението на думата турист преди да тръгваш да обясняваш как българите не харесвали природата ни и ходели в чужбина на почивка) НЕ ОЗНАЧАВА,че природата не е хубава ...


По темата:Мисля,че България е едно прекрасно и красиво място.Красива природа,интересни забележителности,но за съжаление е пълно с алчни хора,които само гледат как да си пълнят джобовете ... Обещават промени,но бъдат ли избрани забравят всичко казано и гледат само как да изсмучат повече пари :?

nedovolnata
07-15-2011, 16:43
Чудесна страна, пълна със зеленина......обикновенно така се описва. Само че в България нямаме шанс за бъдеще, разберете го. Колкото и да се опитваме България вече не е за българите. Ако си турчин, чужденец, ром....тя ще ти предложи много възможности. Но ако си българин ще те смаже. :o :oops:

Noja
10-28-2011, 22:37
СТАРА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ е била велика държава, родина, отечество, майка, България днес е един срам благодарение на нас гражданите и цветущите ни политици. Много болна тема. :(

james95
10-31-2011, 14:59
Съгласен съм с Noja :)