PDA

View Full Version : хора спешен съвет ми трябва



momi4e_bez_du6a
08-01-2009, 22:05
така зн харесвам си едно момче от моята компания и той разбра и така стана че се целунахме като ме изпращаше и след около 1-2 часа излязохме само двамата и пак се целувки ала бала.. и след като се прибрахме момчето каза че иска да ми каже нещо и аз к и той каза че си пада женкар ,не иска да ме прецаква не му пречи да сме заеедно просто на него неможело да се разчита и после да не ми е гадно и да не си разваляме отношенията и аз да прецена какво правим... а само да отбележа аз се на женкари попадам и та са трябва да реша забравяме станалото или се хваштаме и чакаме той да се издъни.. мс на всички които ще прочетат темата и надявам се да дадете съвет ... а аз честно казано нз кво искам не ми пречи да се прецакам пак но се пак искам мнение

eminemfenka
08-01-2009, 22:11
Преди няколко дни имах забивка с бившото... знаех го,че е женкар,но благодарение на съфоромниците се осъзнах :) // не се прецаквай няма смисъл.. ти ще си наранената в случая,когато се издъни..

lastdaywithme
08-01-2009, 22:13
Виж... Незнам защо ти го е казал!

Вариянт N1: Не иска да бъде с теб и ти го казва за да се откажеш!
Вариянт N2: Просто му симпатизираш адски много и не иска да те нарани, затова те предупреждава.

Не виждам смисъла само в това да се прецакваш- не е само той. Защо просто не намериш момчето, което може да ти предложи всичко. Да ти сваля звезди, да пише песни за теб...? Защо не се опиташ да намериш истинската любов, а ще си губиш времето с безрасъден тъпанар, който неможе да си държи езика в устата и пишката в гащите?

Ilikeliljon
08-01-2009, 22:14
Ами от това, което казваш изглежда да е бил честен, но все пак аз не виждам смисъл. Ако си имаш модел да търсиш само женкари без да го знаеш, то това момче само потвърждава този модел. Няма смисъл според мен, по-добре не се занимавай с него. :) :)

0nem0retIme
08-01-2009, 22:27
Ако искаш връзка за бройката или връзка без чувства,то това е момчето..
Ако търсиш връзка,в която всеки ден да разбираш с коя е бил снощи и как ти е направил мръсно с нея,да плачеш,да се тормозиш,заради кръшканията му и да се чувстваш ненужна и лъгана,и какво ли още не,това пак е момчето за теб! :)
Ако търсиш връзка,в която да се чувстваш щастлива,обичана и единствена за едно момче,не се занимавай с него и търси това момче,с което ще се чувстваш така,както вече споменах по-горе.. :)
Просто търси това,от което сърцето ти има нужда! :P

Marrisa
08-01-2009, 22:46
може би просто се прави на некафф 8) наиграй го ти :wink:

Priceless
08-01-2009, 22:46
Ако искаш да си мазохистка - давай, бъди с него. Наранявай се сама ..

Faces
08-01-2009, 22:53
Хахахаха тая тема ме развесели истински хахаха на колко си 12-13 :razz: :razz: :razz: момчето си е изплело добре мрежата признавам го казал ти го е не директно ще те прая каквото си искам докато ми писнеш после next смятай колко ти е акъла щом изобщо се чудиш :?

Hilary_
08-01-2009, 22:53
Момчето ти е казало да не разчиташ на него .. но пък от друга страна кой знае .. и във всеки женкар бие сърце .. ако ме разбираш .. ноо ако се захванеш да събудиш някакво "чувство" в него ще ти е много трудно .. :-o избирай сама ..

Kukumqvka
08-02-2009, 00:10
Не знаеш к'во ще бъде с него до като не опиташ .. :-|

Риск печели,риск губи ! :smt011

кво като е женкар ? Не се знае,знае ли се :)

heiress
08-02-2009, 00:20
Колко пари ще получа, ако ви уцеля възрастовата група?
Не, сега сериозно. Ако ти харесва момчето- давай смело, ако не майната му. Недей да се замисляш толкова.

RaZzer
08-02-2009, 11:35
Щом ти го е казал това, значи му е все едно дали ще е с теб... едва ли искаш такъв човек до себе си? :?

Sh@d0w
08-02-2009, 11:41
Първо си изясни какво искаш ти-сериозна връзка или просто свалка.След като си отговориш на този въпрос ще знаеш какво да правиш.Дори да го харесваш ако знаеш че той не е със теб защото те харесва,а просто защото си му поредната бройка не си заслужава. ;)

SunnyTime
08-02-2009, 12:01
Зарежи го после да не страдаш

VerryBerry
08-02-2009, 12:35
Въобще не се и занимавай-той сам те е предупредил.Ако пък искаш-рискувай :roll:

haritov
08-02-2009, 12:59
поне е бил честен с теб

mOBSCENE
08-03-2009, 12:03
Ах..ами и моя е `женкар` ..`плейбой` агрр ..
Ама вече 7-8 месец сме заедно.Хлътнал е ;д
намери си майстора. 8)
Не се знае как ще се развият нещата.Очаквай неочакваното.
Пусни се по течението. :-o