PDA

View Full Version : Много съм объркана..



Ypotrebena
08-01-2009, 22:05
От почти 2 години си имах приятел.Разделихме се преди 2-3 седмици,защото се бяхме наранявали много и всичко се събираше.Аз много го обичам,но ние много късахме и се събирахме.За тези 2 години се е случвало 4-5 пъти след като скъсаме да бъда с друго момче само за вечерта.С първия ми,не изпитвам нищо към това момче абсолютно нищо.Снощи бяхме на купон заедно и пак спах с него.Но ми е гадно за бившия не искам да се оправят нещата между мен и бившия.Но немога да си помисля как ще бъда с друг.Не за секса а за нещата които правехме заедно за това как се лигавехме страх ме е и не мисля,че друго момче би ме търпяло толкова лигава.Просто много му се лигавех на него и винаги бяхме много мили и романтични един с друг,но се разделихме и ми е много гадно и не мисля,че ще мога да бъда с друг.Страх ме е да си позволя пак да се влюбя толкова много а и не знам как ще свикна без моето момче.Не съм на 13-14 години на 18 съм и не съм някаква лигла и празноглава просто така се случи и се обърках много.

Ilikeliljon
08-01-2009, 22:17
Според мен изживяваш нещо старо и се притесняваш какво ще е с друг. Успокой се и аз в момента преминавам през това и знам че е трудно, но ще премине. Не отивай с нагласа, какво ще е, ако се лигавя пред някой друг. Разглеждай хората по единично, а не заедно. Не сравнявай, това е най-грешното. Просто оценявай всеки индивидуално и ще намериш това, което искаш, просто не се придържай към някакви норми, а усещай нещата. :) :)

lastdaywithme
08-01-2009, 22:22
Ясно е, че няма да стае от само себ си... Все пак ясно е, че сте били заедно 2-3 години, за да го забравиш се иска време ... Повярвай няма да го забравиш като си легнеш ако ще и с първия срещнат... Все пак "бившия" ти си е твоето момченце, което винаги е изпълнявало желанията и винаги е бил с теб в трудните моменти- той е първата ти истинска и голяма любов... Колкото и да се мъчиш той винаги ще се намира в частичка от твоето сърце! А като за начало да не ти е толкова гадно... Гледай, да не оставаш сама- Излизай с приятелки и приятели, забавлявай се и гледай да си сама възможно най- малко от времето си за да не мислиш за него и просто се опитвай да збягваш нещата, които сте правили заедно! Така бих постъпила аз!

0nem0retIme
08-01-2009, 22:34
Ако нямаш чувства вече,се чувстваш така само защото си свикнала...2 години са доста и по навик си свикнала да правиш всичко единствено с него..
Ще ти трябва време да отвикнеш без него и постепенно да се влюбиш в някой друг... :)

Priceless
08-01-2009, 22:39
Еми миличка, не можеш цял живот да стоиш в оковите на миналото. Просто трябва да се освободиш от тях и да приемеш че с него или без него живота продължава. Не се знае - някой ден ше намериш момчето, което ще го замести както трябва и ще ти помогне да преодолееш болката от изгубеното :)

Faces
08-01-2009, 22:41
Евала че си легнала с първия който ти е попаднал точно така се прави да знайш =D> =D> =D> :?

Ypotrebena
08-01-2009, 23:01
Да,но ми е гадно има момчета с които мога да бъда.Но ми е гадно,защото ми е навик да се държа така да говора например "миличък,бебо,бебешко,зайче и т.н" да се лигава супер много с момчето и да съм супер мила.А не знам как ще го приеме момчето,защото това е първото момче с което се държа така.Преди въобще не бях такава,нямаше важно момче за мен,държах се като някаква курва не бях но така се държах ходех с кой ли не и т.н.Това беше и една от причините да се разделим той все си мислеше,че още съм същата и се зарибявам със всеки.Не знам дали го обичам още или е навик най-вероятно е навик,но дори в секса не мога да права това което с него.Освен с това момче с което се виждах няколко пъти,но към него не изпитвам нищо и никога не съм просто той е пълния женкар,не ходи с момичетата за сериозно.Аз искам сериозна връзка и всичко да е хубаво както с моето момче.А той каза,че иска да си е свободен,че е в такава възраст да е с много,а не само с нея и че е станал не сериозен,по времето когато не бяхме заедно това бяха 1-2 месеца бяхме скъсали,но се събрахме и той се бил променил.Това,че съм спала с друго момче сега беше защото не можех беше ми гадно исках да се почувствам искана,а това момче знае как да го направи ;( :( :(

Hilary_
08-01-2009, 23:17
Ако го обичаше толкова надали щеше да спиш с друг .. до колкото аз разбрах .. :-o

А за страха от влюбването .. то не пита .. :? :?

Kukumqvka
08-02-2009, 00:07
Щеш не щеш .. тряа продължиш напред дет се вика
Ама всичко с времето си ! :)

heiress
08-02-2009, 00:24
Разбирам те. Виж сега.. много хора след раздяла ги избива на курвалък, така че за това не се тревожи- не си единствена. Но това, което искам да ти кажа е, че трябва много добре да си помислиш дали празнотата, която усещаш след раздялата не се дължи на това, че ти малко или много си свикнала с присъствието на този човек. Може да ти е трудно просто защото си свикнала с него. Не е необходимо да е любов. Аз мисля, че ти трябва почивка, за да можеш да си наясно с чувствата си. Ако в крайна сметка наистина е любов- ок, бори се. Но много честно бъркаме липсата на даден човек с любов, а тя в крайна сметка се оказва просто навик, с който ни е трудно да се преборим. Пожелавам ти успех и наистина- по- добре си почини малко.

mirinda1
08-02-2009, 07:12
Щеш не щеш .. тряа продължиш напред дет се вика
Ама всичко с времето си ! :)

Даам .. :-) :razz:

YourPoison
08-02-2009, 07:32
Евала че си легнала с първия който ти е попаднал точно така се прави да знайш =D> =D> =D> :?
да..да то е много похвално това.. и изобщо не е правилно..ако си го обичала наистина нямаще да лягаш с първия ..

fire_cat
08-02-2009, 07:37
Разбирам, че с него се чувстваш много добре, но има още много момчета, които могат да те направят щастлива. Открий някое от тях.

RaZzer
08-02-2009, 11:47
Евала че си легнала с първия който ти е попаднал точно така се прави да знайш =D> =D> =D> :?
да..да то е много похвално това.. и изобщо не е правилно..ако си го обичала наистина нямаще да лягаш с първия ..

+1

Sh@d0w
08-02-2009, 11:53
Оф айде флеймърите се обадиха в темата..курва била...глупости.Просто са скъсали,и както знаем всеки човек си има нужди.Какви сте вие да я съдите каква е ?Аман от хейтъри :shock:

Към авторката на темата:Често във връзките се случват тези работи да се карате и да се събирате.Разбирам те напълно какви чувства имаш към него.Послушай съвета ми-седнете и поговорете сериозно относно връзката ви-какво искате да се промени така че да не се карате,да бъдете щастливи и какво имате да доизглаждате.Смятам че за 2 годишна връзка това няма да е трудно. ;)

GossipGirl89
08-02-2009, 12:07
Абе само аз ли смятам, че тя сама донякъде си е виновна ? :shock:
Казва, че е спала с други момчета в моментите на раздяла с гаджето й - това си е един вид измяна. Не е изневяра в буквалния смисъл, но да казваш на някого, че го обичаш и в следващия момент да отидеш и да си легнеш с друг... Супер гадно е :? Аз съм била жертва (ако може да се нарече така) на подобно нещо и мога да ви кажа, че чувството е ужасно... просто губиш доверие в човека отсреща. Може би и точно това е причината за раздялата им. А пък и авторката казва, че той мисли, че тя все още прави такива неща каквито е правила преди - това, че е спала с други момчета в момент на скарване и лека раздяла, според мен още повече го е накарало да се замисли... Така че за мен тя сама си е виновна донякъде. Иначе за влюбването - трудно е в началото да свикнеш с мисълта, че вече няма да си с него, но с времето нещата се нареждат... И все пак - няма ли никакъв начин да оправите нещата ? Не можеш ли да спреш да ги правиш тия работи и да се опиташ да си го върнеш ?

Sh@d0w
08-02-2009, 12:15
...

Хубаво успя да ме разколебаеш от предишния ми пост...но има 1 но-авторката не споменава каква е точната причина да скъсат така че отново се връщаме в началото на моя пост.Ако обаче приемем че са скъсали защото тя е спала с друг тогава нещата стават съвсем други.Но не ми се вярва защото тя е написала че след като са късали си е лягала с момче а не повреме на връзката.Това че още мисли за него доказва колко много го обича и че неможе да го забрави.И сега ако някой се опита да ме обори с изрази от рода на "е щом го обича що си ляга с други",с риск да се повторя-човек си има своите нужди и понякога не успява да ги контролира.Самата тя казва че не е изпитала нищо така че...

Ypotrebena
08-02-2009, 13:04
Ами не няма абсолютно никакъв шанс да се съберем.Скъсахме защото просто вече не иска да ходим и поча да обвинява мен.Но снощи излязохме и той ми каза,че съжалява но вече не е сериозен както беше преди и така.А аз наистина го обичам и другото момче не значи абсолютно нищо аз с другия дори не си говора аз само му звъня и той идва и отиваме някъде и до там.А моето момче е станал много повърхностен,но той е и по-малък от мен 1 година и беше някакъв супер малкия мизерник,аз му показах как да се облича,как да се държи и т.н а сега ми се прави на големия playboy,но нищо лошото е че когато сме ходели в началото на връзката ни първите 3-4 месеца за мен той не значеше нищо,поредния но той беше много влюбен и аз много го наранявах тогава и сега той наранява мен.Зарязва ме връща се кара ме да се влюбя много и пак си тръгва а аз седа и го чакам. :(:(

Riot
08-02-2009, 13:06
Обичаш да изкурвяваш.

haritov
08-02-2009, 13:09
и ти ли така гледай да не мислиш много за това че ще ти се отрази на

бъдещата връзка

Sh@d0w
08-02-2009, 13:14
Хм наистина май и ти не знаеш какво точно желаеш?Отначало си го наранявала-защо?Или може би чувствата са дошли после?Наистина незнам какво да ти кажа,но ако мислиш че ще бъдеш повече наранена отколкото да се бориш за него по-добре се откажи.Няма смисъл взаимно да се наранявате.Всъщност защо просто не проведете с него един последен разговор и му кажи всичко в прав текст-че го обичаш,че ти е писнало да те наранява и въобще на какъв се прави пред теб.Но ако се решиш на тази стъпка трябва да си сигурна и да си готова да бъдеш само с него.Щом искаш уважение и разбиране от другата страна трябва и ти да си готова да го дадеш.No more sex with bad boys ако ме разбираш ;)

Ypotrebena
08-02-2009, 13:43
Наранявах го това беше преди почти 2 години не го познавах и не отразявах момчетата.После дойдоха чувствата и не го наранявах,но той все говореше и все още го прави,че не може да ми прости всичко което съм му причинила.Аз не мисля,че е толкова много,но явно за него е.Няма за какво да се боря той иска да си играе с мен както аз съм си била играела и някакви такива.Просто искам да мога да бъда с друго момче ама не се получава все ще е някой повърхностен.. и никой не е по-добър от него. :(

RaZzer
08-02-2009, 16:10
Тва вече избива малко на детинщина... Отмъщения и подобни :?

Ако толкова твърдо си решила, че няма да си с него, просто давай напред... не може никой от нас да ти помогне да си го избиеш от главата - някой ден просто ще срещнеш друг, който ще ти я завърти... :)

Marrisa
08-02-2009, 16:56
продължавай напред,можеш и без него :grin: ще си лигавиш със следвашияя :P

Sh@d0w
08-03-2009, 04:50
продължавай напред,можеш и без него :grin: ще си лигавиш със следвашияя :P

Страхотна логика,страхотна логика

http://img17.imageshack.us/img17/2501/ra4kovf.gif

sladkotykate
08-03-2009, 10:40
за момента недей да бъдеш с никого.бъди сама за известно време

Xitap
08-03-2009, 10:54
Авторке... радвай се, че не си отнесла боя... че с тоя тип поведение и в болница се влиза... аз няма да те съдя, нито пък ще те упреквам. Не само, че не трябва да си с въпросното момче, а и трябва да го забравиш. Иначе само ще деградирате отношенията си. Не може вече да има градивно при вас. Давай напред и нагоре. А и не се чуди... всичко, което си го научила, което си му дала (добро и лошо) се връща във връзките. Който мачка - след това бива мачкан... винаги е така. Той е това, което си ти, пречупено в криво огледало. Аз затова и не искам никоя моя приятелка да се променя. Ако тя реши - добре, но аз никога не искам да променям хората!

YourPoison
08-03-2009, 11:58
продължавай напред,можеш и без него :grin: ще си лигавиш със следвашияя :P

Страхотна логика,страхотна логика

http://img17.imageshack.us/img17/2501/ra4kovf.gif
да .. просто невероятна