PDA

View Full Version : За свалките м/у момичета и момчета



_sladyrche_
08-02-2009, 10:35
Момчета какво трябва да направи едно момиче, за да ви се хареса и да ви впечатли? Момичета същото се отнася и за вас !? :) :) Извинявам се предварително, ако има такава тема :oops: :)

kroasandvi4
08-02-2009, 10:38
Да умее да слуша. Да пуска умерено базици; да не се държи тъпо и прекомерно емоционално и все едно животът й се базира върху самочувствието й.

Също е много хубаво да се държи мило. Но като цяло е важно да е уникалнодържаща се и да си говори човек с нея като с разумен човек.

Sh@d0w
08-02-2009, 10:51
Да е красива,мила,чаровна,да бъде естествена а не позьорка,нито пък да е някоя от нафуканите днешни тийнейджърки с заглавия на скайпа от типа на "Тфойта КурВаааАааа" или пък "СлАдКъ ПрИнЦеСкЪ" /facepalm Това е напърво време което лично мен ме впечатлява или дразни.

buntar90
08-02-2009, 10:52
ми да може да се говори с нея (сиреч да нее тъпа като пън), не е нужно да е 1-вата красавица, ама да не е и някво плашило ест (сми всяко момиче е красиво стига да си знае добрите черти а не някоя 100кг да си сложи супер къса пола и тясни дрехи), и да не е от кучешкият контингент :D

beliqsmok
08-02-2009, 10:56
Еми за да впечатли едно моче , едно момиче трябва на първо място да се държи естествено , да има чуство за хумор , да не е от тъпите кифли (както каза Sh@d0w) , да не влиза в ролята на друга ии да се държи прилично :)

buntar90
08-02-2009, 10:58
Еми за да впечатли едно моче , едно момиче трябва на първо място да се държи естествено , да има чуство за хумор , да не е от тъпите кифли (както каза Sh@d0w) , да не влиза в ролята на друга ии да се държи прилично :)
а да забравих за приличното държание
веднъж на 1ва среща момичето кат почна да псува направо не знаех къде да се скрия от срам :D

_sladyrche_
08-02-2009, 11:05
и за мен има голямо значени държанието. мразя момчета които се правят на гъзари, а са някакви пълни идиоти :( мразя когато първо са адски мили, а след това пред приятели са ужас :( обичам момчето да е естествено, мило и да не е досаден. например когато му кажеш, че не ти допада той да продължава да си знае своето :x и за жалост рядко се намират добри и приятни за разговор момчета :( :)

buntar90
08-02-2009, 11:09
бе за разговор аз явно съм добър и момичетата все ми искат съвети отностно някой идиот дет е пълен кретен
е аз не съм кретен и за тва съм си сам сиг нз просто сиг очаквам момичетата (дет уж се развиват по-бързо от нас ) да зематда порастнат и да раберат кво искат
познавам много момичета на по 19-20 дет още се държат кат разгонени 14 годишни пикли :D рядкост са момичетата дет са порастнали ( не само на цици а и на акъл)

Sh@d0w
08-02-2009, 11:10
и за жалост рядко се намират добри и приятни за разговор момчета :( :)

Бих казал същото и за момичетата :P

GossipGirl89
08-02-2009, 11:54
Държанието ми прави най-голямо впечатление. Трябва да е себе си, а не пред мен да е мил, да ми използва някакви тъпи лафове за свалка дето вече са се превърнали в шаблон... ,а като се събере с други хора да се държи по друг начин. Трябва да е естествен пред всички. Кавалерството също ми прави впечатление :) Общо взето като за начало и за добро впечатление тва са нещата :)

Jumbie483
08-02-2009, 12:01
Трябва да е истинският той във всяко едно отношение.

F_CK_all_I_need_is_U
08-02-2009, 12:58
Трябва да е истинският той във всяко едно отношение.

+76394

И в никав случай не трябва да слуша чалга или пък да се облича като селски убавец 8-)

haritov
08-02-2009, 13:05
трудно се впечетлявам но ми е достатъчно да ми е добра компания другото се нарежда само

Lyubomn7
08-02-2009, 13:06
Да е красива,мила,чаровна,да бъде естествена а не позьорка,нито пък да е някоя от нафуканите днешни тийнейджърки с заглавия на скайпа от типа на "Тфойта КурВаааАааа" или пък "СлАдКъ ПрИнЦеСкЪ" /facepalm Това е напърво време което лично мен ме впечатлява или дразни.

Tomorrowww
08-02-2009, 13:19
Трябва да е истинският той във всяко едно отношение.

+76394

И в никав случай не трябва да слуша чалга или пък да се облича като селски убавец 8-)

няма кво да кажа повече.. ++ ;)

l0lz
08-02-2009, 13:39
Гей съм. :(

Tomorrowww
08-02-2009, 14:05
Гей съм. :(

мога да кажа само.. l0lz :razz:

8992LIGHTER
08-02-2009, 14:30
Да е весел ...да е нормален да не ми се прай на клоун щото досега само с такива съм обречена ...

Hilary_
08-02-2009, 18:19
Да бъде различен, което не значи "странен .. побъркан" .. а значи, че се откроява от "заучените фрази и думи" от женкарите .. :?

Да прилича все пак на нещо .. а не все едно идва от батака .. :? Да е мил, любезен, срамежливв .. :-D добричък .. абее няма да изреждам .. :D :D дано ме разбра .. 8)

w0lf
08-02-2009, 18:22
Да бъде различен, което не значи "странен .. побъркан" .. а значи, че се откроява от "заучените фрази и думи" от женкарите .. :?

Да прилича все пак на нещо .. а не все едно идва от батака .. :? Да е мил, любезен, срамежливв .. :-D добричък .. абее няма да изреждам .. :D :D дано ме разбра .. 8)
или с други думи да е разбран човек с който можеш да си кажеш две думи на всяка тема и да се държи еднакво с теб независимо обстановката...същите ми критерии за момиче :oops:

Hilary_
08-02-2009, 18:23
Да бъде различен, което не значи "странен .. побъркан" .. а значи, че се откроява от "заучените фрази и думи" от женкарите .. :?

Да прилича все пак на нещо .. а не все едно идва от батака .. :? Да е мил, любезен, срамежливв .. :-D добричък .. абее няма да изреждам .. :D :D дано ме разбра .. 8)
или с други думи да е разбран човек с който можеш да си кажеш две думи на всяка тема и да се държи еднакво с теб независимо обстановката...същите ми критерии за момиче :oops:

.. почваш да ми ставаш любимец :D :D :oops: :lol: :lol:

w0lf
08-02-2009, 18:25
лол :lol:

Fabregas14
08-02-2009, 18:49
Да е хубава сипатична и да гледа футбол :grin:

0nem0retIme
08-02-2009, 20:25
Да бъде естесвен !! Това е най-важното...или го харесвам такъв какъвто е,или не го харесвам въобще... :)
Определено,обаче,да не бъде някакъв си голям гъзар,женкар,лигльо,егоист и пр. :)

GaBiIi__
08-02-2009, 22:40
за да ме впечатли трябва да се откроява от останалите ( плейбойчета.. гъзари..простаци.. " ФЕШЪНЧЕТА"и тн ) ... трябва да е сигурен в себе си защото ако не е поне за мен това е признак за комплекси ниско самочуствие .... да не е досаден нито прекалено срамежлив.. да знае какво иска ... а ако е и човек на изкуството ( като мен ) ... тва е в допълнителен + :)

bog4eto
08-02-2009, 22:57
Хехех за да ме впечетли тряа да разбира от музика,от качествен хип-хоп,от марки(дрехи)..то специално тая музика,за която говоря не я слушат много,много хората в БГ 8-)

Иначе,като качества-Хумор..леле колко е ужасно да си с момче,което да му кажеш един майтап и те гледа малоумно :shock: Трябва да слуша,да си има принципи,да не е женчо,ама да не е и от ония "лошите момчета" :razz: И те така..

Xitap
08-02-2009, 23:07
Такааа... искам да е силна, борбена, амбициозна, да обича да гони върхове, да знае защо иска мен (това задължително), да не мрънкоти, а да дава ясно и точно нещата. Да е пряма и забавна. Това е, което винаги съм търсил и намирал. И съответно заради други неща съм продължавал напред с нови.

Tomorrowww
08-02-2009, 23:13
Хехех за да ме впечетли тряа да разбира от музика,от качествен хип-хоп,от марки(дрехи)..то специално тая музика,за която говоря не я слушат много,много хората в БГ 8-)

Иначе,като качества-Хумор..леле колко е ужасно да си с момче,което да му кажеш един майтап и те гледа малоумно :shock: Трябва да слуша,да си има принципи,да не е женчо,ама да не е и от ония "лошите момчета" :razz: И те така..

и да не е Фейшън , че като излезем хората да се чудят момче или момиче е :razz:

bog4eto
08-02-2009, 23:24
Хехех за да ме впечетли тряа да разбира от музика,от качествен хип-хоп,от марки(дрехи)..то специално тая музика,за която говоря не я слушат много,много хората в БГ 8-)

Иначе,като качества-Хумор..леле колко е ужасно да си с момче,което да му кажеш един майтап и те гледа малоумно :shock: Трябва да слуша,да си има принципи,да не е женчо,ама да не е и от ония "лошите момчета" :razz: И те така..

и да не е Фейшън , че като излезем хората да се чудят момче или момиче е :razz:

А представяш ли си някое ЕМО.. :shock:

п.п.Момчета-бъдете момчетата..

Dgaduin
08-02-2009, 23:48
^ Много съгласен 8-)

Tempest
08-02-2009, 23:54
да е себе си... да ме харесва такъв, какъвто съм... щото повечето като разберат, че не съм някъв женчо и не щат с мене :D

valdesbg
08-03-2009, 05:18
Момичето впечатлява първо с външния си вид. След това с харайтера си.

Затова - да изглежда добре. Да е забавна, да не е мълчалива, да може да поддържа разговор интересен, жив и забавен разговор. И да държи на майтапи :)

Xitap
08-03-2009, 11:04
Момичето впечатлява първо с външния си вид. След това с харайтера си.

Затова - да изглежда добре. Да е забавна, да не е мълчалива, да може да поддържа разговор интересен, жив и забавен разговор. И да държи на майтапи :)
Ако може и да не е превземка, но... живот.

rozovsluncho
08-03-2009, 15:48
Момичето впечатлява първо с външния си вид. След това с харайтера си.

Затова - да изглежда добре. Да е забавна, да не е мълчалива, да може да поддържа разговор интересен, жив и забавен разговор. И да държи на майтапи :)

Но тфа не означава,че момичето винаги трябва да започва разговора :-D защото момчетата забравяте,че вие трябва да сте първи :D всяко момиче го очаква :) :-)

mArMaLaDkA
08-03-2009, 16:49
Външен вид:
- да е минимум 1.70
- да има атлетично тяло, демек, нито да е хилав, нито да е като табуретка
- да се облича като момче( :D ) и дрехите му никога да не са някакви измачкани или непрани с дни.
- хубаво е и ако се парфюмира с някой силен хубав мъжки парфюм

Държание: да е забавен(имало е случаи, в които момчето дотолкова ме е разсмивало, е чак после ме е болял корема), да е по-отворен, 'щото аз съм лееко срамежлива, 8-) да прави разни елементарни кавалерски жестове(отваряне на вратата примерно) и речника му да не се състои само от думите "аре", "копеле", "брато", "путка" и т.н. Колкото и да е хубаво момчето, изтърси ли някоя от тея думи, и то 5 пъти в едно изречение, директно губя интерес.
Тъъъй.. изчерпателно е поне. 8-)

niku
08-03-2009, 17:06
Да чувства като мен ;)

OregorN
08-03-2009, 18:22
Ето така!
http://www.youtube.com/watch?v=X2_UYg8J0eA

Да е една от танцьорките на това парти ^_^

SiNiStEr
08-03-2009, 18:42
Трябва да е истинският той във всяко едно отношение.

+76394

И в никав случай не трябва да слуша чалга или пък да се облича като селски убавец 8-)

няма кво да кажа повече.. ++ ;)

дойдохме си на думатаа :smt011

bellaswancullen
08-04-2009, 11:25
Да бъде различен, което не значи "странен .. побъркан" .. а значи, че се откроява от "заучените фрази и думи" от женкарите .. :?

Да прилича все пак на нещо .. а не все едно идва от батака .. :? Да е мил, любезен, срамежливв .. :-D добричък .. абее няма да изреждам .. :D :D дано ме разбра .. 8)

+1 :wink:

lipsvashh_mi
08-04-2009, 11:41
да е естествен,да ми е приятно с него(т.е. да имаме за каво да си говорим,а не да мълчим като пукели или само аз да бръщолевя).
Харесвам умни момчета с чувство за хумор :) ....

rozovsluncho
08-04-2009, 11:42
Да е естествен,да НЕ Е СРАМЕЖЛИВ,макар,че в момента харесвам момче което е срамежливо явно :? започвам да му се тваря :x също така да не е някаф надут женкар ами нормален да не е превзет да се облича добре еми горе доло тфа е

GD95
08-04-2009, 19:42
Аз пък харесвам странни(да се отличават от останалите),шантави и по възможност да не изговарят 1678 думи в минута :D