PDA

View Full Version : море и тампони - въпроси ?



ilovesea
08-02-2009, 13:16
Здравейте!

Знам, че има много теми, но моят въпрос е малко по различен. Така на 15 съм и от година и половина даже и повече имам цикъл. Миналата година като бях на море и ми дойде и влизах само два дена във водата, на който му се е случвало знае колко е гадно. Четох много теми и тъй като на мен трябваше да ми дойде на 29.07, но не ми дойде, а пък на 5 тръгвам на море и демек 6 съм на плаж.. та значи реших да си сложа тампон тази година и искам да питъм знам че не трябва много да се държи ама аз ще влизам във водата и искам да питам след колко време трябва да го изкарам , защото нали трябва да се е напоил добре , за да го изкарам по лесно :) мислех да ви питам за някъв метод ама четох доста и съм сигурна, че няма да ми подействат. Извинявам се, че права нова тема ама малко време ми остава и съм много притеснена и ме е страх за тия тампони ама не искам и тая година да не влизам в морето , а само да се пека .. :(

BlueCat
08-03-2009, 19:24
След 3-4 часа трябва да го смениш или веднага след като излезеш от водата. Не трябва да спиш с него.

rali4ka91
08-04-2009, 15:26
Тампонът се сменя веднага след като излезеш от водата.... никви 3-4-5 часа!!!!!!!!

mysterious93
08-04-2009, 21:51
оф аз неска ходих на море и бях неразположена.. 2 тампона изхабих и така не можах да го вкарам дето му е мястото :( само дет се протрих малко :D а тва кога се сменя..една фр каза че отишли на плаж за 2 часа и издържала с 1 тампон.. пък влизала 2-3 пъти :-|

sssladuranka
08-05-2009, 17:33
веднага след като излезеш от водата