PDA

View Full Version : Все се караме, когато не сме заедно



sweety_blondy
08-02-2009, 18:54
Здравейте ! Реших да пиша тука,защото се чудя как може да стават такива тъпи работи ..
Аз нямам проблем,ами просто не мога да разбера защо винаги се получава така.. С Приятеля ми като сме заедно се разбираме идеално,всичко е наред,много смях,лиготия и т.н :) Просто се чувстваме много добре заедно.. Но когато се приберем, или като говорим по GSM или си пишем в skype винаги се дразним за нещо,постоянно се караме,винаги спорим и все се сърди някой.. Преди няколко дена като бяхме заедно на плаж и става въпрос за това и той сам каза , че и той усеща това. Но каква да направим ? Всичко е идеално,а след като си тръгнем все нещо не е наред.. Предполагам не съм само аз,има и други момичета с като моя случай . Някакви идей как да опавим нещата и да не се караме и дразним постоянно когато не сме заеднооо .. ? Мерси

Заглавието на темата трябва да е описателно!
krem4et0

kobrichka
08-02-2009, 18:57
Ами спрете да говорите по телефона или скайпа.
Аз друг начин не виждам. Разбирате се когато сте заедно, а по телефона не се...значи...спирате телефона.

sweety_blondy
08-02-2009, 19:00
Ми няма как да спрем да говорим по телефона,след като така ще ми липсва още повече като не сме заедно ..

CheRnoKosKaA
08-02-2009, 19:08
Xax и при нас се получава нещо подобно, само че само в skype и затова и почти не си пишем( или ако си пишем, то е за някакви странични неща, за които не можем да се скараме). А при вас...освен да си говорите само в неотложни случаи и за неща, които не са толкова важни и не касаят пряко отношенията ви :)

elsy
08-02-2009, 19:13
Ем, не се търсете толкова 8-) и правете повече компромиси.

fenasf
08-02-2009, 19:20
Скайп=Зло

отърви се от това творение на дявола (не говоря за гаджето ти)

l0lz
08-02-2009, 19:21
:?

kradinero
08-02-2009, 19:34
И аз бях така с бившия ми приятел. Еми... решението... - не пишете за неща, които може да ви скарат :)

RaZzer
08-02-2009, 19:47
Спрете да си пишете и да си звъните по телефона за 2-3 седмици и после като се "отпушите" няма да се дразните за глупости, а ще се радвате, че се чувате ;)

0nem0retIme
08-02-2009, 20:08
Преценете кои неща ви дразнят и не говорете/пишете за тях.. :)

thirteen
08-02-2009, 23:38
Ми няма как да спрем да говорим по телефона,след като така ще ми липсва още повече като не сме заедно .. Тъкмо ще ви е още по-сладко като се видите :) :-)

Xitap
08-02-2009, 23:52
Много просто - Скайп спирате да ползвате, а телефона е само да се уговаряте и готово. И Скайп и телефоните не са довели до нищо положително, освен скандали. Аз ползвам Скайп във фирмата само за делови нужди, а телефона само за служебни цели. Другото са лиготии.

s_E_x_Y_y_Y
08-02-2009, 23:59
Спрете да си пишете и да си звъните по телефона за 2-3 седмици и после като се "отпушите" няма да се дразните за глупости, а ще се радвате, че се чувате ;)
дори и за 1 седмица пак е нещо или избягвайте теми от които някой може да се разсърди или да се скарате :)

allthatIveg0t
08-03-2009, 02:44
И аз съм в същата ситуация :(
но няма начин да спрем да си говорим по телефона и да си пишем във скайп, защото той сега е в друга страна.. :cry:

Sh@d0w
08-03-2009, 04:16
Бях в същото положение преди време с бившата ми.Целувки,гушкане закачки,а като се прибирем и си чатиме винаги се намираше нещо да се заядем.С времето съм си изградил мнението че скайпа не е за любов,не е там мястото където трябва да си говоря с гаджето.Когато искаме да си поговорим или просто чувстваме че имаме нужда един от друг и пиша само за да се оговорим къде да се видим.Е понякога обстоятелствата пречат и трябва да си чатиме,но никога не казвам в чата неща които би трябвало да и кажа когато сме на четири очи.Ако не ме разбираш прочети подписа ми ;)

LudoMlado
08-03-2009, 04:59
Нормално да се карате от време на време, всеки се кара.

valdesbg
08-03-2009, 05:33
Много просто - Скайп спирате да ползвате, а телефона е само да се уговаряте и готово. И Скайп и телефоните не са довели до нищо положително, освен скандали. Аз ползвам Скайп във фирмата само за делови нужди, а телефона само за служебни цели. Другото са лиготии.

Цитирам те, щото съм го писал сигурно 10000 пъти.

krem4et0
08-03-2009, 06:07
Ако се виждате често, няма защо да ползвате телефона. С приятеля ми имаме по 600 безплатни минути 1 към друг, които се натрупват. В групата влизат още майка ми, баща ми, сестра ми и нейния приятел. Повече от час рядко изговарям за месеца. С приятеля ми се чуваме, когато ням да се видим, или трябва да променим уговорката си. В някой спешен случай също. Уговаряме се от предната вечер за колко часа на другия ден. Той вече няма интернет, а аз скайп не ползвам. Всичко, което имаме да си кажем, го казваме очи в очи. Техниката е убийца на взаимоотношенията. Ще ти липсвал. Айде чак толкова-това са лиготии. 20 чса без него няма да умреш.

fire_cat
08-03-2009, 06:16
Решението е просто - или спирате да си говорите по телефона, или просто си говорете и пишете по скайп неща, които няма да ви засегнат. Ако случайно нещата тръгнат пак към скандал - или се успокойте, или спрете да си пишете/говорите.

Xitap
08-03-2009, 11:02
Много просто - Скайп спирате да ползвате, а телефона е само да се уговаряте и готово. И Скайп и телефоните не са довели до нищо положително, освен скандали. Аз ползвам Скайп във фирмата само за делови нужди, а телефона само за служебни цели. Другото са лиготии.

Цитирам те, щото съм го писал сигурно 10000 пъти.
Нямаш грижи, осъзнатите хора сме така. И ти си разбрал нещата правилно, но и още 21827981729 пъти ще се налага да ги казваш. Просто всеки обича сам да открива топлата вода!