PDA

View Full Version : Спиритични сеанси



InnchetO
08-02-2009, 22:20
Тъп въпрос, доста детски, но ми стана интересно.

Майка ми ми каза за някакви духове как са ги викали и са им отговаряли, как е трудно да изгониш някой духове и разни такива. Та, въпроса ми е, някой да е викал духове, да знае как става, нещо такова? :)

Принципно, никога не бих повярвала, но майка ми няма да ме лъже :)

EarthShaker
08-02-2009, 22:22
сектанти

тя майка ти не лъже.. сигурно си вярва

RAWRRR
08-02-2009, 22:24
Викали сме Дама Пика,Дама Купа,Поп Купа и тн,Сладкишко ..

Аз обаче никога не съм оставала до края а съм изтичвала отвънка на светло,може би затова сега никой вече не го е страх,а аз продължавам да се спичам.

neocide
08-02-2009, 22:33

l0lz
08-03-2009, 01:08
Кажи на мамчето ти да иде се прегледа. ;/

XceSS
08-03-2009, 01:17
Абе аз чета СПИРТуални, викам нещо за пиене става въпрос, па то кво било

Nam3less3
08-03-2009, 05:19
Влез в книжарницата в секция 'Окултизъм' и си купи книжки за Таро, Златната Зора, и други организации, в тях пише.

InnchetO
08-03-2009, 12:01
*спиритични сеанси :)

и аз съм си заминавала преди цялата тая глупост да даде некъв резултат.
мистиката с всичките там духове, призовавания, магии, ритуално мучене и нареждане в кръг и грам не ми е по вкуса.

Да, извинявам се, сега ще оправя заглавието :)

Абе снощи компанията там какво се разлигавиха айде ще викаме дама пика у аа.. аз се хила понеже не са лапета втори клас дама пика да викат.. и отидохме в едни тъмни гаражи там свещите, картата.. онея некви о не мене ме е страааах а аз се пръскам от смях :-D В крайна сметка ЕСТЕСТВЕНО нищо не стана.. :Д не съм и очаквала ;д

Както и да е, не говоря за това обаче. Говоря за онова, където на един лист пишеш буквите и като викнете духа една капачка се мести по тях и ви отговаря.
И НЕ, няма да кажа на майка ми да ходи никъде! :-x Вярвам и, че точно тя няма да ме лъже, а и реакцията и на това, че сме викали дама пика беше... както и да е, ама ако ще казвате нещо за майка ми по-добре мълчете :>
Та, някой да е викал духове? Как се прави, какво става? :)

Просто ми е интересно :>

Nam3less3
08-03-2009, 12:15
Влез в книжарницата в секция 'Окултизъм' и си купи книжки за Таро, Златната Зора, и други организации, в тях пише.

breathless
08-03-2009, 12:26
С приятелите ми се бяхме събрали преди и викахме.
Ама аз го знам със стотинка.Пишеш на листа азбуката и числата от о до 9. Двама човека си слагат пръста на стотинката, питат нещо и тя се мести към буквите .. уж.
А има и друго.На един лист пишеш 'Да', черта, до него 'Не'.Взимаш игла и конец, слагаш иглата на чертата и държиш конеца.Задаваш въпроси с отговор да/не и на където се наклони иглата, това е отговора..
Така сме ходили по входовете да търсим некролози да викаме духове ... 8-)

InnchetO
08-03-2009, 12:34
^хаха супер :-D

YakUZa777
08-03-2009, 13:12
ОМЕГЕ, хора намерете си свястно занимание ...

machoka
08-03-2009, 14:14
В зависимост от това колко си разсъблечена, има вариант да ти се явя като духа от вълшебната лампа и да ти изпълня 3 желания от еротично естество.

AutumnTears
08-03-2009, 14:28
Просто ми е интересно :>
Само с интерес или нищо няма да направиш, или ще си докараш някой ненужен проблем.

LambOfGod
08-03-2009, 14:28
А има и друго.На един лист пишеш 'Да', черта, до него 'Не'.Взимаш игла и конец, слагаш иглата на чертата и държиш конеца.Задаваш въпроси с отговор да/не и на където се наклони иглата, това е отговора..


Е, това сме го правили преди няколко години. Викахме духа на Кърт Кобейн доколкото помня и не знам как стана, ама конеца мърдаше! Заклевам се! :shock:
Предполагам гравитацията и вятъра имаха голяма роля в това, но конеца мърдаше! 8-)

InnchetO
08-03-2009, 14:54
А има и друго.На един лист пишеш 'Да', черта, до него 'Не'.Взимаш игла и конец, слагаш иглата на чертата и държиш конеца.Задаваш въпроси с отговор да/не и на където се наклони иглата, това е отговора..


Е, това сме го правили преди няколко години. Викахме духа на Кърт Кобейн доколкото помня и не знам как стана, ама конеца мърдаше! Заклевам се! :shock:
Предполагам гравитацията и вятъра имаха голяма роля в това, но конеца мърдаше! 8-)

хахах а как го викнахте :D

LambOfGod
08-03-2009, 15:04
А има и друго.На един лист пишеш 'Да', черта, до него 'Не'.Взимаш игла и конец, слагаш иглата на чертата и държиш конеца.Задаваш въпроси с отговор да/не и на където се наклони иглата, това е отговора..


Е, това сме го правили преди няколко години. Викахме духа на Кърт Кобейн доколкото помня и не знам как стана, ама конеца мърдаше! Заклевам се! :shock:
Предполагам гравитацията и вятъра имаха голяма роля в това, но конеца мърдаше! 8-)

хахах а как го викнахте :D

''Кърт Кобейн, призоваваме те! Кърт Кобейн, призоваваме те!...''
Бяхме тъпи лапета. Все още сме тъпи лапета, ама не се гаврим с мъртавци вече... :/

breathless
08-03-2009, 15:20
Хаха, той конеца се мърда щото ръката трепери сигурно.
И при нас мърдаше, а бяхме на закрито.

Pliok0019
08-03-2009, 15:33
Има разлика между спиритични сеанси и призоваване на дух, който да изяде парче от шоколада ти до напръскано с парфюм огледало.

machoka
08-03-2009, 16:10
Има разлика между спиритични сеанси и призоваване на дух, който да изяде парче от шоколада ти до напръскано с парфюм огледало.

... и тя е, че едните го правят малките глупави деца, а другото големите глупави хора.

InnchetO
08-03-2009, 22:06
Е както забелязваш, питам за спиритичните сеанси, а не за призоваване на дама пика и тн.. :)

Ако някой знае да каже :“

vampire_girl_
08-03-2009, 22:21
Удряш 15 водки с доматен сок и който дух си избереш,той ще ти се яви ;]

YourPoison
08-03-2009, 22:23
абе провери в нета..ще намериш много инфо : )

vampire_girl_
08-03-2009, 22:26
Истинските спиритични сеанси,са доста далеч от викането на Дама Пика в мазата на Пенчо.

Zaharinka
08-04-2009, 00:06
Абе то се правят едни кръгове,различни свещи сложна работа не ми се обяснява.Ама в нета има много информация,виж сега до колко е достоверна...И все пак не се пробвай на своя глава ако не знаеш,какво правиш.Най-мн си докараш полтъргайст 8-)

lsd43
08-04-2009, 02:13
Меен няма смисъл от тези гпупости .
Иначе за повече информация гледай Екзорсиста :D :D :D

b0Nb0n
08-04-2009, 02:55
абе най лесния начин е малко лсд и взимаш една книжка за духове и почваш да четеш и след време ще видиш и духове и чудо и господ сила ще ти даде след тва да ги призоваваш
:lol:

ZipFail
08-04-2009, 08:53
А има и друго.На един лист пишеш 'Да', черта, до него 'Не'.Взимаш игла и конец, слагаш иглата на чертата и държиш конеца.Задаваш въпроси с отговор да/не и на където се наклони иглата, това е отговора..


Е, това сме го правили преди няколко години. Викахме духа на Кърт Кобейн доколкото помня и не знам как стана, ама конеца мърдаше! Заклевам се! :shock:
Предполагам гравитацията и вятъра имаха голяма роля в това, но конеца мърдаше! 8-)

хахах а как го викнахте :D

''Кърт Кобейн, призоваваме те! Кърт Кобейн, призоваваме те!...''
Бяхме тъпи лапета. Все още сме тъпи лапета, ама не се гаврим с мъртавци вече... :/

Аз пък знам едни дето са викали духа на Хитлер в къщи и после не са го изгонили 8-)
Интересното е че почти всеки път като влеза в стаята дето са го викали ме побиват тръпки :>

Nam3less3
08-04-2009, 13:32
Ако има желаещи, може да се срещнем, и да попрактикуваме сериозен начин за комунация с 'висшите измерения'. Един познат го е правил, и ви гарантирам, че не се шегува, нито е халюцинирал, нито нищо 8)

TeenSpirit
08-04-2009, 13:58
като малки и ние викахме такива 8-)
последния път си спомням, че около 2 часа не можех да изчистя огледалото от червилото, с което бяхме писали :razz:

Outlaw87
08-04-2009, 15:17
сектанти

тя майка ти не лъже.. сигурно си вярва
:grin:

Canis_Dirus
08-04-2009, 16:04
Пий 5 Повервина и гледай спиритизъм.

SuNsEt
08-04-2009, 16:17
Абе викали сме някви глупости от сорта на Дама Пика или...Жокера. 8-) Детска му работа!