PDA

View Full Version : ревност



allthatIveg0t
08-03-2009, 03:43
Охх нз кфо да кажа..мноу съм ревнива и той също ..
Той сега е в друга държава и ще се върне след 1 месец и нещо :(
Но преди да тръгне с мене е нямал толкова сериозна връзка и се е зарибявал с доста момичета, които обаче продължават да му пишат и азз мн си нервя :shock: като му го кажа и той ми вика че обичал само мене и т.н.
и най-тъпото е че когато ми се разсърди той ме кара да ревнувам като им пише на тея неща който казва на мене и кфи ли не неща само и само за да ревнувам :shock: :shock: защо го прави!? :? смисал ясно ми е защо го прави, но защо иска да ревнувам?

Sh@d0w
08-03-2009, 03:59
Сама казваш че им пише тези неща само когато ти се разсърди.И не бъди толкова ревнива,ако не ти е дал истински повод да се съмняваш в него няма смисъл да си късаш нервите,ясно е че го прави заради това и ти му се вразваш.Вси пак трябва да си имате и доверие.А да те попитам отколко време сте заедно,в смисъл дали е нещо сериозно или отскоро ходите,може още да не си е избил старите навици?

allthatIveg0t
08-03-2009, 04:01
Амии след няколко дена стават 4 месеца ..

Sh@d0w
08-03-2009, 04:09
Трудно ми е да ти дам точен съвет защото не го познавам,и не мога да говоря с точност,но щом сте от толкова време заедно значи трябва вече да сте се поопознали и трябва да познаваш характера му.Ако се "сваля" с други момичета само когато сте скарани е ясно защо го прави.Но ако си е женкар попринцип виж тогава имаш повод да ревнуваш.Обмисли си добре какво искаш да направиш ти самата,как искаш да продължиш.Дали да имаш връзка която постоянно да си мислиш "ох дали сега не е с друга",или пък искаш да имаш спокойна връзка с човек на който имаш доверие.Казвам ти не го познавам,ти най-добре би решила какво да правиш :)

allthatIveg0t
08-03-2009, 04:20
Хах не не не е женкар :D ..ама тфа е че маалко ми е трудно да си върна цялото доверие..малко е сложно ..
той ми е изневерявал..но тогава не беше влюбен в мен и след време когато аз разбрах за това той ми каза че ме обича..и че вече найстина е влюбен в мен а аз :shock: :shock: :shock: но му простих защото найстина си промени отношение към мен и ми показа че ме обича :) понякога втория шанс си заслужава :) ..
ама тея дет си пише с тях много много ме дразнят :( знам че са му само приятелки ии знам че той обича само мен ма май те не го знаят тфа :?

Sh@d0w
08-03-2009, 04:29
Тогава седнете и поговорете,кажи му че не ти е приятно да си пише с други момичета и да им казва това което казва на теб,кажи му го направо попитай го какво цели?А ако ти отговори:


като му го кажа и той ми вика че обичал само мене и т.н.


Кажи,че ако те обича истински нека спре да го прави защото те боли.Ако те обича истински вярвам че ще те разбере и няма да го прави повече.Бъди по решителна да му го кажеш не се оставяй всеки път като ти каже "обичам само теб" и ти са се размекваш :)

allthatIveg0t
08-03-2009, 04:42
Казвала съм му го..говорили сме за това ама не мога да го накарам да спре да си пише със момичета, които познава по отдавна от мен.. :?
аз не искам да го ограничавам откъм приятели(момичета) ама той леко прекалява понякога ..и ся има една дето се познава с нея доста отдавна ии тя ще ходи в тая страна дето е той сега и сигурно ще се видят :shock: всъщност туко-що го разбрах това, но той още не го знае ..като влезе по късно във скайп ще го питам дали ще се види със нея..ще ми е ужасно гадно ако стане, защото аз искам да отида при него, но не мога :( той също иска да отида но както казах вече - не мога.. и ми каза..представям си колко щеше да е хубаво ако ти беше тук с мен..да се разхождаме по брега и т.н. и ся като си помисля че тфа може да го прави и с тая?! :shock: :cry:

Sh@d0w
08-03-2009, 05:06
Недей така,веднага пък си мислиш най-лошото.Няма смисъл да се напрягаш и тормозиш.В една връзка трябва да си имате доверие,да си давате лична свобода иначе връзката няма бъдеще.Друго е ако пъртньора ти не оправдае това доверие поне ще разбереш дали си е заслужавал.Не си втълпявай сега такива мисли :)

А относно предишния ми пост май не ме разбра-нямах предвид да му забраниш въобще да се пише с приятелките,не това никой не може за му го забрани...

allthatIveg0t
08-03-2009, 05:15
Оф яко са вкарвам в някфи филми :D

както и той :D вчера ми каза че ревнувал докато гледал някъф филм :lol: :lol: :lol:


пф шибана ревност..май ш тряя да се примиря и да спра със тъпите филми :-D

Faces
08-03-2009, 06:12
Приятеля ти е вдетенен идиот кратко точно и ясно.

fire_cat
08-03-2009, 06:24
Първо - ти можеш да се поуспокоиш, няма нищо лошо да се притесняваш. Ако той ти е казал, че не изпитва нищо към онези момичета - значи се опитай да му се довериш. Но все пак ако нещо се обърка - виновната няма да си ти, все пак ти не можеш нищо да направиш. Второ - той наистина трябва да е голям идиот ако те кара да ревнуваш нарочно. Просто се опитвай да не му обръщаш внимание и му се прави на безразлична - това наистина действа. И трето - Поговори си сериозно с него. Обясни му, че действията му никак не са ти приятни и че това, че говори на онези момичета нещата, които е казвал на теб, напълно те обижда.

katericArofl
08-03-2009, 09:27
Щом казва, че обича само теб имай му повече доверие, въпреки че комуникира и с др момичета. :)

RaZzer
08-03-2009, 09:35
Еее... спрете да си съсипвате нервите за глупости. Имай му доверие - обича теб и това е.

Иначе като си дойде бива да му кажеш, че тези демонстрации когато сте скарани не са ти по вкуса и да му обясниш, че не искаш да го "ограничаваш", но и не искаш да си правите мръсно като се скарани...

l0lz
08-03-2009, 10:28
Ревнуваш, че си пишат?
Не мога повече.. :lol:

Xitap
08-03-2009, 10:42
Алоооу вие за лично пространство не сте ли чували?!?!? Всеки е свободен човек бе! Ти какво му се бъркаш в личните неща? Ще си пише ако иска и с папата, това не е твоя работа! Да не си му жена???? А и дори да си, пак нямаш право! Всички сме хора... приемай на доверие нещата и това е. Иначе само беля на главата ще си докараш!

allthatIveg0t
08-03-2009, 12:12
Да добре..разбрах не ми се карайте :D

SunSmile
08-04-2009, 09:46
С тая ревност само караници стават! От личен опит мога да ти кажа, че трябва да имаш доверие на тоя човек, за да си с него. Ако не му вярваш всичко губи смисъл! Кво го ревнуваш като е с теб, а другите са БИВШИИИ?! Тъпо е! Сама трябва да разбереш, че обича само теб и да спреш да го ревнуваш! Всичко си зависи от теб... и в пове4ето случаи трябва да избираш или намаляваш/спираш ревността или ГУБИШ...

lipsvashh_mi
08-04-2009, 09:51
момчето ти е казало,че те обича и е с теб-какво повече ти трябва..ако не си вярвате тоя месец и нещо ще е супер голямата пречка и камо ли ще издържите..престани да си мисиш глупости и не си давайте взаимно поводи за ревност :?

allthatIveg0t
08-06-2009, 06:00
Окейй мерси за съветите :)

Аз вече спрях с тия глупусти :D ся кат се замисля найстина беше тъпо..

изтрийте или поне заключете темата плс..ако може :(

Hilary_
08-06-2009, 09:03
оффф баси лигльото е тоя .. много ме дразнят такива!! :? Много е тъпо тва дето прави .. за кво иска само да те нерви?? Пфф ... убедена съм, че ако ти почнеш така да пишеш на други момчета той ще обърне света ... :? Много тъп начин е измислил, за да ти "отмъщава" .. по-добре седни и поговори с него .. :?

allthatIveg0t
08-06-2009, 09:44
оффф баси лигльото е тоя .. много ме дразнят такива!! :? Много е тъпо тва дето прави .. за кво иска само да те нерви?? Пфф ... убедена съм, че ако ти почнеш така да пишеш на други момчета той ще обърне света ... :? Много тъп начин е измислил, за да ти "отмъщава" .. по-добре седни и поговори с него .. :?

мм да прайла съм го ..той тръгна сичките да ги бие :shock:

0nem0retIme
08-06-2009, 09:50
Приятеля ти е вдетенен идиот кратко точно и ясно.

+++ :razz:
8)

mariqqqqq
08-06-2009, 11:33
глупаво е .. прекалената ревност отблъсвка..така че просто го хвани си поговорете :?

Sh@d0w
08-07-2009, 06:46
оффф баси лигльото е тоя .. много ме дразнят такива!! :? Много е тъпо тва дето прави .. за кво иска само да те нерви?? Пфф ... убедена съм, че ако ти почнеш така да пишеш на други момчета той ще обърне света ... :? Много тъп начин е измислил, за да ти "отмъщава" .. по-добре седни и поговори с него .. :?

мм да прайла съм го ..той тръгна сичките да ги бие :shock:

Приятеля ти има разсъдък на 10 годишно хлапе.Сори ако съм те засегнал, но някой трябваше да ти го каже :?

TheDevilInMe
08-07-2009, 20:08
Много инфантилно се държи твоя приятел, глупав начин да се опитва да провери колко държиш на него, време му е да порасне малко. :D Прави се, че не ти пука особено от това, което прави и ще се откаже много по -бързо, отколкото очакваш. 8)

PurpleDream
08-07-2009, 20:11
момчето те кара да ревнуваш за да разбере колко ти пука за него,не му показвай,че това те ядосва и може би ще спре

FiRe_LaDy
08-07-2009, 20:59
Амии след няколко дена стават 4 месеца ..

С времето ще започнете да си имате по-голямо доверие и по този начин ревността малко по малко ще отслабне.Няма да се дразниш от такива неща и ще знаеш,че щом е с теб,а не с тях - значи иска тебе и от значение си само ТИ!

П.П. А на колко години е,защото това,което прави той като се скарате е адски тъпо!?

therichbitch
08-07-2009, 21:23
ако се сваля с други, когато сте скарани, ще т извади душата, това е мн гадно и жестоко, особено когато е тенденциозно, за съжаление говоря от личен опит :(
това само по себе си не е нещо кой знае колко ненормално , обаче самият нявик така да постъпва, да те дразни, да те наранява, не е на хубаво, днес може да е за нещо дребно, но утре хипотетично като заживеете заедно, не ми се мисли :( :(

Nickole
08-08-2009, 03:20
Аз съм ревнива.... Той не.... Сега като е на планина постоянно ми звъни и ме дразни, че забива некви.... Ама знам че няма да го направи щото ще му избода очите... :D

Xitap
08-08-2009, 12:54
оффф баси лигльото е тоя .. много ме дразнят такива!! :? Много е тъпо тва дето прави .. за кво иска само да те нерви?? Пфф ... убедена съм, че ако ти почнеш така да пишеш на други момчета той ще обърне света ... :? Много тъп начин е измислил, за да ти "отмъщава" .. по-добре седни и поговори с него .. :?

мм да прайла съм го ..той тръгна сичките да ги бие :shock:
Я ме пробвай, а да видим дали ще дойде да ме бие... а ако дойде, може да си тръгне вече с лява ориентация...

ShowMeYourGenitals
08-10-2009, 11:39
оффф баси лигльото е тоя .. много ме дразнят такива!! :? Много е тъпо тва дето прави .. за кво иска само да те нерви?? Пфф ... убедена съм, че ако ти почнеш така да пишеш на други момчета той ще обърне света ... :? Много тъп начин е измислил, за да ти "отмъщава" .. по-добре седни и поговори с него .. :?

мм да прайла съм го ..той тръгна сичките да ги бие :shock:
Я ме пробвай, а да видим дали ще дойде да ме бие... а ако дойде, може да си тръгне вече с лява ориентация...


той си е с лява ориентация :razz: хах Сис не се засягай, знаеш че се бъзикам :D нзм обаче напоследък не съм ви виждала в лоши настроения..не се карате..аз ти казах, всичко рано или късно ще се оправи..надеждата умира последна :) пък и разликата ви е се пак 5години няма как да няма поне малко различия и да не се сдърпвате от време на време ама спокойно..сичко отминава (: ..и като се върне в БГ и на двамата ш ви е доста по лесно :) :-)

Aicken
08-10-2009, 13:42
[quote="RaZzer"]Еее... спрете да си съсипвате нервите за глупости. Имай му доверие - обича теб и това е.p[quote]
:lol: