PDA

View Full Version : Жените са като маймуните



sufferage
08-03-2009, 07:41
Напоследък все повече забелязвам една типична черта от природата на жените: те са като маймунките, обикалят от клонче на клонче.. пускат предишното клонче чак след като вече са се хванали здраво за следващото, ако усещате накъде бия. Предполагам, че много от Вас ще се съгласят, убедил съм се лично десетки пъти в това, за някои от тях е плашещо да говорят истината и да наричат нещата с правилните им имена. За мен това е отвращаващо качество, ако мога да го нарека качество. Просто е необяснимо за мен.. коментирайте на воля :) Ще се радвам да чета постовете Ви.

valdesbg
08-03-2009, 07:48
И какво лошо има да се грижи за щастието си девойката?
Това не е прийом само на жените. Мъжете също го правят и не виждам нищо лошо.

rachel_billson
08-03-2009, 07:49
Имам познати,които притежават точно тези качества,но не може да слагаш всички жени под един знаменател.Когато един човек не струва, няма знаение какъв е пола. :?

Evanescense
08-03-2009, 07:57
Не мисля, че трябваше да казваш "жените", не всички жени са така, а и не само те, ами и мъжете. Има хора, които не могат да бъдат сами.

VerryBerry
08-03-2009, 07:58
не само жените го правят,мъжете са същите ;)
не напразно сме произлезли от маймуните 8-)

sufferage
08-03-2009, 08:02
Не мисля, че трябваше да казваш "жените", не всички жени са така, а и не само те, ами и мъжете. Има хора, които не могат да бъдат сами.


Аз не говорех за това, че немогат да са сами, никой неможе да е сам, говоря за това как докато са със един човек, те продължават да търсят друг и залъгват човека до себе си, и го напускат чак тогава, когато вече другия човек им е сигурен, за да не изгубят и предишния, за мен това е много подло...

LovelyGirl
08-03-2009, 08:03
Това, че някоя около теб го е направила, не значи, че всички го правят ;)

Тъпо е да се говори за всички като едно цяло, защото всеки е различен.
После вие момчетата се сърдите, когато ви сложат под общ знаменател..

sufferage
08-03-2009, 08:05
Това, че някоя около теб го е направила, не значи, че всички го правят ;)

Тъпо е да се говори за всички като едно цяло, защото всеки е различен.
После вие момчетата се сърдите, когато ви сложат под общ знаменател..

Не казвам, че всички са такива, просто прочети добре заглавието, написах, че напоследък все повече го забелязвам, разбира се, че има и различни, ако нямаше, нямаше да продължавам да поддържам надеждата жива!

EarthShaker
08-03-2009, 08:10
Путките са като маймуните, жените и момичетата не ;)

ravita
08-03-2009, 08:24
Естествено че има такива които скачат от клон на клон .Но пък замисли се малко все пак ние си търсим най - удобния клон...и накрая оставаме на него... Човек ( маймуна ) винаги намира най - удобния клон , но пък преди да го намери трябва да пообиколи няколко дървета нали ? И това че докато са на един клон те търсят следващ говори само че този клон не им е удобен... :)

fenasf
08-03-2009, 08:24
има много такива, да..

Nadelina
08-03-2009, 08:30
Това е, защото не искат да бъдат сами и се хващат с всеки, който ги поиска, връзката не се получава, продължават да търсят, намират нов вариант и пак пробват...

Sh@d0w
08-03-2009, 08:33
Жените са като маймуните

True,true

eminemfenka
08-03-2009, 08:43
не само жените го правят,мъжете са същите ;)
не напразно сме произлезли от маймуните 8-)

lipsvashh_mi
08-03-2009, 08:47
мда,имам познати иприятели,които постъпват и са постъпвар(ли така...за мен лично хич не е похвално,но щом на тях им изнася да нараняват човека до себе си-ок :?

mitternacht
08-03-2009, 09:12
Оо.. още не са изкарали автора на темата женомразец :)

Лично аз не съм забелязал описаното поведение (клонки... ама колко подходяща метафора само :-D), но не се и съмнявам в това.
Може би най-точния коментар беше, че пу*ките го правят, а истинските жени-не.Шанс... въпроса е да се намерят от вторите.

Колкото до довода, че всеки прави каквото му е изгодно, тука стигаме до егоизъм и далеч по-дълбоки неща от рода-изневярата също е изгода.Секса за пари.Корупцията :) Просто някои неща са морално допустими, някои-не.

8992LIGHTER
08-03-2009, 09:44
и кфо ...да не мислиш че ние не можем да се оплакваме по цял ден ...ние сме маймуни също като вас! Нищо ново под слънцето [-X

Bvlgar
08-03-2009, 11:01
Затова трябва като се закачи за теб, и ти да я хванеш за да не бяга ;)

GossipGirl89
08-03-2009, 11:11
Това, че някоя около теб го е направила, не значи, че всички го правят ;)

Тъпо е да се говори за всички като едно цяло, защото всеки е различен.
После вие момчетата се сърдите, когато ви сложат под общ знаменател..

Точно така :x

GotTheLife
08-03-2009, 11:17
така е при всички хора :?

Xitap
08-03-2009, 11:32
така е при всички хора :?
Жените не са като хората...
Какво му трябва на ЧОВЕК - хубава ЖЕНА, удобно кресло и една студена бира...
И така до края на света!

rozovsluncho
08-03-2009, 15:03
Еми да..примерно една приятелка има си приятел от 2 години и сега се зарибява с един спасител,той е влюбен в нея обаче тя иска да е сигурна,че всичко ще е ок и чак тогава би съксала с приятеля си... :?
Не ги рабирам тея хора :D :D

Bvlgar
08-03-2009, 15:05
Абе квото и да говорим жената не е като човека :grin:

Marrisa
08-03-2009, 15:13
пф изобщо не е така :lol:

Kukumqvka
08-03-2009, 15:20
Нищо ново под слънцето [-X


:-|

sladur4etyYy
08-03-2009, 15:24
Еми да..примерно една приятелка има си приятел от 2 години и сега се зарибява с един спасител,той е влюбен в нея обаче тя иска да е сигурна,че всичко ще е ок и чак тогава би съксала с приятеля си... :?
Не ги рабирам тея хора :D :D

е кво чудно има точно пък в тая ситуация? естествено, че трябва първо да е сигурна, че с новото момче ще се получи и че той е сериозен. и аз не бих прекратила 2- годишна връзка, ако не съм сигурна дали с другия няма да е просто флирт и дотам.
а колко до темата: не знам защо толкова се възмущавате- ако се замислите, ще видите, че всеки 1 от вас, независимо от пола, постъпва/ е постъпвал така в дадени ситуации. аз не го намирам за лошо, все пак това се прави, защото всеки човек иска да е щастлив. нормално е първо да опипаш почвата, а не да се хвърляш с главата напред в нещо напълно ново и непознато.

Hilary_
08-03-2009, 15:33
а аз ще се радвам да спрете да плюете жените ... без тях сте НИЩО!!! :? :?

жалки сте с тия теми .. най малкото не правите разлика из между всички жени .. пфф .. :? :?

golqmumnik
08-03-2009, 15:54
Не си доволен,че са те отсвирили заради по-готин пич?Chill out,life goes on,this girl just isn't your cup of tea... 8)

stanislafchety
08-03-2009, 15:57
И аз мисля че е така

slim__shadygirl
08-03-2009, 16:12
Когато един човек не струва, няма знаение какъв е пола. :?

mArMaLaDkA
08-03-2009, 16:28
Ей, как точно в нашия форум са се събрали момичетата, които не мотаят приятелите си, които знаят какво искат и които най-общо казано са различни и не бива да бъдат поставяни под общ знаменател? Мистерия.

niku
08-03-2009, 17:09
sufferage, ако не искаш проблеми, търси момичета с противозачатъчна външност, дано си ме разбрал..

yahhooo
08-03-2009, 18:01
http://vbox7.com/play:77561cbf

haritov
08-03-2009, 18:05
мене жена фане ли ме за клона не ме пуска докъто не се пречупи :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DevilWish
08-03-2009, 18:48
Прав си ,но не е само за жените ;) И за мъжете се отнася това ;) Не всички жени и не всички мъже са такива ;)

vampirekiss
08-03-2009, 19:36
Кучки колкото искаш.Има ги в изобилие,но повярвай,не всички момицчета са кучки.

GotTheLife
08-03-2009, 20:04
така е при всички хора :?
Жените не са като хората...
Какво му трябва на ЧОВЕК - хубава ЖЕНА, удобно кресло и една студена бира...
И така до края на света!

очаквах такова "остроумно" мнение

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 20:13
Това слагане под общ знаменател определено не е най-правилното. Винаги е имало такива момичета (жени) и винаги ще си ги има, което не значи, че всички са такива (това се отнася и за момчетата) :wink:

sladur4etyYy
08-03-2009, 20:50
оле не ви ли писна във всяка 2-ра тема да дъвчете 1 и също?! ''не всички са такива; не слагай всички под общ знаменател; аз съм различна и никога не бих го сторила; блаблаблаблаааааааа''. май наистина си вярвате, а? :lol:

bog4eto
08-03-2009, 22:00
Общо взето си прав-да.

Добре,казахте всичко,което мислите за жените-ок прави сте за повечето неща и макар,че не искат да си го признаят жените-пак сте прави.

И кво?

Нито сте жени,че да знаете кво е-нито нищо..без жена поколение няма(и сега ще кажете,че и мъжа допринася със семенната течност..е да,ама не ;) може и без нея )

И така-тва са жените-и толкова.Ще търпите.

mitternacht
08-03-2009, 22:11
Ей, как точно в нашия форум са се събрали момичетата, които не мотаят приятелите си, които знаят какво искат и които най-общо казано са различни и не бива да бъдат поставяни под общ знаменател? Мистерия.

Амин, сестро!Евалата!

CrazySweety
08-03-2009, 23:35
Чак маймуни!Не всички са такива. :)