PDA

View Full Version : Позьори



Extremescream
08-03-2009, 09:31
Понеже попаднах на тема 'Какво мислите за скейтърките?' се сетих за това.Лошото е,че има и свестни хора,който спадат към определена група (емота,метъли,скейтъри и тн.),ама повечето са пълни пози.
Пример-навън е 36 градуса на сянка и гледам едни момичета турили кубинките,дългите панталони,всичките вериги по себе си и мешките и са надули някакъв безумен бълвоч (е такова си беше).
Аз също слушам метъл,така че се водя от 'метъл' групата.Ама като минавам покрай тях ми звъни телефона,а той звъни с Hammerfall.А понеже е мноооого жега,реших маааалко да занемаря кецовете и дънките и бях с пола и на токчета.
Та тия двете пачи ми чуват телефона,поглеждат ме погнусено и на кръв и като си продължиш по улицата чух едната да казва 'Е гледай я тази позьорка'.
Та смисъла на темата е-вашето мнение за позьорите,познавате ли такива,случвало ли се е вас да ви лепнат този етикет.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-03-2009, 09:35
рофл :Д реалити ис бич бейби :Д ти не пука сейм шит диферент форум юзър :Д

Extremescream
08-03-2009, 09:42
само малко поправка-риалити ис А бич :D

Celence
08-03-2009, 09:47
e, всеки има право да облича, да слуша и да мисли каквото си иска. Ти защо си се засегнала от думите на "пачите"? Като мислиш, че си тру, или че ти си правата в случая не би трябвало да се засягаш.

п.п. аз и при 40 градуса нося дълги панталони и в повечето случаи затворени обувки, и какво? нищо

същността на съдържанието на темата и заглавието не се връзват много ;)

Extremescream
08-03-2009, 09:52
e, всеки има право да облича, да слуша и да мисли каквото си иска. Ти защо си се засегнала от думите на "пачите"? Като мислиш, че си тру, или че ти си правата в случая не би трябвало да се засягаш.

п.п. аз и при 40 градуса нося дълги панталони и в повечето случаи затворени обувки, и какво? нищо

същността на съдържанието на темата и заглавието не се връзват много ;)

Първо-аз не се засягам,а ми стана смешно.
:D Второ-И аз ходя принципно с дълги дънки и кецове,ама като е много жега се жертвам.
Трето-заглавието си се връзва точно с същноста.
Позьори-и аз питам дали вас са ви наричали такива и защо,познавате ли такива и какво мислите като цяло за позьорите

mitternacht
08-03-2009, 10:20
:-o На мене ми се струва странно.И аз слушам метъл, дори ако щете се водя такъв, но пък се обличам както желая.Какво ще стане, ако се облека с кубинки при 40 градуса по Целзий, или пък нося тениска на някоя група?Ще съм чул повече песни ли?Обратното сякаш говори за неувереност.
Абе... като цяло се стремя да не принадлежа към никоя... прослойка, а просто да бъда себе си.

babity
08-03-2009, 10:28
Мразя етикетите по прицнип и в общуването си с хората се стремя да не им слагам такива. Вече с усмивка си спомням как преди години една разпалена метълка от класа ми, която впрочем понастоящем е чалгарка, ми каза, че съм "музикален помияр" след като не се числя към чалгари/хаусъри/метъли/каквито и да е там други групи. Жалко, глупаво дори, е да се поставят етикети на хората, още по - малко няк'ви музикални деления и не знам си какво. Винаги съм смятала, че музиката, която харесваш не може да те окачестви като много стойностен човек или обратно - като пълна отрепка. В подходящо настроение и аз слушам метъл, но като цяло не съм луда фенка. Слушам всичко. Представете си как се почувствах когато бях в "метъл период" и ми харесваше, и се заслушвах, и се интересувах и най - добрата ми приятелка ми каза, че съм няк'во уонаби. Не намирам нищо странно в това някой да харесва метъл (понеже за това се заговори) и да изглежда добре, да носи и други цветове освен черно, да носи дори токчета, да се грижи за себе си и да не задължава околните с музикалните си предпочитания било под формата на кубинки или тениски на групи.

lipsvashh_mi
08-03-2009, 10:32
хах познавам 1 мома дет се превърна в метълка от чалгарка в рамките на месец,и стана егати зомбираното гнусно същество-пропи се пропуши,почна да се друса...абе ужасна гледка :?
иначе позьори колкото искаш инавсякъде-човек може да ги рине с лопата :lol:

Nam3less3
08-03-2009, 10:33
Такива, които си мислят, че като слушаш някаква музика трябва да си облечен както 'налага стила', такива, като тези две пачи, описани от автора, на такива им се смея от сърце.
Абе срам са за нашето общество.

hardball
08-03-2009, 11:47
В прогимназията ли сте, че се занимавате с такива тъпотии?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-03-2009, 12:14
В прогимназията ли сте, че се занимавате с такива тъпотии?

In den Kindergarten

Extremescream
08-03-2009, 12:26
В прогимназията ли сте, че се занимавате с такива тъпотии?

In den Kindergarten

Nein,просто ми е разлигавено. :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-03-2009, 12:54
Пикльовка :smt011 :smt047

RiseGirl
08-03-2009, 13:06
момичетата са такива гадове, пу!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-03-2009, 13:07
момичетата са такива гадове, пу!

добре че имаме чушки, а ? 8-)

Extremescream
08-03-2009, 13:08
Пикльовка :smt011 :smt047 :D :D

RiseGirl
08-03-2009, 13:12
добре че имаме чушки, а ? 8-)
http://s17.rimg.info/e3b4f1fcf77ac1e8a1930c1c17d5c3ae.gif


по темата: що не им игра едно токче :oops:

crust5
08-03-2009, 13:13
Трябва да почиташ Сатаната, да пиеш кръв, да правиш ритуали в нарисуван пентаграм и тогава може би ше те приемат в култа на "ТЪМНИЯ МЕТЪЛ" !!!!