PDA

View Full Version : Промяна в отношенията



GUESS
08-03-2009, 09:42
Здрaвейте тийнове :)

Ситуацията е следната:

Има едно момче, което очевидно има някакви симпатии към мен и търси начини за близост. Не е лошо момчето, голям пичага е, но не мога да си го позволя с 25 годишен при положение, че аз съм на 17. И аз си го много харесвам, но... всяко нещо си има своите граници. Въпреки факта, че и аз съм много влюбена в него, намирам сили да го отблъсквам...даже на моменти ставам груба и агресивна поради простата причина, че не искам той да усети, че привлеченето е взаимно. :) Тааа баткото не се отказва лесно вече 1 година, но точно преди една седмица пак го нагрубих, даже засегнах много яко и от там нататък той коренно се промени. Вече почти не ми говори, не търси никакъв контакт, допир с мен, което е разбираемо при условие, че аз самата така пожелах.. така е правилно.
Но тук идва момента, в който се намесва и друго момче, Ицо. Той е на 20, много добро момче поне останах с такова впечетление след като го видях за първи път. С Ицо се запознахме случайно на едно party, на което и горе споменаното момче присъстваше ( Иван - 25 годишният). Както си стоях Ицо дойде момчето от някъде и ме заговори...много приятен разговор се зафорMи докато...Иван не започна да вика на Ицо "Остави момичето бе, тя не е за теб". :shock: Това става пред всички, които присъстваха там! Ок, ще кажеш Вaнката се е пошегувал...1 път, 2 пъти, 3 пъти... е аман вече! Не му ли стана неудобно на тоя човек да се провиква от другият край на стаята "Ицо махай се от нея". :shock:И той Ицо стана му неудобно и стана момчето... беше седнал до мен, но се премести по надалеч. Съотвено аз много се ядосах не мина много време и си тръгнах от партито.
С Ицо никога повече не се видях след въпросното парти, но разбрах, че бил голям, близък приятел с Иван и даже живеели заедно. :shock:
Та снощи излизам аз на дискотека и както си стоях с един приятел на бара пристига Ицо. Той явно познаваше моят приятел и се поздрави с него, а мен.... нито ме погледна, нито ме поздрави! :shock: Седна даже до мен на бара от другата ми страна...и нищо, все едно не се познаваме! Стоеше си така, после стана и изчезна на някъде и в този момент пристига Иван. За Иван знам, че ми е сърдит както още в началото обясних...но Ицо защо?! Толкова хубаво си гворихме преди седмица, две...щяхме да излизаме. И изведнъж той даже не ме поздравява, а знам от други хора, че Ицо е много земен и не се прави на интересен. Аз го гледах и с хората около него как се държи...

Та въпроса ми е...Мислите ли, че въпросният Иван го е настроил нещо срещу мен (като вземем под внимание държанието му спрямо Ицо на партито) или въобще дали той има някаква вина за отношението на Ицо към мен?

Sh@d0w
08-03-2009, 09:49
По пътя на логиката достигам до извода че да-можеби иван има пръст в това ицо да се държи така към теб,защото не виждам с какво може да си го засегнала от това което прочитам.

А и поздравления,че не си се оставила на Иван-още като прочетах за възрастовата ви граница ми стана ясно какво е искал от теб ;)

Nadelina
08-03-2009, 09:52
Ти щеше ли да излизаш с момчето, в което е влюбена една от най-добрите ти приятелки? Логика. Откажи се от Ицо, мъжките правила са много силни.

fenasf
08-03-2009, 09:54
Я се махай :? ще им разваляш приятелството :? Като са толкова добри приятели, никви флиртове с единия другия като си го рязала. Въобще не им се меси, защото ти си ябълката на раздора.

sladkotykate
08-03-2009, 10:18
явно Иван се е сдърпал с Ицо заради теб и е станало така,че Ицо да се откаже от теб заради Иван .. според мен по-добре се откажи и от Иван,и от Ицо защото накрая може да отнесеш Ти

l0lz
08-03-2009, 10:20
Оффф.. Та по въпроса, че Иван е 25 годишен, а ти си на 17..
Имам една приятелка която е на 16, а ходи с 30 годишен от 2 години вече, така че възрастта не е проблем. А колкото до Ицо, сигурно Иван го е настроил. Или пък Ицо се е отказал от теб.. Не знам..

Python5
08-03-2009, 10:23
Браво на Ицо! Повече такива мъже трябва да има.

Уточнявам: Ицо те е харесал. Иван му вика да те остави. Ицо слуша добрия си приятел Иван - мъжка солидарност.

След партито Иван му е обяснил каква си дразнителка и как си си играела с него 1 година, после си го отрязала брутално, двамата с Ицо са изпили по една бира и са те хранили по мъжки.

Sh@d0w
08-03-2009, 10:39
Браво на Ицо! Повече такива мъже трябва да има.

Уточнявам: Ицо те е харесал. Иван му вика да те остави. Ицо слуша добрия си приятел Иван - мъжка солидарност.

След партито Иван му е обяснил каква си дразнителка и как си си играела с него 1 година, после си го отрязала брутално, двамата с Ицо са изпили по една бира и са те хранили по мъжки.

Стахотна логика,страхотна логика.Нека да анализираме това което написа:


.
Уточнявам: Ицо те е харесал. Иван му вика да те остави. Ицо слуша добрия си приятел Иван - мъжка солидарност.


От този ред следва че Ицо е комплексиран,с ниско самочувствие младеж който няма свое мнение.Мъжка солидарност дрън дрън и тя си има граници до някъде.Аз не бих зарязал момиче ако го харесвам и някой ми "нареди".Така че този вариант отпада.



След партито Иван му е обяснил каква си дразнителка и как си си играела с него 1 година, после си го отрязала брутално

Айде бе нека да помислиме кой с кой си е играл.Какво може да се надява един мъж да му даде 17 годишно момиче,което не може да му го даде една 25 годишна жена да кажем?Тва се наказва...


двамата с Ицо са изпили по една бира и са те хранили по мъжки.

Тва не се и съмнявам че са го направили типично по мъжки е.Е както казах страхотна логика.

ravita
08-03-2009, 10:39
Дам намесила си се в едно много силно приятелство ( но не си подозирала че наистина е толкова силно ) . Много си се изненадала когато си усъзнала че някой предпочита приятелството пред безмисления флирт с теб . :D

Xitap
08-03-2009, 10:44
Отивай в море от любов... бахти сериала вкара тука.

valdesbg
08-03-2009, 10:51
Питончо, хвала ма младежи като тебе и на младежи като Ицо. Страната ни има нужда от повече льольовци и безхарактерни плужеци.

Ванчо и той не е цвете, ама лошо че му се връзват.

По темата - Иван е насолил много жестоко Ицо и му е поставил дилемата той или ти. И Ицо понеже е добро кученце е казал той.

Казвал съм го не един път - който се опита да ми наложи тая дилема - приятелство vs. любов ще бъде много брутално изритан от живота ми, като мръсно коте. Независимо от статуса, който е притежавал до момента.

Авторке, ако се опитваш да заговориш или да контактуваш с Ицо няма да стане. Затова - let it go away ;)

GossipGirl89
08-03-2009, 11:07
Е силно приятелство, ок. Ама на мене лично ако някой дойде да ми нарежда какво да правя и с кой да говоря - никога няма да го послушам ако ще и майка да ми е... В случая ако наистина така е станало (Иван е казал на Ицо да не се занимава с тебе и Ицо го е послушал въпреки че очевидно те е харесвал) за мене Ицо е пълен глупак без солстевно мнение. Не може така да се влияе от Иван... ся ок приатели са ама чак пък толкова оня да му заповядва едва ли не и тоя верно като кученце да изпълнява всичко... :? Според мен трябва да ги зарежеш и двамата! Ясно е, че Ицо държи повече на приятелството си с Иван така че няма смисъл да се намесваш още повече и да объркваш нещата, защото накрая теб ще изкарат виновна...

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 11:25
И аз мисля, че Иван е казал на Ицо да те остави и той(Ицо) като добър приятел се е отказал от теб, което пък говори, че не държи на своето и много лесно се отказва от това, което иска (все пак ти си казала на Иван много ясно, че между вас не може да има нищо, следователно Ицо няма от какво да се притеснява). :)

fire_cat
08-03-2009, 11:28
Определено този Иван му е наговорил нещо. Може само да го е помолил да не общува с теб, защото преди самият той е изпитвал чувства към теб и Ицо, понеже му е приятел, е решил да не общува с теб. Едно е сигурно - добре е, че си отхвърлила Иван. Сега се опитай ти да поговориш с Ицо без да чакаш той да те заговаря. Попитай го защо не те поздравява и не иска да контактува с теб.

Xitap
08-03-2009, 11:29
Или кроят план да ти направят групичка...

Python5
08-03-2009, 13:11
Стахотна логика,страхотна логика.
...
бла бла
...
Е както казах страхотна логика.

Благодаря.


Питончо, хвала ма младежи като тебе и на младежи като Ицо. Страната ни има нужда от повече льольовци и безхарактерни плужеци.


О, ето един младеж, който си служи със сложни, жаргонни думи, примесени с литературни епитети.

Сигурно след 5 години ще изкараш отличен на матурата по Български език и Литература. Поздравления.

Aicken
08-03-2009, 13:15
шъ ми вика махай се от нея и аз ше бягам като куче с подвита опашка... ма знаеш ли кога :-o ша скоча като тигар и ше му счупа тиквата ако ще да живея с него и квото и да е :smt098

Marrisa
08-03-2009, 13:21
ми или си тъпа или се правиш на тъпа защото въпроса ти наи долу е абсуртен смисъъъъъъъъллллл те са приятели,толкова ли неможеш да се сетиш.предполагам че иван е доста влюбен в теб щом една година ти звани... другия му е приятел сеш' ли се ???как да ти се обади... :shock:

Niakoitam
08-03-2009, 13:33
Понякога не е лесно да предадеш приятел, ако не и най-добрият за да се занимаваш с момиче, с което нещата не са сигурни пък и не се знае докога и дали ще си и интересен. Това е прекалено висока цена, може би за нищо.

Lyubomn7
08-03-2009, 14:26
Според мен Иван е казал на Ицо, че ти си го отблъснала или там какво си направила и сега него го е страх да не стане така и с него. Просто предполагам.

fenasf
08-04-2009, 09:00
добре изведнъж се хвърляте срещу Ицо, което показва п*ткопоклонническо мислене :? ми я се поставете вие в тая позиция - имате си прекрасен приятел, разбирате се, живеете заедно и всичко е наред. Той харесва някаква кифла, която се назландисва, защото е на 17, а той на 25. След година увъртане от женския тип "Не го искам, но не искам и без него", въпросната ви се лепва. Приятелят ви се ядосва. Значи като съдим вашата логика трябва да го заебете и да се хванете с тая. Той супер много се ядосва и даже е възможно да се стигне до бой, изнасяне на единия от жилищито и край на приятелството. След време кифлата вече не ви харесва толкова, намира си Гошо, който е по-готин от вас и край. Или вие я зарязвате. И след всичко това къде е приятелят ви? :? :? :?

fenasf
08-04-2009, 09:10
Стахотна логика,страхотна логика.
...
бла бла
...
Е както казах страхотна логика.

Благодаря.


Питончо, хвала ма младежи като тебе и на младежи като Ицо. Страната ни има нужда от повече льольовци и безхарактерни плужеци.


О, ето един младеж, който си служи със сложни, жаргонни думи, примесени с литературни епитети.

Сигурно след 5 години ще изкараш отличен на матурата по Български език и Литература. Поздравления.

+1

Smh..

valdesbg
08-04-2009, 09:13
Питончо - 5.23, преди 2 години.

Фена - нещо сбъркано има в теб. Ама не ми се търси какво е. Някак прекалено изнасилваш нещата и ги въртиш под измислени ъгли. Ама здраве да е. Щом ти харесва :)

Python5
08-04-2009, 09:56
Питончо - 5.23, преди 2 години.

:lol: Ама как само кълвеш, като гладна есетра на деликатесна стръв ...

Радвай се, да ти е сладко ;).

fenasf
08-04-2009, 10:13
Фена - нещо сбъркано има в теб. Ама не ми се търси какво е. Някак прекалено изнасилваш нещата и ги въртиш под измислени ъгли. Ама здраве да е. Щом ти харесва :)

:-D надявам се да е нещо от възрастта щот аз хем го усещам, хем не мога да го променя.. и все пак по-важно е приятелството на Ицо и Ванката

valdesbg
08-04-2009, 10:16
:-D надявам се да е нещо от възрастта щот аз хем го усещам, хем не мога да го променя.. и все пак по-важно е приятелството на Ицо и Ванката

Бе такова приятелство не е съвсем приятелство. Но карай. Ако имаш някакви въпроси - свиркай, не се стресирай :)

epizod
08-04-2009, 10:23
Има мъже и мъже... както е приказката заради п*тка не ставай п*тка. Та, така... това момче Ицо явно е решил, че няма смисъл да се кара с приятеля си заради теб.
Това е.. не го приемай като обида, но това е истината.

0nem0retIme
08-04-2009, 10:49
Оффф.. Та по въпроса, че Иван е 25 годишен, а ти си на 17..
Имам една приятелка която е на 16, а ходи с 30 годишен от 2 години вече, така че възрастта не е проблем. А колкото до Ицо, сигурно Иван го е настроил. Или пък Ицо се е отказал от теб.. Не знам..

++++++

peteto_love
08-04-2009, 16:07
Амии за любовта граници няма..За това когато срещтна хора с голяма възръстова граница не се възмощавам.Когато хората се обичат и държът един на друг,годините са само подробност..Естествено разбирам,че ти трябва по-младо момче..Макар,че си зависи от човека,а не от възръстта..В крайна сметка има хора по на 30 без нито една мозъчна гънка и двайсетгодишни, които мислят много добре и много умно,зряло...Според мен,въпросният Иван е казал нещо на Ицо за да се държи той така..Или пък е видял ,че приятелят му те харесва и след като са близки не е искал да си развалят отношенията,с което съм съгласна...Приятелите не бива да се губят заради любовта...