PDA

View Full Version : просто споделям ;дд



elysunny
08-03-2009, 10:06
Такам искам само да споделя :D
Значи аз съм момиче на 14 години ;дд и имаше едно момиче, което искаше скайпове на ндк и така аз и една приятелка си дадохме скайповете. Оказа се обаче, че тя се познава с един скейтър от там, който ни намери (мен и приятелката ми). И така писах си с него и в последствие го харесах. Той обаче ще е в един клас с приятелката ми. Аз смятам, че и тя също го харесва, но не знам. Все още не съм и казала, че изпитвам нещо към него. И така аз не се смятам за красива ;дд и смятам, че той ще избере нея ако опре до там (все пак ще са в един клас). И проблема ми е там, че винаги, когато си харесам някой и тя го захаресва и всеки път ги оставям ако стане нещо да става между тях. И не знам сега да и кажа ли, че го харесвам или да продължавам да си мълча, защото с едно момче така си мълчах и накрая те тръгнаха. Та исках само да споделя ;дд

П.П. Съжалявам за правописните грешки просто нямах време да проверя текста !!

oasis
08-03-2009, 10:07
ок

Nadelina
08-03-2009, 10:13
Кажи и, че го харесваш. Не е редно тя винаги да печели, защото ти си мълчиш. В едно и също положение сте. И недей да си мислиш, че той ще избере нея, ако трябва да избира. Ако е някой Нормален, който иска Нормална връзка, няма да гледа момичето, с което ще се изфука, а тази, с която има какво да си говори.

l0lz
08-03-2009, 10:13
Гълташ ли?

elysunny
08-03-2009, 10:16
Гълташ ли?


смисъл ?

confused01
08-03-2009, 10:18
Кажи и, че го харесваш. Не е редно тя винаги да печели, защото ти си мълчиш. В едно и също положение сте. И недей да си мислиш, че той ще избере нея, ако трябва да избира. Ако е някой Нормален, който иска Нормална връзка, няма да гледа момичето, с което ще се изфука, а тази, с която има какво да си говори.

напълно те подкрепям :)

успех :-)

l0lz
08-03-2009, 10:21
Гълташ ли?


смисъл ?

:lol: Нищо, нищо..

Sh@d0w
08-03-2009, 10:24
Много ясно че трябва да и споделиш че харесваш момчето.Пък и това е добър шанс да видиш дали наистина ти е приятелка ;)

elysunny
08-03-2009, 10:27
Кажи и, че го харесваш. Не е редно тя винаги да печели, защото ти си мълчиш. В едно и също положение сте. И недей да си мислиш, че той ще избере нея, ако трябва да избира. Ако е някой Нормален, който иска Нормална връзка, няма да гледа момичето, с което ще се изфука, а тази, с която има какво да си говори.

напълно те подкрепям :)

успех :-)

мс :-)

oasis
08-03-2009, 10:38
хахах добър въпрос.

kindergarden
08-03-2009, 10:42
Гълташ ли?


смисъл ?

:lol: Нищо, нищо.. :razz: :razz: :razz:

Е, кажи и бе, мацка 8-) Не изпускай скейтърчето 8-)

ravita
08-03-2009, 10:46
Хахаха може би ще е по добре ако не го кажеш на нея а на него . И той ще участва в евентуалното ви згаджосване нали ? Или всичко при вас е да натрием носа на приятелката :lol: :lol:

GossipGirl89
08-03-2009, 10:53
Гълташ ли?


смисъл ?

:lol: Нищо, нищо..

:lol: :lol: :lol:

По темата - кажи й. Не можеш цял живот да й отстъпваш всичко ;)

anSsito
08-03-2009, 11:01
Кажи й.. това, че сте приятелки не означава, че винаги ти трябва да отстъпваш. А и след като й кажеш ще разбереш колко добра приятелка ти е. Имай самочувствие, не всичко е външност ;)

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 11:02
Наистина е по-добре да и кажеш. Не може винаги ти да отстъпваш и да оставаш на втори план. А и ако момчето си е харесало теб не виждам какъв е проблема и какво общо има, че са в един клас :)

Sh@d0w
08-03-2009, 11:04
...не всичко е външност ;)

Тук съм съгласен с теб.Имаш ли вътрешната нагласа и бъдеш ли уверена в себеси ще постигаш чудеса за които не си и мечтала.Само ти трябва малко самочувствие ;)

0nem0retIme
08-03-2009, 11:08
Кажи й.. това, че сте приятелки не означава, че винаги ти трябва да отстъпваш. А и след като й кажеш ще разбереш колко добра приятелка ти е. Имай самочувствие, не всичко е външност ;)

fire_cat
08-03-2009, 11:22
Не можеш винаги да я оставяш да печели и да се отказваш. Запознай се с въпросното момче. Може да ти се отдаде възможност да се опознаете. Не е важна само външността.

Xitap
08-03-2009, 11:31
Не можеш винаги да я оставяш да печели и да се отказваш. Запознай се с въпросното момче. Може да ти се отдаде възможност да се опознаете. Не е важна само външността.
Глупости на търкалета... външността не е всичко наистина, но е съществена част! Като не ти стиска, нека печели. Като ти стиска... ще разбереш кой колко струва!!!

YourPoison
08-03-2009, 12:29
еми кажи и ,че го харесваш ..

Aicken
08-03-2009, 12:36
ок

elysunny
08-03-2009, 17:20
мерси на всички. Смятам да го помоля да се видим и от там нататъка к'вот стане :D

RaZzer
08-03-2009, 17:48
мерси на всички. Смятам да го помоля да се видим и от там нататъка к'вот стане :D

да, ама първо приказвай с приятелката си, щото да не се налага да пускаш след 1 месец тема "как да се сдобря с приятелката си" :)

elysunny
08-03-2009, 17:54
мерси на всички. Смятам да го помоля да се видим и от там нататъка к'вот стане :D

да, ама първо приказвай с приятелката си, щото да не се налага да пускаш след 1 месец тема "как да се сдобря с приятелката си" :)

Ще поговоря с нея, но ако има нещо против прав и път. Писна ми всеки път аз да отстъпвам а тя все да си е добре и накрая пак тя да е жертвата !

DevilWish
08-03-2009, 18:55
Кажи и, че го харесваш. Не е редно тя винаги да печели, защото ти си мълчиш. В едно и също положение сте. И недей да си мислиш, че той ще избере нея, ако трябва да избира. Ако е някой Нормален, който иска Нормална връзка, няма да гледа момичето, с което ще се изфука, а тази, с която има какво да си говори.
И аз съм на това мнение ;)
ПС - прочетох ,че си решила да се виждаш с него - първо кажи на приятелката ти ,обаче ;)

lipsvashh_mi
08-03-2009, 19:01
сподели й...в краен случай ще се съобрази и тя също няма да прави нищо по въпроса...колкото да защитавам тезата,че приятелство заради момче не се руши,в някои случаи трябва да обърнеш внимание на селе си и собствените си потребности :)

RaZzer
08-03-2009, 19:08
мерси на всички. Смятам да го помоля да се видим и от там нататъка к'вот стане :D

да, ама първо приказвай с приятелката си, щото да не се налага да пускаш след 1 месец тема "как да се сдобря с приятелката си" :)

Ще поговоря с нея, но ако има нещо против прав и път. Писна ми всеки път аз да отстъпвам а тя все да си е добре и накрая пак тя да е жертвата !

Точно така :)

sladur4etyYy
08-03-2009, 19:11
аз пък не бих те посъветвала да й казваш. какъв е смисъла? що не се бориш за него, да се опиташ да го привлечеш сама, а не да караш приятелката си да ти го ''отстъпва''? освен тва щом сте на 14 и й кажеш, нищо чудно да се вкара в някоя драма, да си втълпи нещо и да почне да го ''харесва адски мн, че чак живота си да дава за него'' и съвсем да се усложнят нещата. мн неща съм видяла, не ми се пише, ама просто ми се довери ;д

kombarka
08-03-2009, 19:27
Кажи и, че го харесваш. Не е редно тя винаги да печели, защото ти си мълчиш. В едно и също положение сте. И недей да си мислиш, че той ще избере нея, ако трябва да избира. Ако е някой Нормален, който иска Нормална връзка, няма да гледа момичето, с което ще се изфука, а тази, с която има какво да си говори.

Абсолютно съм съгласна :)

CrazySweety
08-03-2009, 23:54
Аз мисля,че не е нужно да споделяш с приятелката си,просто се бори за него. :wink:

lenito_sf
08-04-2009, 00:02
Такам искам само да споделя :D
Значи аз съм момиче на 14 години ;дд и имаше едно момиче, което искаше скайпове на ндк и така аз и една приятелка си дадохме скайповете. Оказа се обаче, че тя се познава с един скейтър от там, който ни намери (мен и приятелката ми). И така писах си с него и в последствие го харесах. Той обаче ще е в един клас с приятелката ми. Аз смятам, че и тя също го харесва, но не знам. Все още не съм и казала, че изпитвам нещо към него. И така аз не се смятам за красива ;дд и смятам, че той ще избере нея ако опре до там (все пак ще са в един клас). И проблема ми е там, че винаги, когато си харесам някой и тя го захаресва и всеки път ги оставям ако стане нещо да става между тях. И не знам сега да и кажа ли, че го харесвам или да продължавам да си мълча, защото с едно момче така си мълчах и накрая те тръгнаха. Та исках само да споделя ;дд


Бори се докрай :)

П.П. Съжалявам за правописните грешки просто нямах време да проверя текста !!

lenito_sf
08-04-2009, 00:04
Гълташ ли?


смисъл ?

:lol: Нищо, нищо..


Да ..чудех се откае изникнаха толко много коментари на профила на l0lz ,но вече разбрах :lol:

Sh@d0w
08-04-2009, 04:44
Да ..чудех се откае изникнаха толко много коментари на профила на l0lz ,но вече разбрах :lol:

http://images.teamsugar.com/files/upl1/1/15111/38_2008/spam.jpg

Nadelina
08-04-2009, 07:30
Аз мисля,че не е нужно да споделяш с приятелката си,просто се бори за него. :wink:
Драмата идва от това, че приятелката и скоро ще и сподели, че го харесва (ако съмненията са правилни) и тя ще се наложи да го "отстъпи" като истинска приятелка.

Hilary_
08-04-2009, 08:06
Дааааа простотията на някои хора НЕ СПИРА!! :x :? :?

По темата: Ами кажи на приятелката си .. ако мога изобщо така да я нарека .. :? Каква приятелка може да ти е след като обича и иска всеки път да печели ... при други обстоятелства щях да си помисля, че си внушаваш да си мълчиш пред нея, но след като казваш, че тя си ги "харесва" след като ти си ги .. значи не го прави несъзнателно .. :?

Мнениея от типа "не съм красива" нали знаеш, че са зилишни .. в крайна сметка всяка от нас трябва да има до някаква степен самочувствие и то за себе си не за другите .. за да може и другите да го забележат! След като това момиче ви е искало скайповете не е било случайно и може би просто момчето го е било срам да ви ги поиска сам .. идеята ми е, че може да е харесал една от вас ... или просто си прави зарибявката ... :-o

Но преди всичко останало да се върна към темата .. :D :D Говори с нея и се опитайте да стигнете до някакво решение ... ако наистина го харесваш много не се отказвай ... ако ти е истинска приятелка ще се съобрази с теб след акто ти толкова пъти си се съобразявала с нея ... :-o Успех ..

Sh@d0w
08-04-2009, 08:17
По темата: Ами кажи на приятелката си .. ако мога изобщо така да я нарека .. :? Каква приятелка може да ти е след като обича и иска всеки път да печели ...

Но авторката не е споделяла с нея,че харесва момчето и иммено затова тя е тръгнала с него.Може би това и е била грешката че не е споделила,а не че и е истинска приятелка.Все пак след като поговорят на тази тема мисля че ще се разбере.

Hilary_
08-04-2009, 08:24
По темата: Ами кажи на приятелката си .. ако мога изобщо така да я нарека .. :? Каква приятелка може да ти е след като обича и иска всеки път да печели ...

Но авторката не е споделяла с нея,че харесва момчето и иммено затова тя е тръгнала с него.Може би това и е била грешката че не е споделила,а не че и е истинска приятелка.Все пак след като поговорят на тази тема мисля че ще се разбере.

Да ама тя каза, че не за първи път става така ... а ВСЕКИ път ...

"И проблема ми е там, че винаги, когато си харесам някой и тя го захаресва и всеки път ги оставям ако стане нещо да става между тях."

Sh@d0w
08-04-2009, 08:34
Да ама тя каза, че не за първи път става така ... а ВСЕКИ път ...

"И проблема ми е там, че винаги, когато си харесам някой и тя го захаресва и всеки път ги оставям ако стане нещо да става между тях."

Хубаво де,но пак не се разбира,под


ги оставям ако стане нещо да става между тях.

аз разбирам че си трае и не казва нищо.И плюс това виж тя какво казва:


И не знам сега да и кажа ли, че го харесвам или да продължавам да си мълча, защото с едно момче така си мълчах и накрая те тръгнаха.


Може и да си права не споря нека авторката да каже. :P

Hilary_
08-04-2009, 08:41
Може и да си права не споря нека авторката да каже. :P

... има такава вероятност да съм права :D :D :D :wink:

Към авторката: Помогни ни да решим спора ?? :D :D

elysunny
08-04-2009, 09:48
Попринцип и казвам ;дд. Само за онова момче с което тръгнаха не казах, но за едно друго момче преди няколко месеца тя беше казала цитирам '' Не ме интересува, че тя го харесва ... Не е само тя на тоя свят '' :D Дано съм ви помогнала :lol:

Hilary_
08-04-2009, 09:49
Попринцип и казвам ;дд. Само за онова момче с което тръгнаха не казах, но за едно друго момче преди няколко месеца тя беше казала цитирам '' Не ме интересува, че тя го харесва ... Не е само тя на тоя свят '' :D Дано съм ви помогнала :lol:

етооооооооо аз печеляяяя!!! :grin: :grin: :grin: 8)

Sh@d0w: та викаш кога ще се отплатиш ?? :oops: :lol: :lol:

Sh@d0w
08-04-2009, 10:05
етооооооооо аз печеляяяя!!! :grin: :grin: :grin: 8)

Sh@d0w: та викаш кога ще се отплатиш ?? :oops: :lol: :lol:

Ок де хора сме аз губя :oops:

http://www.jokesunlimited.com/jokepics/1265.jpg

Та по темата:@elysunny преви си сметка колко ти е приятелка щом не я интересуват твоите чувства.Подбирай си приятелите по внимателно. :?

Hilary_
08-04-2009, 10:10
^ ауу че е сладкоо ... =D> =D> :smt007

П.С. Не се размекнах .. :oops: :D :D :D

Sh@d0w
08-05-2009, 06:03
^ ауу че е сладкоо ... =D> =D> :smt007

П.С. Не се размекнах .. :oops: :D :D :D

Не харесваш кученцата? :(

BePoHuKa
08-05-2009, 06:14
Гълташ ли?


смисъл ?

:lol: Нищо, нищо..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


^^

По това разбирам ,че си още малка, :D но все пак не се давай! Миналия път приятелката ти е тръгнала с момчето, което и двете сте харесвали - сега е твой ред!! Бори се, защото не може цял живот да отстъпваш пред другите! Няма да се даваш, ей ;)

п.п. Не може ей така да казваш "аз не съм хубава"..всеки човек е хубав !

Sh@d0w
08-05-2009, 06:55
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


^^

По това разбирам ,че си още малка, :D но все пак не се давай! Миналия път приятелката ти е тръгнала с момчето, което и двете сте харесвали - сега е твой ред!! Бори се, защото не може цял живот да отстъпваш пред другите! Няма да се даваш, ей ;)

п.п. Не може ей така да казваш "аз не съм хубава"..всеки човек е хубав !

Ти харесваш ли кученцето :(

BePoHuKa
08-05-2009, 07:00
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


^^

По това разбирам ,че си още малка, :D но все пак не се давай! Миналия път приятелката ти е тръгнала с момчето, което и двете сте харесвали - сега е твой ред!! Бори се, защото не може цял живот да отстъпваш пред другите! Няма да се даваш, ей ;)

п.п. Не може ей така да казваш "аз не съм хубава"..всеки човек е хубав !

Ти харесваш ли кученцето :( Какво кученце,кви 5 лева? 8-)

едит: ся видях :D дам.. много е сладко :)

Magic_Girl
08-05-2009, 09:48
Според мен ти прави на пук. Извинявай, ама не може постоянно който си харесаш ти и тя да го хареса в същия момент. Мисли се за по-красива може би и го използва по такъв начин, че да те харанява и да ти отмъква гаджетата, а може би ти с много по-готин характер от нея и ако успеят да те опознаят ще тръгнат с теб.

elysunny
08-21-2009, 21:36
мерси на всички за отговорите :)

caseoftheex
08-21-2009, 21:47
whore

Hilary_
08-21-2009, 22:22
^ ауу че е сладкоо ... =D> =D> :smt007

П.С. Не се размекнах .. :oops: :D :D :D

Не харесваш кученцата? :(

напротив ... харесвам ги и то много ... :D :D :D :oops: